Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

pasko
25. okt 2007

petku ak nemas auto to nieje problem aj autobusy existuju ale auto je auto 😀

petku
25. okt 2007

pasko.... tak do mrtva zase nie, ale spolocensky sa unavit je niekedy dobre 🙂

pasko
25. okt 2007

to je neuveritelne aky si ty jedak 😀

pasko
25. okt 2007

ja to riesim az do mrtva 😎 potom sa liecim dva dni nech viem preco nepijem kvoli pocitu na druhy den ale viem sa aj spolocensky unavit v dobrej partii 😝 😀 😎

petku
25. okt 2007

auto je fajn.. uvidime ake to bude ked ho budeme mat. Kazdy hovori, ze potom ani to smeti bez auta nevyhodim 😀, ale to by mi julova dala, keby som bol pohodlny

kiko13
autor
25. okt 2007

no pasko ved je to aj na mne vidiet,

petku ale niekedy sa postasti 😝

pasko
25. okt 2007

je to tak ja som spohodlnel ako kon

petku
25. okt 2007

ved aj sem trocha poslite ked napeciet 😉 😀

kiko13
autor
25. okt 2007

petki ked je auto ver tomu ze si na to tak zvyknes ze ani 200 metrou do obchodu bez enho nepojdes a potom sa budes zamyslat ze ci je to normalne 😀

pasko
25. okt 2007

ale ved ti si hotovy sportovec hahaha vsak som videl aj trojuholnik.sice bol obrateny naopak ale to nevadi 😎 keby si uderil tak by som nechcel byt na druhej strane

kiko13
autor
25. okt 2007

prave kika dopiekla babovku tu vcerajsiu sme uz zhltli 😉 tak sa rozhodla este pre druhu

petku my by sme aj poslali ale keby to dorazilo asi by to uz nebolo jedle, ale ked dobehnete osobne napecieme cerstvu 😉

kiko13
autor
25. okt 2007

pasko 😀 😀 ved ja sa pokusim ho obratit 😀 do spravnej polohy len to chce cas 😀

pasko
25. okt 2007

kiko je super kuchar aspon kika ho velmi chvalila ja si viem spravit aj caj

petku
25. okt 2007

kiko, no uvidime.. ale rozpocet nepusti, tak som si isty, ze ta pohodlnost tak skoro nebude... vidim to na vlastnom brachovi- peniaze ma a ked ide cvicit, tak ide autom necelu minutku

pasko
25. okt 2007

kiko ak budem doma tak ti s tym pomozem aj ja uz zacnem zachvilu driapat 😝

kiko13
autor
25. okt 2007

pasko to by bolo fajn to by som sa urcite pridal ved vies treba prekonat lenivost 😝

petku to som si aj ja hovoril ale nedodrzal som bol som moc pohodlny 😝

petku
25. okt 2007

kiko... to by sme nai nezistili, ci by bolo alebo nebolo jedle... postarky by to pojedli 😀

pani, nebodaj sa budete snazit cvicit ??? ja sa o to pokusam, ale skoda, ze len 😒 😀

kiko13
autor
25. okt 2007

pasko ma s tym skusenosti a mne treba prekonat lenivost ja sa na to chystam uz tiez peknu dobu len nie a nie zacat

kiko13
autor
25. okt 2007

petku mate take postarky papkacky

pasko
25. okt 2007

ja som aktivne cvicil tri roky aj som dobre vyzeral taka samochvala 😎

petku
25. okt 2007

Ja som aj zacal, ale potom som si dal nejaku tu pauzu...
Aj som si prefotil nejake tie cviky, tak zo 100 stran, ale akosi to zapadlo prachom a teraz sa tym bojim pohnut, aby som prachom nezamoril byt 😀 😀 😀

petku
25. okt 2007

kiko.. no Ja neviem, ale urcite je dobra a ta vona, kto by jej odolal

kiko13
autor
25. okt 2007

petku ved to len uz je aj dost hodin na take dobroty 😀

pasko
25. okt 2007

tie cviky ktore ti funguju nezabudnes a nove sa naucis mne slapali len zakladne cviky ale v tazkych vahach a formoval som sa do krasy 😀 som mal kedysi 45 cm biceps bez nejakych svinstiev cisty ako lalia 😎

kiko13
autor
25. okt 2007

😕 pasko sak to je dost 😕

pasko
25. okt 2007

vsak ja viem arnold v naj forme mal nejakych 52 cm tak som ho dobiehal 😀 pani bratia ja sa lucim za chvilu paska nastupuje ahojte 😎

petku
25. okt 2007

pasko- ved hej... cvicil som od 18 do 25 rokov. Doma mam vsetko na cvicenie hornej casti a nohy skor rozne druhy drepov. Akosi mi na to nezostava cas / rodicia su trocha dalej /a do posilovne sa neoplati... 100 Sk hodina 😕 ☹ 😠
cvicim brusne svalstvo, teraz som sa dobre najedol 😀

petku
25. okt 2007

45 cm.... moje stehno 😀

kiko13
autor
25. okt 2007

petku zacni papat ja cvicim podobne brusne svalstvo ako ty prave sme dojedli pizu

petku
25. okt 2007

tak sa Ja lucim a snad sa mi podari nieco napisat cez vikend... opat makam
dobru noc