Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

gorazd121
28. okt 2007

GORAZDS RETURN

lenadka
29. okt 2007

clopi ja vas sem tam spehujem 😉 tak aby to nebolo len o spehovani aj sa priznavam 😀
kiko13, pekna fotecka 😵
paska, ty a hnevat sa? asi by som si myslela ze to len srandujes a nie myslis vazne 😉

kiko13
autor
29. okt 2007

lenadka dakujem za uznanie 😉

ked sa pridas medzi nas budeme len radi nemusis nas len spehovat 😎

maruschka
29. okt 2007

čaute ľudkovia.Ako vaše ratolesti znášajú časovú zmenu?????U nás je to pod kritiku.Vstávajú nenormálne skoro.Už som z toho na prášky 😀 Ešte ma dnes tak seklo vzadu na krku,že nemôžem hýbať s hlavou-má to jedno pozitívum,že čo nevidím ma neštve 😀 😀

petku
29. okt 2007

ahojte... ta zmena casu je zdraviu skodliva... 😀
mna skoro pepka klepla, otvris oci a vonku svetlo- prve co mi napadlo, ze som zaspal
horsie by bolo, keby si ju uz vobec nemohol otocit...

petku
29. okt 2007

a ja trdlo, ja ze nemozes na jednu stranu a ty vobec... huups

kiko13
autor
29. okt 2007

no nas v pohode zatial sme ani moc nepostrehli zeby nejak na to zareagoval, akurat stale ma teploty okolo 37 ale len take chvilkove nechapeme to, teplotu ma tak hodinku vobec nie je mrzuty a potom teplota zmizne 😒 .
s tym krkom ti nezavidim neprijemne, poznam z vlastnej skusenosti. mne ked sa to stalo pomohol mi jeden maser a odvtedy chodim pravidelne na masaze a moc mi to pomaha, mozno by si mala vyskusat 😉

kiko13
autor
29. okt 2007

ahoj petku mam na teba prosbu mohol by si mi prosim ta do IP vysvetlit tu vasu uzasnu akciu s mnozstvom volnych minut? co sa za tym skrýva? 😉

paska
29. okt 2007

. 😕

gorazd121
29. okt 2007

petku pls aj mne/...

teda som to mrkal na Vasej stranke a .... 😨

kiko13
autor
29. okt 2007

gorazd ty si nebodaj skorej prisiel z prace 😀

petku nema cas nam odpovedat venuje sa drobcom 😉

julova
29. okt 2007

ahojte 😉...sklada puzzle...na nich su traja drobci 😠 😀 ..ale idem Vam ho sem nahnat , nech vysvetli...aj tak to bude nejaky blud ako vzdy 🤐 😀

kiko13
autor
29. okt 2007

julova dik ved si potrebuje oddychnut od tych puzzl

julova
29. okt 2007

ako napisal Drobec.. blud 😖
zakaznik moze ziskat 24000 min. co hovori reklama, ale plati to na pausal 1000 Viac pri 24 mesacnej viazanosti / 24x 1000 a mate dane min. z reklamy /
Plati, ze s pausalom s ktorym sa zaviazete na 24 mesiacov, ziskate dvojnasobok min. / relax 100 + 100 min / do vsetkych sieti.
Ale urcite by som pockal do decembra, kedy sa budu vsetcia predhanat v tom, kto spravi co najlepsie akcie. Teraz sa len rozbiehame.
Jedine plus pri tejto akcii je, ze ked si spisete zmluvu na 24 mesiacov, ziskate kupon na 50% zlavu daneho pausalu, s ktorym ste sa zaviazali a pouzijete ho na ine cislo, kde sa tato zlava uplatni, ale opat nova viazanost.... snazil som sa to co najlepsie napisat, tak dufam, ze sa mi to aj podarilo

kkatrina
30. okt 2007

petku dík, to Vladko zisťoval hlavne pre môjho manžela, ktorý chce vymeniť orange za t mobile, ale ako vidím - jedny klamú lepšie ako druhý 😢

u nás časový posun asi takto - Dávidko keďže nemá ešte pevný režim tak v pohode,
Kubko to je katastrofa už 3 roky, spať chodí so sliepkami medzi 6 - 7 hod a vstáva ráno o 5, respektíve ako dnes o 4 hodine. A ja s ním, takže spánkový deficit už mám na bode mrazu ☹

julova
30. okt 2007

Katka - veru je to tak...ale neboj...Peto ma takmer denne "na tanieri" za cely Slovensky narod, aki su zdieraci 🤐 😀 😉 ...aj ked to asi moc nepomoze..ale podla mna je to takmer fuk u ktoreho operatora si...lebo kazdy ma nieco lepsie, nieco horsie a ked to zosumarizujes, vyjde to asi narovnako 😀

maruschka
30. okt 2007

hm inak oranzova to ponúkala zákazníjkom cez rok ako Štandart...

Ale to je jedno. Táto stránkla by nemala fungovať ako reklama a recenzie operátorov.

petku
1. nov 2007

halooo, kde ste vsetcia???

kika13
1. nov 2007

kiko je na sluzobke niekde za Prahou, takze CR 😀 , Ja umyvam okna, chystam sa zehlit a Samko je na vychadzke z babinou 🙂 , a vy co porabate 😕

petku
1. nov 2007

ahoj kika...
Ja som v robote a moj /moji /Drobec je tiez v robote... 😒
Drobcovi sa to uz krati, este dokonci tuto uzavierku a potom idem na matersku...

maruschka
2. nov 2007

gorazd,neprihlasuj sa pod mojím menom 🙄
Ľudkovia,tak to je teda depresia pracovať aj cez sviatky,že?A julova,čo už nesedíš doma a nechystáš vecičky?Veľmi aktívne matky skôr porodia,pamätaj na to.. 😉

julova
2. nov 2007

marush - moja posledna uzavierka (zaucam moju zamestnankynu, co ma bude zaskakvat...), tak im tam chcem nechat pozitivny EBIT - aspon jeden v tomto roku 😀...nech si na mna pamataju 😀 😉...a uz len buduci tyzden a som domaaaaa 😉

kiko13
autor
2. nov 2007

ahojte vsetci

petku aj ked oneskorene ale predsa dakujem za info

gorazd neprihlasuj sa pod maruschkou lebo vyzera to tak ze schytáš 😀

maruschka ved to poznas clovek si v dnesnej dobe moc nenavybera kedy bude robit 😒

paska
2. nov 2007

čokolom 😀

kiko13
autor
2. nov 2007

sia, si prišla aj sem nakuknúť pekné od teba 😀 co robi pasko? playkuje 😀

maruschka
2. nov 2007

ahojte ľudia.Tak dneska som zasa sama.Gorazd má v práci oslavu-šéf má meniny a zajtra ide tiež do práce.Jaj,jaj,jaj.. ☹ ☹

kiko13
autor
2. nov 2007

no maruschka nemate to vy zenske s nami lahke ale ked bez tych penezi sa dnes zit akosi neda 😒

paska
2. nov 2007

kiko pasko zarezava v nitre 😅

kiko13
autor
2. nov 2007

ved vlastne to spominal ze bude tam 😒 som prepracovany 😖

paska
2. nov 2007

tak bež spať 😔