Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Obchod s vianočnými dekoráciami - Poľsko

nikolka1986
10. nov 2017

Ahojte dievčatá, neviete o nejakom obchodíku v Poľsku kde by som našla krásne vianočné dekorácie ? Smer Jablonka, Bielsko Biala.

cuculik1
10. nov 2017

@nikolka1986 v Targu jej jeden...ale neviem nazov obchodu..je to vlastne v obchodnom centre mimo centra mesta..poblizku je tam aj kostol co si pamatam...a zas tych obchodnych centiet v targu nie je vela 🙂, je tam na poschodi taky obchodik s bytovymi doplnakami...no a potom v Krakowe v Galerii na nakupnom je nadherny obchod s dekoraciami...

nela_23
16. nov 2019

Kazdy rok som si vravela, ze to tak urobim a nikdy som sa na to neodhodlala, ale konecne minuly rok som ukecala manzela na povianocne vypredaje v Polsku - neideme hned prvu vlnu, je to sialenstvo :D a v Home and you som nakupila dekoracie za babku :D Zdaju sa mi extremne predrazene pred Vianocami ale zase su pekne, vkusne. Pripadne este Duka - krasny skandinavsky dizajn, trosku drahsie ale vo vypredaji sa da.
Supla som ich v januari do krabice na povalu a jej, uz sa tesim ked ich vyberiem.
Blizko hranic su tie obchody obchod normalne v nakupnych centrach v Novom Targu, Bialsko Biala, Zakopane pripadne Sacz pre vychod SK.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli