Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

maruschka
28. okt 2007

Julova, mozno úplne zabudol na hodiny 😀 (podľa ich akcie.... 😀 😀 )

paska
28. okt 2007

maruš vyzera to tak 😀

julova
28. okt 2007

😀 - marusch zeby profi deformacia? 😀 😀...pochybujem...on ani nevie aky vyznam ma ta mys na korculiach v ich reklame 😀 😀 😀

petku
28. okt 2007

dobre ranko 🙂

paska... sam na sebe som sa smial a na tych, ktori cakali na zastavke a hresili, preco meska bus... a dalsi preco nie je otvoreny obchod 😀

julova
28. okt 2007

jaka som skodoradostna 😔 😀 😀

maruschka
28. okt 2007

Petku, že a či si videl aj myš na zástavke 😀 Nas dnes strašia dcera ráno o 4.30 zobudila že ako je rano a vonku už vtaci spievaju a treba vstávat 🙄

julova
28. okt 2007

marush 😀...ranni ptace dal doskace 😀 😀 🤐

maruschka
28. okt 2007

Hm,... len kolko mu to vydrzi.... Inak sorry som sa neprehlasil Tu Gorazd... Maru uz upiekla pizzu a kolač a teraz uspala seba aj Maru II.

julova
28. okt 2007

jaaaj...tak ahoj Gorazd 🙂...fiiiha...sikula je Marusch...pouziva nejake tajomne turbo? sice ja uz som povysavala cely byt a akurat idem ranajkovat 🙂

maruschka
28. okt 2007

Hm ona je cela taka speed... Az jej nestíham.... Inak dobru chuť. My už máme po... 😅 Inak budeš mať na raňajky kávu alebo ruský čaj? 🙂

julova
28. okt 2007

kakavko si urobim 😀....ale budem musiet ist vedla k mamine vysomrovat trosku mlieka, lebo usiplesk nekupil 😠 😀 hlavne ze mame v chladnicke plnu onu pastek 😖 😀

maruschka
28. okt 2007

Jaj tak usiplesk je taky pastekár???? 😀 😀 😀 Al einak na raňajky taky čerstvy rožtek, pašteka a mliečko... To mám celkom rad 😎 Len kto pojde kupiť tie rožky 🙄

julova
28. okt 2007

no Gorazd pojde...a velmi rad, len o tom nevie 😀 😀 .... no hej Pastekar...mi isiel kupit bavlnky na vysivanie a ja mu vravim, ze jedna dobra galanteria je pri Justicnom palaci...hned som si vsimla jeho vyraz, tak sa pytam: Vies ty vobec rodeny bratislavcan, kde je Justicny palac? a on ze Nie....a ja mu na to: "To je tam, kde ma zavru, ked ma nase...es" 😀 😀...a on ze: "Ahaaaaa...uz viem.." 😀 😀

maruschka
28. okt 2007

Hm.... 😒

gorazd121
28. okt 2007

Gorazd chodí vecer... 😉

julova
28. okt 2007

zivot je zmena 😉 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

Ahojte no Gorazd ved ty mas skusenosti s nakupom v nocnych hodinach, pori citani polovnictva skocis aj po rozky 😀 😀 😀

petku dobry kusok, nie ze odides z roboty o hodinu skorej aby se nemal pruser 😀 😀

marusch ty na ake palivo ficis ked uz si toho tolko postihala 😕

gorazd121
28. okt 2007

Aha... to si zapamätám 😉 Inakl už naraňajkovaní?

julova
28. okt 2007

ahoj kiko 🙂

my uz odfukujeme 😀.

kiko13
autor
28. okt 2007

uz naranajkovani aj po nakupoch a tesne pred obedom, kika riesi nejaku rychlu tortu a my so samkom sa pokusame najst spolocnu rec 😀

gorazd121
28. okt 2007

kiko - nepripominaj.... 🙂

gorazd121
28. okt 2007

kiko a tento že poznáš:

Aby ľudia spolu hovorili...

mne už dnes nejako nedoplauje... Sa pojdem liečiť. To mám z toho časového posunu

kiko13
autor
28. okt 2007

ved na jar sa ti to hadam popravý ked ten cas zase zmenia 😀

julova
28. okt 2007

kiko aky provokater 😀 😉

gorazd121
28. okt 2007

kiko ale veď hej. Inak podarilo sa nájsť spoločnú reč so Samkom?

kiko13
autor
28. okt 2007

najprv oprava "popravi" to bude tiež časovýn posunom, podarilo už drieme 😔 no ja by som tiez radsej driemal ako by som mal pocuvat take reci 😀

gorazd121
28. okt 2007

Hm.. Ja idem dcere pustiť Bambuľku a potom frčim umyť riadže aby som tiež nemusel take reči počúvať... 😀 😝

julova
28. okt 2007

no paani..tak Vam prajem pekny dnik zatial...pozdravte polovicky 😉...a ja idem pokracovat v krizikovani...som sa pustila do darceka pre mojho usipleska - moj svadobny portret...sama som zvedava, ci sa to na mna zacne podobat, alebo bude ta nevesta este krajsia a on si z toho urobi potom vankus 😀 😉....tak zasa neskor 😉

gorazd121
28. okt 2007

tu sa tusim este travi nedelny obed 😉

petku
28. okt 2007

ahoj Gorazd...
sledujem, ze od obeda nikto ???...uz vidim ako sa teraz vsetcia rozpiseme 🙂