Obnova fotiek po preinštalovaní operačného systému

katka13122
27. jún 2008

babenky prosim poradte mi..kamos mi bez mojho vedomia preinstaloval windows a nemala som zalohovane vsetky fotky..ako sa to da obnovot??prosim poradte mi 😉 😉

danielitka26
27. jún 2008

žial to už sa nedá aj ja som takýmto spôsobom prišla asi o 500 fotiek pre mňa dosť vzácnych 😔 🙄 ☹

katka13122
autor
27. jún 2008

na nete som nasla ze sa da..ale musi to robit odbornik a zalezi ako bol windows preinstalovany..a ze uspesnost je 80%..tak obvolavam kamosov,dam ti vediet

sue
27. jún 2008

Katka, pokiaľ sa niečo inštalovalo po vymazaní, pravdepodobnosť nájdenia fotiek je minimálna...
Ja som si prednedávnom vymazala komplet všetky fotky Macina 🙄 samozrejme 2/3 nezálohované 🙄 ale našťastie existujú sw, ktoré ti vymazané fotky dokážu nájsť, pokiaľ si na pc nerobila ďalej, resp. pokiaľ si niečo ďalej neukladala... pretože, ako mi bolo vysvetlené, keď zmažeš fotku, nezmažeš fotku samotnú, len cestu k jej miestu na disku... (toľko môj laický výklad 😀 ) takže sa podarilo 99% fotiek obnoviť... ale takto neviem neviem ☹ skús si to vyhľadať v googli... prípadne napísať na nejaké odborné fórum. Držím palčeky ☹

sonoga
27. jún 2008

pokial ti iba preinstaloval Windows, tak by ti mali ostat tam, ked si ich mala. ale ked ti aj naformatoval comp, tak ich uz nenajdes.

katka13122
autor
27. jún 2008

prave neviem co ho naformatoval...

titkovamiriam
27. jún 2008

☹ ,sama si asi neporadis,pocitas ma sice aj zaloznu pamat ale musel by ti to spravit niaky technik.Nam kopec fotiek zlikvidoval doma pred par rokmi Trojan ☹ a s nimi aj cely pocitac-co nebolo zalohovane bolo znicene.

petulienka
27. jún 2008

Ahoj Katka
potrebujes na to specialny software ktory "vytiahne" stratene data z hard disku. Robia to v servise, alebo nejaky manik na PC by to mohol vediet. Poznam jedneho, je to moj muz, ale urcite najdes niekoho blizsie k tvojmu bydlisku. Skus sa obratit na miestny obchod s PC, co robia aj servis. 😉

katka13122
autor
27. jún 2008

hladam takeho manika 😉

petulienka
27. jún 2008

este skus jednu moznost cez START si daj "Pomoc a technicka podpora" a tam si napis do priecinka "HLadaj" si napis "obnova systemu" a tam by ta to malo navies vratit sa napriklad o tyzden spat, PC si pamata co v nom bolo a mozes tam najst aj tvoje fotky, ja som tak raz zachranila svoje foto, rychlo som ich napalila a vratila system do povodneho datumu. 😉

sue
27. jún 2008

Katka, no neviem či môžem takto verejne, ale skús napísať "eriqe" jej mangelík to vie 🙂 alebo "geegee" - jej brácho to tiež vie 😉

katka13122
autor
27. jún 2008

petulienka..tohoto sa bojim..lebo ja som antitalnet aby mi cely pc nepadol

pacna
27. jún 2008

my mame tiež stratene fotky a tych mi je luto ☹ chceme dat pc do jedneho servisu tak možno keby to skusil pozriet odbornik by ti to našiel.oni vedia všeliake finty. 🙂

petulienka
27. jún 2008

tak skus niekoho kto sa rozumie do PC 🙂

katka13122
autor
27. jún 2008

eriqe,mi dala navod..tak sa dotoho pustim,ale mam starch aby som pc nepokazila..dam vediet

nguyen
27. jún 2008

necitala som vsetko takze ak tu uz podobny prispevok je, tak sorry, ale kolega mi minile vravel ze ma program ktory dokaze vytiahnut subory aj z pevneho disku ktory bol formatovany a podrzte sa co odhalil, supol si ho na cistonovy prave kupeny pocitac a nasiel tam tony jazzovej hudby a excelovskych tabuliek rozneho druhu, takze bacha na "nove pocitace" so starymi recyklovanymi a naformatovanymi pevnymi diskami, ale to som uz mimo temu, to vsetko len pre vysvetlenie ze staci zohnat vhodny program a vytiahnes si z hard disku aj to co si tam nikdy nedala. 😎