Nový chalan po rozchode

veronika2550
13. jún 2021

Ahojte som čerstvo po rozchode a začala som sa stretávať s kamarátom ktorý je tiež kamarát môjho bývalého. Ide o to že neviem či chce len kamarátstvo alebo vzťah keďže jeho správanie posledné dni tomu nasvedčuje veľa. Napr držanie sa za ruky, dotyky, objatia, pusa na líce, plánovanie výletov atd. Keď sme sa o tom bavili len mi povedal že mal babu predtým a rozišli sa preto že ona ho odmietala ako chlapa. Nechcela som sa ho pýtať či hľadá nový vzťah alebo nie prišlo mi blbé sa to pýtať ale nepovedal žeby vzťah nechcel. Myslíte si že jeho prejavy ako sa chová sú prejavom toho žeby možno chcel viac ako len kamarátstvo alebo len do postele? Nerobím si žiadne nádeje len neviem čo si o tom myslieť. Viem žeby bolo fajn sa ho spýtať na rovinu len sa obavám jeho reakcie. Aký názor zastávate vy. Vďaka.

mariejenka
15. jún 2021

@veronika2550 nesom veštica, ale toto ti piseme tu viaceré od začiatku...chalan ta nebali,len skúša co si dáš,co si on môže dovoliť na teba..a ak by som verila vestici,tak tu jasne pise.. není vášeň, není láska, plus ze je diktátor,po nasom manipulat..
Ty si riadne submisivna, opantana uz si nim
Za mna posledná rada, kasli na neho!!

banderaska29
15. jún 2021

nechcem to prirovnávať že "klin sa klinom vybíja" ale u mna to bolo takto 😀 veľmi mi to pomohlo cítiť po nešťastnom vzťahu niekoho lásku a dobro. a sme spolu dodnes a je to úžasný muž 🙂 a to že je kamarát tvojho bývalého - čo ja viem to by som asi neriešila ale záleží od toho ako to ty vnímaš a ako s k tomu staviaš a hlavne či to ten tvoj súčasný myslí vážne 🙂 držím kažopádne palce 🙂

veronika2550
autor
15. jún 2021

@banderaska29 ďakujem uvidím dám tomu čas

veronika2550
autor
20. jún 2021

@banderaska29 takže dopadlo to tak že daný chalan si ma zablokoval a ignoruje ma preto že som chcela vedieť prečo ma preukaz ZTP. Aj som sa mu ospravedlnila ale ignoruje ma naďalej. Nedávam moc tomu veľké šance že sa mi sám od seba ozve.

veronika2550
autor
20. jún 2021

takže dopadlo to tak že daný chalan si ma zablokoval a ignoruje ma preto že som chcela vedieť prečo ma preukaz ZTP. Aj som sa mu ospravedlnila ale ignoruje ma naďalej. Nedávam moc tomu veľké šance že sa mi sám od seba ozve.

veronika2550
autor
20. jún 2021

Je mi jasné že sa ho to mohlo dotknúť keďže je to dosť osobná vec ale keď nepomohlo zjavne ani to že som sa mu ospravedlnila tak asi už nepomôže nič.