Obľúbené TV programy. Aké sú tie vaše?

loginka
16. máj 2009

Ahojte, ake programy najradsej sledujete?
Ja uz asi po sty krat Priatelov - tych mozem stale
sem-tam Panelak, trochu Euroviziu a Lets Dance a inak asi nic, ak neide nejaky dobry film - co vacsinou ide neskoro, co ja uz nevydrzim 🙂
Vcera isiel Forrest Gump - to si tiez pozriem opakovane 🙂

jeudi
16. máj 2009

ja koukam na ordinaci v ruzovce to je jediny serial co se mi libi jinak koukam na tv jen kdyz je tam dobry film..a jinak davali telenovelu chuanin zazrak a to skoncilo...nevim proc to se mi strasne libilo

loginka
autor
16. máj 2009

inak som celkom zvedava na spolocnu SK - CZ Superstar 😵

jeudi
16. máj 2009

no to ja taky ale uz jsou s tima super star trapny..jsem zvedava kolik jich jeste bude ,ale jak se znam tak na to budu cucet a budu to zrat..nejlepsi jsou hvezdny pechoty 🙂

loginka
autor
16. máj 2009

myslim ze samostatnu superstar by uz vela ludi nepozeralo - teraz to bude trosku ine
pre mna bol trapas Slovensko ma talent - myslim tym hlavne moderatorov - Rakovska a Kramar, hlavne Rakovska 🙄 kvoli nej som to prepinala

emamamamu
16. máj 2009

myslite mezinarodni Superstar?😀

martimarti
16. máj 2009

Comeback 😀 😀
Ano, šéfe!
seriál Hotel Babylon
Uvolňete se, prosím...a to je tak všechno 😉 na co se tak během týdne těším 😉

jeudi
16. máj 2009

holky a koukali jste na to jak davali ..vim cos delal v patek??proc uz to nedavaji? to bylo nahodou super

pastuska
16. máj 2009

Ja milujem C.S.I - najviac Las Vegas, potom pozerám Panelák a zajtra sa teším na Veľmi nebezpečné známosti - milujem ten film 🙂
Zvyknem ešte pozerať Uvoľnete se prosím, Takí sme boli, Sedem...ale to len vtedy, ak nepracujem a malý spí 🙂
Jo a ešte môj naj naj seriál ráno na prime MASH 🙂

aponchie
16. máj 2009

Kancl,Frasier,NatGeoWild,Paprika,Spektrum,VH1,jinak komercne pravidelne rodi.pouta 😀 ,Ano sefe,a jinak si ujizdim na Ivanku kamarade posledni dobou,ale to na Stream 😎

kajule
16. máj 2009

Takze Ano,sefe; Uvolnete se, prosim, Noc s Andelem a to je asi tak vsechno, jinac spis koukam kdyz uz tak na Eurosport apod., Papriku a Minimax. 😎

kajule
16. máj 2009

Cerveny trakturek vede. 😎

loginka
autor
16. máj 2009

Co je Ano sefe?
Sedem sro mam rada, ale chodi to neskoro 😒
Uvolnete se, mam tiez rada
MASH tiez, ale teraz to nepozeravam
Ficala som na Zufalych manzelkach, ale uz tiez ani neviem kedy a ci chodia
Potom mam rada relacie typu Svet a pod. a cestopisy - neviem ako sa to vola, ale komentoval do Donutil 😉

martimarti
16. máj 2009

Loginka: čtvrtek 21.15 na TV Prima

http://ano-sefe.com/

😀 😀 😀

karotky
16. máj 2009

Ulice,Ordinace v Růžové zahradě,přírodopisné dokumenty od BBC (ten včerejší něměl chybu 😀 ),Rodinné vztahy (pokud si zrovna vzpomenu a zapnu si TV,jinak jsme většinou v obotu venku),Počasí,Večerníky v 18:00 a někdy Televizní Noviny na Nově. 😉

misicka455
16. máj 2009

Ordinačka, Přatelé 😉

lucaska
16. máj 2009

tak ja pozeram ordinaciu a lets dance teraz..................kedysi som to kuk vela ale teraz akosi neni cas... 😝

penny13
16. máj 2009

Lets dance, Kutil, sem tam panelák. Ja som tiež zvedavá na tú československú superstar. len dúfam, že to budú moderovať normálni moderátori.(Adela Banášová, Vilko, Pyco....) nie nejaké rosničky z počasia ako to bolo v Slovensko má talent. 🙂

mimikyky
16. máj 2009

uvádzať má tuším Adela a nejaký čechúň, nespomeniem si teraz rýchle na meno

asitka
16. máj 2009

takí sme boli....panelák....ordinácia...kriminálky...ako som prežil....správy.... 😀

claudinka
17. máj 2009

Panelak, VKV na Prime, ked stihnem, tak Priatelov, popripade moj oblubeny serial O. C. California v nedelu, na co ale pernamentne zabudam pri malom 😀
a muzik zase furt discovery, spectrum, national geographic, viasat history a pod. - co mna vobec nebavi 😀 😀

penny13
17. máj 2009

preboha, zabudla som na Modré z neba a minimax s babami. Ozaj, nevie nahodou niekto, kto vyhral Eurovíziu?

netmona
17. máj 2009

vyhral nor,,taký mladý s huličkami 😀

emily333
17. máj 2009

taky mlady zajko? 😀

asitka
17. máj 2009

ja som mu aj hlas poslala...mali fakt super pieseň... 😀 aj nemci sa mi páčili...im tuším ale viac Dita uškodila...ako pomohla 😀

melysa
17. máj 2009

- Nahá jsi krásná
- Pošta pro Tebe ( i na slovákách)
- Odložené případy
- Uvolněte se prosím
- na VKV koukám jen kvůli Vojtovi Dykovi, ale mihne se tam jen občas ☹

netmona
17. máj 2009

ja všetky krimi,,čo bežia,,,a sem tam box 😉

loginka
autor
1. jún 2009

baby, pomoc! 🙂
nepozerali ste niektora vcera taku staru cesku krimi na Nove s Hrusinskym, islo to okolo obeda.
Mne sa podarilo asi 10 min pred koncom zaspat a neviem kto je vrah ☹
Inak to bolo dobre, len som bola grogy 😔
Dufam, ze sa niekto najde 🙂

loginka
autor
1. jún 2009

nikto to nevidel? 😅

penny13
1. jún 2009

Ozaj,odvýsielala Joj rozprávku Lišiak a pes? Alebo sa na nás a niektorých našich drobcov vykašľala?

moonday
1. jún 2009

loginka, včera so nestíhala, ale videla som to aspoň 100 krát, jedna z mojich top kriminálok. bol to ten syn, čo skočil pod auto. zabil aj svoju ženu. bol úchyl, liečil sa, ale "vypadol z databázy".
inak, milujem detektívky, mám nahratých aspon 1OO častí CSI, že raz si ich pozriem, ked bude čas 🙂