Nový vzťah s bývalým priateľom. Čo si o tom myslíte?

maca793
26. jan 2008

ahojte, chcem len vedieť názor, či súhlasíte alebo ste za to, aby sa po nejakom čase dali opäť dokopy dvaja ľudia, ktorý spolu bývali a potom sa rozišli. díky

luminkasp
26. jan 2008

No, niekto sa musi rozist, aby prisiel na to, ze to vlastne nechce

maca793
autor
26. jan 2008

vieš, včera som bola von s bývalým, a nejak to opať zaisrilo medzi nami, a vypadá to tak, že znova budeme spolu

irenkat
26. jan 2008

ja som to vyskusala (sama som chcela), ale bolo to zbytocne. nic sa nezmenilo, stale bol rovnako ziarlivy, tak som sa s nim radsej rozisla a dobre som urobila lebo som nasla toho naj chlapa 😀 mojho manzela 😉

certica
26. jan 2008

maca tazko povedat, ale pokial si obidvaja uvedomia dovody, pre ktore sa rozisli prvy krat a budu sa im vystrihat, resp. nebudu tie chyby opakovat, preco nie..? moze to byt fajn.
a po akom case to je?

bubba
26. jan 2008

nie zo skusenosti....NIKDY VIAAAAAC...ani priatelia je to nebezpecne

nitka
26. jan 2008

maca aby si sa opút nepopalila a nesklamala...drzim prsty 😉

maca793
autor
26. jan 2008

po 3 rokoch, po rozchode sme ostali super priateľmi, ale včera sa to zvrtlo na tú krajšiu stranu, všetko sme si vyrozprávali, dokonca aj moje deti ho zbožňujú a on zbožňuje ich.

julia225
26. jan 2008

maca ja som mala chalana 5rokov.... potom rozchod a do dvoch mesiacov som bola tehotna s inym, ktory nikdy nebol pri mne.... kto tu bol vzdy??? BYVALY!nikdy nie sex od rozchodu, ale je tu vzdy pre mna.....som mu vdacna... DAKUJEM ANJELIK 🙂
riesila by som tiez daco, ale bojim sa ze by to dopadlo tak, ze by sme sa rozkmotrili.... neviem si predstavit, ze by som mu nemohla zavolat alebo napisat.... zbonujem ho... ako kamarat je nenahraditelny..... neviem ci by som to JA riskovala 😒

expertka8
26. jan 2008

...maca..."2x do tej istej rieky nevstupis" 😔
...riadim sa tym cely zivot... 😔

...v kazdom pripade...Tvoj zivot..Tvoje deti...Tvoja buducnost 😔

vesi
26. jan 2008

ak si myslíš, že to stojí za to, tak by som do toho šla, ale v prvom rade by som si zabezpečila spoľahlivú antikoncepciu, aby som nakoniec nezostala sama s dalším dieťatkom... 😒

melory
26. jan 2008

...ja nie, lebo vzdy prisiel lepsi muz.....

matar
26. jan 2008

macka, my sme sa s mojim mužom rozišli po 4 rokoch, boli sme od seba 1,5 roka a teraz sme manželia a nevymenila by som ho za nič na svete (a dufam, že ani on mna 😉 ). je dôležité aby ste vedeli prečo ste sa rozišli a či viete ten problém prekonať. držím palce

andrea.m
26. jan 2008

nestúpiš 2x do tej istej rieky

maca793
autor
26. jan 2008

díky za názory, ale ešte uvidím, či pôjdem do toho. každý má svoj názor ja to beriem. ale čo keď možno je to ten pravý? 😉

maca793
autor
26. jan 2008

a ešte, strašne super si rozumieme bez ohľadu na to, že sme sa rozišli. vtedy som mala 26, on 25. takže sme už o 3 roky starší a rozumnejší. 😵

julia225
27. jan 2008

maci, ale stara laska nehrdzavie 😉

sue13
27. jan 2008

Ahojte. Ja som tiez 2x skocila do tej istej rieky. Mala som 3 roky priatela, byvali sme spolu...potom prisiel rozchod. Asi po roku sme sa nahodou stretli a tak ako pise Maca793. Zaiskrilo to, vela veci sme si vyjasnili a zacali od znova.
Po par mesiacoch som vedela ze to bola chyba. Najkrajsi bol ten vztah uplne na zaciatku a myslim ze len tie pekne spomienky nas dali zase dokopy.... Ale zo spomienok sa zit neda.... Dlho ma to trapilo, zozieralo, snazili sme sa to na silu udrzat az kym som nespoznala niekoho lepsieho 🙂 . Mojho anjelika s ktorym som doteraz a snazime sa o babatko 😵 .

vivien742
27. jan 2008

maca dávaj si veľký pozor, hlavne si ešte raz prečítaj čo ti píše vesi, neviem o ktorého muža tvojho života ide, pred časom si tu písala o mužoch, s ktorými máš deti nepekné veci. Žena, ktorá má deti vždy ťahá za kratší koniec. Nemáš to ľahké, už by si si zaslúžila trochu šťastia, držím palce, dúfam, že vieš čo robíš.

bihan
27. jan 2008

Ja sa riadim heslom, že dvakrát zohrievaná je iba kapusta dobrá a ak som sa s nejakým chlapom rozišla, tak som na to mala asi pádny dôvod a ten človek by sa musel neskutočne zmeniť (čo po dvadsiatke ide veeeľmi ťažko) aby mi to, čo mi na ňom vadilo predtým, nevadilo teraz...
Ako píše Sue, častom tie zlé spomienky oslabnú a osta len to dobré, ale novým vzťahom sa to zlé zase vráti možno ešte v horešej podobne...

bihan
27. jan 2008

A ešte k tomu mužovi života.. ak si to nezistla vtedy, ako to chceš zistiť teraz? Keď som spoznala MM, hneď mi bolo jasné, že je ten pravý.. nepotrebovala som prejsť ani rozchodom s ním ani čakať ďalšie 3 roky.

susik77
27. jan 2008

ak by ste sa rozisli kvoli nej. hluposti, tak asi ano, ale ak tam bolo neco vazne, co napr.nejde zmenit, al. nej. alkoholizmus, drogy al. ina zavislost, al. by bol nasilnik, tak by som sa s nim nedavala dohromady v ziadnom pripade, ani keby mi povedal, ze uz je iny 😒

elenita
27. jan 2008

maca, on je otcom tych dvojiciek? (ze sa tak sprosto spytam.... 😅 ) a mozeme vediet, kvoli comu ste sa rozisli? (Je to samozrejme Tvoja osobna vec, nemusis o tom nikomu hovorit, ale mozno by to vela veci osvetlilo....)

maca793
autor
27. jan 2008

elenita
to v žiadnom prípade, to by som nechcela vôbec a koniec koncov už má svoj život a aj ženu a dieťa

maca793
autor
27. jan 2008

ale toto je iné, nikdy som sa tak s chalanom v dobrom nerozišla ako s týmto zvážim si pre a proti a uvidím, možno áno možno nie.

elenita
27. jan 2008

maca, takze nie je otcom ziadnej z Tvojich dcerok? Ja Tvoj pribeh az tak dobre nepoznam.......

maca793
autor
27. jan 2008

ani jeden, je to naj kamarát akého mám s rozumieme si výborne dokonca aj s jeho rodičmi si rozumiem fajn a majú radi aj moje deti.

elenita
27. jan 2008

To je fajn........myslim, ze pre Teba je teraz hlavne dolezite, aby ten clovek lubil nielen Teba, ale aj Tvoje deti.........

bubba
27. jan 2008

jeej,ja som uplne zabodla na tento moj posledny vztah....najskor sme spolu 5,5r chodili,potom sme sa 7 rokov nevideli a teraz uz 3 roky fungujeme znova akrasne...ale to je nieco ine....ty mas deti a to by som si velmi rozmyslela,co dalej......ale v kazdom pripade ako sa rozhodnes,drzim vam palce 😉

bubba
27. jan 2008

sa ospravedl.na moju reakciu vyssie,to som si spomenula na jeden 3x nevydarene opakovany vztah az mi zlc vzkypela v krvi ked som si spomenula 😀 😀 😀

ptmt1011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz