Objednanie kalendáru z 24printu. Ako na to?

lemge
16. nov 2009

objednavali ste uz kalendare z 24printu?ja nech robim,co robim neide mi to 😒 .niekde robim asi chybu.nahravala som aj viac fotiek naraz do ich serveru,vobec neviem kde su 🙄 nemozem sa k nim preklikat..
nevie mi niekto napisat postup uplne od piky-ako sa zaregistrovat,co tam napisat,atd..
skusala som aj mojho chlapa tam zaregistrovat,ale nechce ho system prijat,stale vypisuje SPATNE PSč...??pritom zapavam spravne psč...
dakujem za vase rady....

ilci
16. nov 2009

já si tam tisknu kalendáře 2 roky a zatím vždy bez problémů, zkusím mrknout

pirlenka
16. nov 2009

Ahoj,

taky nemám problém, v posledních dnech jsem si nechávala tisknout několik zakázek a v pohodě 😉

Jestli už jsi příhlášená, tak vpravo nahoře je Uživatel a Klientské číslo - klikni na něj a rozbalí se ti další nabídka. A když zvolíš Vaše galerie, dostaneš se do nich...pak jen v poli "Spravovat galerii" vybereš z nabídky, kterou chceš upravit/vidět...atd. a ona se ti ukáže 😉

Jinak když budeš zadávat objednávku, tak klikneš na Přejít na objednávku a tam už tě to krok za krokem vede 😉 Znovu to po tobě chce nahrát fotky - ale už to není od tebe z PC, ale z tvé galerie, kterou máš na 24print.

bambusko
16. nov 2009

lemge, ak si zaregistrovana, najpr si vytvor galeriu. registraciu treba robit na domene eu a tam kliknut na slovensku vlajku. ja som mala s nimi zase problem, ze mi pri 6 objednavkach v 1 den naratalo 6x postovne, vraj maju mat v blizkej dobre multikosik, tak snad stihnem do vianoc, lebo preplacat tolko postovneho nemam chut, aj ked aj s nim to vyjde lacnejsie ako inde 😕 tiez davam robit uz skoro 2r cez nich vsetko

pirlenka
16. nov 2009

Bambusko, fakt? Já objednávala zrovna minulý týden několik zakázek za den a naúčtovali mi jen to první poštovné.

bambusko
16. nov 2009

pirlenka, ano, predtym na cz to fungovalo, ale kazali sa mi preregistorvat na sk, ked chcem posielat zakazky na slovensko aj kvoli cenam v € a tam im to nejde ☹

cencula
16. nov 2009

ja som objednávala v nedelu 2 kalendáre, jeden mi zobrali a prišla mi faktúra a je zaplaená, v ten istý den som robila druhý kalendár a napísalo mi, že je to odoslané a do dnešného dna mi faktúra neprišla, a teraz neviem, či ten druhý kalendár bude, alebo nie, stretli ste sa s tým niekto?

bambusko
16. nov 2009

cencula a mas to na svojom konte v zakazkach?

pirlenka
16. nov 2009

Aha, tak to je problém sk...snad to dají brzy dokupy 😉

lemge
autor
16. nov 2009

konecne funguje konik.skusala so to vselijak,na moje meno to proste nefunguje.ale podarilo sa mi urobit objednavku ako nezaregistrovany,ked boli fotky nacitane potom som zaregistrovala manzela a islo to huraaa.bola tam aj vysledna cena s postovnym,aj ich cislo uctu.
takze treba zaplatit najprv,ze?

bambusko pytala som sa cez skype-to postovne sa plati pri kazdej objednavke.cize ked objednavas za den 2 krat-platis postovne 2krat.

lemge
autor
16. nov 2009

ozaj,baby prislo vam aj od nich nieco mailom,ze kedy to bude hotove atd..??

lemge
autor
16. nov 2009

ze volakedy sa to postovne dalo len jeden krat platit

cencula
16. nov 2009

ano mám to v mojich zákazkách

lemge
autor
17. nov 2009

baby inac diki za rady.vcera som urobila 2 objednavky,a ked som dokoncovala tu druhu na fakture mi napisalo-Dnesne objednavky mozte zaplatit spolu.takze postovne som predsa platila len raz 🙂 .potom ta pani,co som s nou komunikovala cez skype ma v to dobry chaos. 😖

bambusko
19. nov 2009

takze pred chvilou mi doslo toto : Vážení zákazníci, jsem rád, že vám mohu oznámit potěšující zprávu: "Všechny kalendáře byly zlevněny až o 33%." Platí v rámci akce 4 kalendáře za cenu 3 kalendářů stejného druhu. Akce platí do vyčerpání nabídky 5000 ks kalendářů 🙂 Novinky měsíce: - více druhů kalendářů nástěnných i stolních - možnost více druhů kalendářů a fotek v jedné objednávce S pozdravem Miloš Červinka jednatel 24print s.r.o. P.S. Od 1.11. jsme změnili Všeobecné obchodní podmínky a nově jsou účtovány expediční poplatky na všechny objednávky.

eliz
4. dec 2009

Holky potřebuju poradit!
Právě se snažím nahrát si fotky do své galetie na 24print abych mohla dát vyvolat kalendář a pořád se mi nedaří.Normálně jsem se přihlásila,proklikala se na svoje galerie(mám tam něco z loňska),chtěla jsem si nahrát obrázky typu JPG ale pořád mi vyskakuje rámeček,chyba při nahrávání,dokument bude přeskočen! Chjo ☹
Sím sím nevíte někdo co s tím?

vladimuraz
4. dec 2009

Eliz, já s tím dneska bojuju už několik hodin a už jsem pěkně vzteklá 😖

eliz
5. dec 2009

Tak že by chyba nebyla jen u mě? Teď jsem to zkoušela zas a nic 😠 Se z toho picnu..Včera jsem jim tam psala,tak jsem zvědavá,jestli se ozvou...Jinak vůbec nevím,kde bych to tiskla...všude jinde nabízí kalendáře jen z fotek,ale já je mám komplet hotový ☹

jabber
5. dec 2009

Mně to teda fungovalo normálně, ale na mmb jsem teď objevila nějaký návod na nahrávání, tak to zkuste, asi to nejde víc lidem 😅 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2419

eliz
6. dec 2009

Díky,zítra zkusím,teď už na to nemám 🙂 Jdu spinkat 😔 Dám vědět kdyžtak co a jak 😉

lemge
autor
7. dec 2009

dievcata tak ja som stravila 6 hodin nahadzovanim fotiek do objednavky,objednala som 9 kalendarov,zaplatila skoro 60euro,a kalendare este nemam.objednavku som poslala 16.11,a 26.11mi poslali mail ze odosielaju zasielku.kde su ,netusim.taka som napajedena jak zurivy pes 😠 ak mi zajtra nepridu volam tam.
vam ako dlho trvalo ,kym vam dosla zasielka?
a este:v dodacich podmienkach pisu ze na slovensko posielaju zasielky so 7dennym spozdenim... 😕 ako je doslova myslene???hmmm?

janka_fr
7. dec 2009

Lemge mne 13.11. poslali mail ze im peniaze prisli na ucet, 26.11 bola objednavka expedovana a stale neprisla.

bihan
7. dec 2009

Tak s 24printom som mala min rok problém aj ja .. mali nejaký termín, už neviem či 15.12 či 17.12 dokedy prijaté objednávky na kalendár mali doraziť do Vianoc.. poslala som to ešte pár dní pred týmto dátumom a kalendáre prišli v polke januára.. takže od nich už nič nechcem 😝

vladimuraz
7. dec 2009

Eliz, šla jsi spát brzy, od 1,30 hod v noci to šlo jak po másle 🙂 A dokonce mi dneska i na moji stížnost odepsali.

lemge
autor
7. dec 2009

janka aj si tam volala, ze kde je problem?no aj ta moja bola expedovana 26.11.inac ja som tam volala uz minuly tyzden,ze co je s tym a ta pani povedala ze oni tieto balicky na slovensko najprv posielaju nejakemu panovi do bratislavy a ten to rozposiela postou. 😖
bihan tak to je sila.aj ti dali nejakym sposobom vediet ze to bude az v polke januara?

jabber
7. dec 2009

V diskuzi na mmb psal přímo nějakej chlápek z 24print, že makaj 24 hod denně, že je objednávek čím dál víc a že to vypadá že 11.12. ukončí příjem objednávek s doručením do Vánoc.....

eps
7. dec 2009

Ahoj. Já teď v pohodě a docela rychle nahrála fotky na kalendář (13 fotek, velikost vždy kolem 2 MB), hned mi to psalo, kam a kolik zaplatit a došlo mi to i na e-mail. A tím, že zakázku začnou zpracovávat po obdržení peněz a pak to trvá asi 5,2 dne do doručení... Takže doufám, že bude vše v pohodě.

lemge
autor
8. dec 2009

uz mi dnes konecne prisli kalendare.su perfektne.tesim sa 🙂 ale co ma to stalo strpeniaaaa....

janka_fr
8. dec 2009

Lemge aj mne dnes 😵 😵