Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

gorazd121
16. okt 2007

jaaj... uhol pohladu. ja som bezfarebny...

julova
17. okt 2007

gorazd...no u mna plati ze "Presnost je vysada kralov" a ja som kral(ovna) zvierat - LEVica 😀 😉

maruschka
17. okt 2007

ľudia,tak už som prišla na to,prečo ma vždy pošle manželík spať a on akože príde neskôr do postele,on si tu s vami debatí. 😀 😀 No to je expert. 😝 Tak ja som nebola na koníkovi už 4 dni,čo je nestíhačka,nekomentujem to radšej.Dneska tu budem sedieť do 23,00,som zvedavá,ako sa bude tváriť 😎 😎
Inak gorazdko miláčik,ty nie si bezfarebný,ty si orange/voľný preklad oranžový/,tak neklam. 😀 😀 😀

lenadka
17. okt 2007

maruscha 😀 😀 😀

julova
17. okt 2007

nech pekne domace ulohy pise on 😉 😀

lenadka
17. okt 2007

kika peeekna fotka! 😵

maruschka
17. okt 2007

julova,on sa snaží viac ako ja.Na prednáške som pomaly zaspávala,keď prednášal už tak 7 hodinu pomaly v jednom kuse a manžel pekne písal poznámky,sem-tam komunikoval s prednášajúcim a ja som nechápala,kde berie na to ešte energiu,keď noc predtým sme vôbec nespali,čo malú bolel rozvŕtaný zub. 😀 😅 😅

julova
17. okt 2007

fiiha..sikovnik pomarancovy 😉..

prvapomoc
17. okt 2007

maruschka gorazd jej tvoj mangel?

prvapomoc
17. okt 2007

ja len že máte skoro rovnaku vizitku len ty máš dceru maruschku staru 1rok a 4 mesiace a on má dceru maruschku staru 4 mesiace a 3 týždne. 🙂

maruschka
17. okt 2007

áno je môj manžel a tú vizitku som mu ja zle nahodila.Musí si to opraviť,lebo aj mňa to rozčuľuje. 😀 Dala som tam zlý rok narodenia malej. 😅

kika13
17. okt 2007

lenadka diky, ale uz mam zase novu 😀

kika13
17. okt 2007

ja som potom modra 😀

kika13
17. okt 2007

prvapomoc ten tvoj synek ma uzasne vlasky 😵

paska
17. okt 2007

počuvaj to meníš jak ponožky to foto 😀

kkatrina
17. okt 2007

ahojky, už sa sem miešam aj ja 😀

Vladko účto hotové, ešte musíme spolu doladiť nejaké detaily 😉

julova
17. okt 2007

hlasim ze po mojej jazde vsetci bratislavcania ziju 😀...nikto nie je zrazeny, instruktora neporazilo a aj ma chvalil 😀 😉...sice som raz zaparkovala tak, ze on si nemohol otvorit dvere, ale zaklad, ze som sa trafila do diery 😀 😉

kika13
17. okt 2007

julova super, ze si to zvladla aj s bruskom, a este k tomu v Blave, ja sa chystam niekedy v marci len v PD a mam trosku z toho obavy 😅 a bez bruska
kati posli aj svojho chlapa pisat 😀
ked pridu domov chlapi uz sa sem asi nedostaneme, teraz to tu vyzera ako babska tema 😀 😀

kkatrina
17. okt 2007

maťka už sa strojí len sa nevie zostrojiť 😀

a teraz je ešte v práci 😝

kika13
17. okt 2007

budu tu mat chlapi aj statny dozor 😀 😀

kkatrina
17. okt 2007

neprezrádzaj lebo sa ho naľakajú a nebudú si chcieť písať, respektíve mu nič neprezradia 😀 😀 😀

kika13
17. okt 2007

uz ani muk 🤐

kika13
17. okt 2007

volal kiko, ze dorazi az okolo pol noci ☹ ☹ ☹

maruschka
17. okt 2007

mne písal gorazd-neosmelil sa zavolať,že potrebuje ešte hodinu na dokončenie práce...takže rátam okolo 22,00.Už ho mám prekuknutého 😀 😀 Tak sa zamýšľam,že keby som ja bývala v práci tak dlho,kam by sme dali decká,hm.. 😕

kika13
17. okt 2007

no paráda, ale z dacoho zit musime 😒

maruschka
17. okt 2007

no veď to,keby tak nezarábal,tak by sme nemohli deckám kupovať všetko,čo im vidíme na očiach a nemali by sme zaplatenú hypotéku a účty.Ale na druhej strane,sme 5 rokov svoji a keby som zrátala,koľko mesiacov sme boli spolu,tak sa mi neoplatí začať rátať...keďže sa chodí domov iba vyspať 😀 😀

julova
17. okt 2007

akurat volal usiplesk..nespominal ze robi trzbu, tak hadam do desaitej dorazi...ale to uz ja budem asi "jasna" 😀....

kika - vies ako ma to chytilo? 😅 sama som tomu nechcela verit, lebo v nasej rodine mal vodicak hadam len moj dedko - mamin tato...tak som myslela, ze to nemam v genoch...ale ked kupime auto, mam pocit, ze Peto bude len ako spolujazdec 😀...13.11. mam zaverecne skusky, tak hadam to urobim na prvykrat..len sa mi taaaak nechce ucit tu teoriu 🤐 ...paradoxne jazdy a parkovania a slalomu sa bojim najmenej, resp. vobec 🙂...a mozno aj Tebe sa to zapaci 😉

luculka
17. okt 2007

Ahojte... 😀 Zuz pozeram ze uz aj muzik konikuje 😀 😉

paska
17. okt 2007

no ja už mám cestovatela doma 😀 😵

julova
17. okt 2007

Luc - nauc aj svojho 🙂 😉...naaahodou, ked je tu cele muzstvo, tak je to mile "sledovat"...taktne daju najavo, ze baby mlcte! 😀