Ochrnutý chlap a snaha o bábo

henrieta228
23. nov 2017

Dobrý deň!
Mám priateľa ktorý je na invalidnom vozíku po autonehode ochrnutý
Potrebujem poradiť nakoľko s priateľom mávame sex a vždy keď to u neho vivrcholi tak nič s neho nejde😔
Veľmi túžime po babetku len neviem či sa to bude s jeho strany dať....
Ako v takomto prípade pokračovať?
Ďakujem za každú odpoveď.

vierocka888
23. nov 2017

@henrieta228 ahoj. Nemam skusenost ani nikoho znameho, no najlepsie by podla mna bolo navstivit lekara - asi urologa?
Drzim palce aby ste to vyriesili a podarilo sa vam babatko. Vela sil prajem 😘

lillystranska
23. nov 2017

@henrieta228 ahoj moj kamarat mal podobný problém že ked vyvrcholil nič z neho nevyšlo a to bol zdravý preto s manželkou zašiel k doktorovi nakoniec sa ukazalo, že je sterilný. Bohužal rozviedli sa

henrieta228
autor
23. nov 2017

@vierocka888 Ďakujem krásne

wetsel
23. nov 2017

Tak toto by asi bolo dobre konzultovať s doktorom, asi najprv s jeho a potom možno aj s nejakým špecializovaným, možno aj na nejakej súkromnej klinike 🙂

vetthy
23. nov 2017

dlhé roky som robila osobnú asistentku takým chalanom učila som aj v Kováčovej.,žiaľ,tvorba pohľavných hormonov, aj spermií riadi adenohypofýza v mozgu a ked sa poškodí centralna nervová sústava alebo prenos podnetov,nemá "kto" dať príkaz alebo skôr ten príkaz sa nedostane k nadobličkám,kde sa vytváraju ozajstné pohlavné hormony.orgazmus môže byť alebez spermii

vetthy
23. nov 2017

ked sa pýtaš riešenie,počula som už o tom,že ako u žien s pridanými hormonmi sa dá vyvolať ovulácia k asistovanéj reprodukcie,že vraj existuje aj hormonálna injekcia pre chlapov,ja som už v tej brandži dlhé roky nie som,neviem zaručiť prasvdivosť tej info,neurolog a sexuolog by fakticky poradil