• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

O všetkom rozhoduje on

24. októbra 2009 
luise :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je potom dost blbý :grinning:
člověk to totiž moc dlouho nevydrží....myslím takovej blbej poci být v podstatě považovaná za neschopnou i jít vybrat peníze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
21. okt 2009 o 16:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luise nevadí :wink: to ypsilon :wink: :wink:

Ale jak říkám, to už je za náma :slight_smile: :dizzy_face:
21. okt 2009 o 16:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Suki :slight_smile: píšeš o blbom pocite byť považovaná za neschopnú... keby si to teda nechytila do vlastných rúk, ale ja sama, keď som bola mladšia som mala tiež obdobie, keď som všetko nechávala len na ňom a nevadilo mi to a určite je nás tu takých kopa. :dizzy_face: No to ma už dávno prešlo a teraz by som to nezniesla!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určite je faj, keď sa obaja dohodnú kto čo spraví, či vybaví... Treba si navzájom pomáhať. :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Ahoj
24. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj preto,aby mal človek pocit,že za niečo stojí,že niečo vie,že je rovnocenný partner,nie len ten druhý
24. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macka :wink: ,tak, tak :grinning:
24. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok