Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

gorazd121
26. okt 2007

kiko, foto naozaj pekne 😎 takto predas vela kamionov. pani inak tyzden konci... petku ze ?

pasko
26. okt 2007

😀 ze?

kika13
26. okt 2007

kiko super fotecka 😉 🙂 😀

petku
26. okt 2007

raz taky budem 😀

petku
26. okt 2007

gorazd... tyzden konci, ale ja zacinam... sobota a nedela 😖
ale vela ludi a viacej bubakov 🙂

julova
26. okt 2007

usiak - ked Ti dam z jednej aj druhej strany, mozno tak nachvilu opuchnes 😀 😀 😉

gorazd...no jooo...konci...kde ini koncia, petku zacina 😀 😀

maruschka
26. okt 2007

julova u nás to je tak,ja som "strašne zlá mama" a tato je tatinko.Ja keby som si zbalila kufre a odišla,tak mi tá staršia ešte aj z okna zamáva. 😀 😀 😀
ľudkovia,gorazda chytá žlčník.to má z toho,že nejedáva.a nechce si dať povedať a nechce. 😒

inak čo máte všetci nové fotky?
julova,ja keď som robila skúšky na vodičák,tak mi policajt povedal,že zastavte vodička a ja som zastavila na najvyššom kopci v okolí.Ani ma nenapadlo,že na kopci sa stáť nesmie.akože tak to mi dosť vyčítal.ale ty by si mala dostať vlastne dva vodičáky.jeden pre teba a druhý pre maličkú,veď ona to to tiež celé absolvovala,nie? 😀

kiko13
autor
26. okt 2007

julova ja jazdim vela a rad ale v tom vasom velkomeste ma to nebavi hlavne kvoli takym ako si opisala trubia nahanaju sa a na tretej krizovatke ich potom clovek vidi vyburanych ..hrdinovia 😝

gorazd ty si uz vari doma maruschka bude mat radost 😀, fotku nas dnes kika cvakla 😀 kikadakujem od teba si to vazim najviac 😉

julova
26. okt 2007

sme sa nasli - rovnake myslenie 😉 😀...ale mohol by si to rovnake myslenie praktizovat castejsie, usiak 🤐 😀

kiko13
autor
26. okt 2007

julova to bolo vraj " mozno na chvilu opuchnes" to ma teda poriadne pobavilo

marusch to bude preto ze tatino je malo doma a mama je uz "okukana" a len prikazuje... tak to uz chodi a le ver ze keby si odisla na par dni aj ta starsia by bola cela bez seba ked ta znova uvidi 😉

stravu sme to rozoberali tod nedavno a gorazd sa nepoucil 😠

maruschka
26. okt 2007

kiko,gorazd je doma-zázrak,ale ide sa drviť otázky.Ja som sa učila včera celú noc,všetkých 100-ale mám v tom hokej.a on vie tak 30.Ale skúšku nemienim odkladať.tak sa ide variť kafe-najmenej do 10 l hrnca a ideme fachčiť.to je teda romantika. 😀 😀 zajtra budeme teda bodovať 😅 😕

julova
26. okt 2007

marushka - u nas to asi tiez tak bude..a petku bude tatulililinko 😀...ale aj tak casom (ako aj my) mala pride na to, ze "mama mala pravdu..." 😉....
a gorazdovi 5 a 20 na holu 🤐 😠 😀 ...uvidime na akeho policajta natrafim na skuskach - ako poznam svoju pusu nevymachanu, tak sa ho na to opytam 😀 😉...mu poviem, ze aj foto z 3D-cka mame na vodicak pre Terezku 😀

kiko - veru...to rozturuju ako pakovia a aj tak stoja na dalsej krizovatke na tej istej cervenej na ktorej aj ja...su to magori...ale zatial ma to bavi 🙂..tak uvidime, ako dlho mi to vydrzi tu v BA...ja neviem nadavat...ale sa obavam, ze sa naucim za volantom 🤐 😀

kiko13
autor
26. okt 2007

som zabudol ze zajtra mate skolu, si na vas spomeniem kolo desiatej ako mi je fajn doma 😉 , ale drzim palce nech to dobre dopadne a ak mate malo kavy daj vediet priveziem v kamione ale len cely 😀 😀 😀

pasko
26. okt 2007

maruš som zvedavá dokedy ti ten elán na učenie vydrží 😀 😉 paska

petku
26. okt 2007

drobec ...ja aj myslim, len akosi mi to vzdy zle dopadne...

zlcnik ho chyta, nech ho aj on chyti 😀 , ale nie. vidim mojho otca aka to je bolest, ked ho drapne bolest. Gorazd.. to nie je ziadna sranda

kiko13
autor
26. okt 2007

julova naucis kika by vedela rozpravat ked ma nejaky sofer nas... 🤐

julova
26. okt 2007

marush - no co....romantika ma vela podob 😀...a uprimne - mate obaja moj obdiv 🙂

kiko13
autor
26. okt 2007

pasko paska ste nejaky domotani 😕 pasko cez pasku a paska cez paska 😉

julova
26. okt 2007

ze kamion kavy 😀 😀 😀

aj ja mam zajtra skolu...ale auto 😀...o druhej mam jazdu 🙂...hadam budu pakari zalezeni a bude volnejsia premavka 😉

pasko - ale tato fotka s chocholusikom je aj tak najcarovnejsia 😉

kiko - no neviem....radsej nebudem jazdit, nez by som mala kliat ako pohan 😀...

petku
26. okt 2007

nebol som tu dlho a uz sa lucim...
idem robit trzbu co najskor,. nech som pri mojich drobcoch co najskor
ahojte

pasko
26. okt 2007

pasko si opral a včul si vešá 😀 tak mu držím flek 😀

julova
26. okt 2007

usiak - dnes sa po dlhej dobe "zahram"e...takze limit je do 21.40 hod. OK? 😉 😀

kika13
26. okt 2007

paska 😀

kiko13
autor
26. okt 2007

petku ked ju budes mat hotovu daj vediet skocim ponu 😀 😀 😀

julova 😉 to bude zaujimava hra 😉

julova
26. okt 2007

kiko 😀 😀....joooj...vidis? a to mi nikdy nenapadlo skocit po trzbu, ked ju usiak robi 😀....

a uz sme sa tu hru hrali ale uz daaavno...treba oprasit 😀 ...vies aky bol presny? zazrakom vsetky spoje MHD chytal 😀 😀...inak by musel vyklopkavat 😉

kiko13
autor
26. okt 2007

to je ta hra co si minule radila aj kike 😀 ale ja som nastastie vzdy presny 😉

petku
26. okt 2007

Kiko
ver tomu, ze dnes by sa Ti to oplatilo

no, ale idem makat, aby som stihal a neprehral hru

cuate

gorazd121
26. okt 2007

jaj kiko... niekedy sa jedlo nestiha... mrzute

kiko13
autor
26. okt 2007

poznam ked vela cestujem a mam cosi naplanovane nejak vzdy pozabudnem na to jedlo ale co si potom doma vypocujem 😒

julova
26. okt 2007

gorazd - to ked mi usiak povie, ze sa nestihol najest, tak ma ide rozdrapit... 🤐 😠 ..si daj na to pozor...na starobu sa Ti to moze skaredo vypomstit ☹