Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

gorazd121
28. okt 2007

to je neprijemne. si mu mal do ruky dat letak s ponukou a poslat...

petku
28. okt 2007

Ja by som mu dal, ale letak by to nebol...

gorazd121
28. okt 2007

ja viem ze si profik a to by si neurobil. 😎

julova
28. okt 2007

kto sa tu chce bit? 😀 😉

a sak usiak, neklesaj na uroven nejakeho mudila 😉...kliiidek...rozculovat Ta mam pravo ja 😀 😀

ma nejak chytilo to vysivanie 😔

kiko13
autor
28. okt 2007

petku este si si nezvykol 😀

gorazd121
28. okt 2007

petku sak pohoda 😎 ved vies ze skolenie nepusti. 😅

kiko13
autor
28. okt 2007

julova pokrizikovane 😀

gorazd121
28. okt 2007

julova a dala by si sa aj na potahy do auta? by mohlo byt pekne.

petku
28. okt 2007

no ludia... to nebol blb,ale som zacal s tym b...uzerant a este jaky...
triaska... ako nic proti nim, ale toto bol extrem...

gorazd121
28. okt 2007

ale bezkaj niekam cukrusik moj malinky...

julova
28. okt 2007

gorazd - to by dlho trvalo 😝...ked uz tak nejake vlajocky na zrcaatko 😀

Ta balil, usiak? mu vysvetli, ze so mnou nech sa nezahrava 😠 😀 😀

gorazd121
28. okt 2007

julova rak aspon potah na volant... petku nech nakupi tych bavlniek pri Justicaku 😀

julova
28. okt 2007

ale nech nejde nakupovat takyto rozculeny, lebo ho tam zavru 😀 😀...tak este na volant by sa dalo 😉

kiko13
autor
28. okt 2007

petku uz vies kde je justicak? davaj si pozor aby si sa tam kvoli takym zakaznikom nedostal nenechaj sa vytocit 😒

julova
28. okt 2007

ved snad Panko da a my si niekedy vsetci tu kavu vypijeme spolocne a uvidite, ze Peto sa hadam ani nevie rozculit...alebo zeby som nepoznala jeho druhe ja? 😕 ...ale fakt si ho neviem predstavit skutocne nahnevaneo..on sa furt skeri 😀 a tvari sa ze zivot je gombicka a vsechno bude faaajn 😀...to skor ja som cholerik a nervak 🤐 😉

kiko13
autor
28. okt 2007

julova ty a nervak tak to teda neverim 😕

julova
28. okt 2007

kiko - ja teraz nebudem chvilu citat a opytaj sa Peta 😉...fakt sama zodpovedne cestne priznavam, ze som nervak 😀 ...taky samnasieraci typ....by Ti Peto mohol rozpravat, co mna dokaze nas...at a ako viem kricat 🤐

julova
28. okt 2007

ale viem byt aj mila...nuz niekdy levica s drapakmi a niekedy levicatko milene 😔 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

petku tak daj m ozes oficialne napisat mas to povolene oci ti nevyskriabe 😀

Julova ty tiez poznas samonaser 😀 o tom by zas v mojom pripade vedela kika popisat 😀

petku
28. okt 2007

pisem cez mobil,tak nebudem vela pisat,ale mozem povedat,ze sa dokaze poriadne nasrat...,a ked je taka nabrusena, tak mam aj strach- nie o seba,ale aby ju neporazilo.

kiko13
autor
28. okt 2007

takze plati mala jedovata 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

gorazd tak si predsa isiel pracovat?

paska
28. okt 2007

jasne potvrdzujem 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

paska aj ty si jedovata ... a vlastne si som zazil ked ta hlava bolela, same iskry okolo teba lietali 😀

julova
28. okt 2007

tak mu asi ukazem ako sa viem nas..at tak, aby mal strach o seba 😀 😀....so mnou je radost zit 😀...napriklad ma minule vedelo na porazku vytocit, ze nezavrel stupel na JAR-i a ked rozbil zehlicku, tak som len s kludom mykla plecami...a on chudak cely den trpol, ako mi to ma povedat 😀...mu padla sanka na dlazbu, ked videl moju kludnu reakciu 😀...ale tak ako ja s nim, tak ani on so mnou sa isto nenudi, lebo nevie, ci som zrovna selma, alebo maciatko 😀...sme sa dlho hladali 😀

paska
28. okt 2007

julova tieto vaše príhody sa podobaju na naše v čase začínajuceho spoločného nažívania 😀 ja už som si zvykla sa jedujem len ked ma hlava bolí ako kiko poznamenal 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

ale ste sa nasli 😀 selma a kocurik ustrachany 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

ta aj u nas by boli nejake prihody ale to radsej necham na kiku ta si to lepsie pamata ako ja 😀

paska
28. okt 2007

no pokecáme 😀

kiko13
autor
28. okt 2007

paska tak to budete velmi dlho na kave 😀