Oblečenie na aprílovú oslavu

sobka65
28. dec 2015

Ahojte,v apríli ideme na oslavu 40tky, mám 12 ročnú dcéru a neviem čo jej mám obliecť. ( vzhľadom na počasie) 😖
Neviem či mám začať pozerať po nejakých hrubších ale kombinovateľných šatách alebo jej mám kúpiť slušné nohavice s blúzkou. 😒

Za všetky rady vopred ďakujem. 😉 😉 😉 😀 🙂 🙂

mima4
28. dec 2015

@sobka65 bez kona tu niektore zeny ani nevedia sa obliect 😎

v aprili je uz teplo, dokonca sa da byt aj bez pancuch....

nikawero12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
28. dec 2015

12r. sa oblečie sama resp. neoblečie,čo jej mama nanúti 😉 treba obliekať to,v čom sa človek dobre cíti,netreba vyškrobené šaty,kľudne aj čierne nohavice a pekný top,ak nie je slečna sukňový typ...alebo pekné šaty,ktoré si sama vyberie.....

zita19
28. dec 2015

Myslim, ze najprv sa treba mladej damy spytat, co by chcela. A kedze aprili je nevypytatelny, treba mat v zalohe verziu pre +20 aj pre -5.

alezbet
29. dec 2015
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

to zalezi aj od toho kde tu oslavu budete mat

evicka547
29. dec 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

ja si osobne myslim ze v aprili uz taka zima nebude, nejake satocky a nato sveter by som zvolila, ale tak to uvidis tyzden pred oslavou ake bude pocasie

prasiatko30
29. dec 2015

Ja neviem ale saty alebo sukna s nejakym peknym topom nic nepokazi - je zimsie - tak hrube pancuchy a trebars aj cizmy vysoke ke teplejsie tak nejaky baloniak +silonky +bailariny - vsak hadam to nebude zahradna party pri minus 20 a volakde vo vnutri hadam aj prikuria ak bude zima.