Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

paska
9. okt 2007

ahoj roasha 😉 z čoho usudzuješ že nesexujú? 😕 videla si ma už niekedy v spomínanej téme? 😀

kika13
9. okt 2007

nasi stihaju vsetko 😀 😀 😀

kika13
9. okt 2007

keby nestihali zatrhli by sme pocitac a playko, ze paska? 😎

vilki
9. okt 2007

jeej, aj tatkovia su tu? super... 😉

kiko13
autor
9. okt 2007

roasha to je len o zadelení času deň má 24 hodín a keď chceš stihneš všetko... robotu, počítač a naše žienky

kiko13
autor
9. okt 2007

ellen no čo ti poradiť tento problém zatiaľ nemáme a ťažko radiť keď nevieme čo je medzi vami, možno je to moc jednotvárne a chce to troška fantázie. ak si už vyčerpala aj tieto možnosti tak potom už fakt neviem ☹

kiko13
autor
9. okt 2007

Pasko a ty neprispievaš do sexuologickej poradne? 😀

certica
9. okt 2007

no neviem, roasha v jednej inej nemenovanej teme spominala, ze ma uplne dokonaly vztah aj partnera, tak uz som z toho magooooooor 😕 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

rozmyšľam či roasha nemá problém preto, že celý deň je zavesená na nete ona a manžel potom nemá možnosť sa venovať 😖

gorazd121
9. okt 2007

daer all
moj skronmy nazor je ze vela veci zacina a konci v nas samotnych. mozno pouzit trochu sebareflexie a porozmyslat o tom co robis dobre a co by si rada zlepsila, zmenila.

kiko13
autor
9. okt 2007

gorazd vitaj už po práci a čo mamina sa už s tebou baví 😖

pasko
9. okt 2007

ahojte pani kiko ja zatial neprispievam lebo nemusim 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

pasko už ťa pustila k tomu, pobalený, vychystaný?

pasko
9. okt 2007

ano už som zbaleny vsetko mam hurrraaa do prace aj chalani mi volali znova že či idem lebo švagor im odriekol učast tak som ich ubezpečil že mna už maju kde by ziskali takeho kvalitneho železiara trocha sebachvaly a pišeme dalej. 😎

pasko
9. okt 2007

ozaj kiko dakujem ešte raz že si mi ponukol svoje služby ale ked pridem tak dame stretko ake už aj s kavou a penou 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

som za len sa vrat este pred vianocami 😀

pasko
9. okt 2007

no a užsom tu ostal sám ako prst chlapi kde ste zmizli 😵

gorazd121
9. okt 2007

kiko dakujem za opytanie. Som prisiel dnes dom a sa ma okrem ineho opytala ze preco sekam dobrotu... Len neviem co take dobre robim. 😨 Snad to nejako odcinim. ved je to moja laska 😉

pasko
9. okt 2007

ja pridem hadam aj na buduci tyžden cez vikend ale možno aj skor kvoli tomu autu si ho pojdem zobrat 😉

pasko
9. okt 2007

gorazd ja reagujem na včerajšok niekedy treba aj odviezt kolegov lebo nevies kedy sa ti zide ich pomoc a ked ta slusne poprosily tak preco nie a manželke povedz nech sa na teba nehneva kde by nasla takeho spravneho chlapa 😎

kiko13
autor
9. okt 2007

pasko tu sme, paska uz je v pohode alebo stale tie bolesti 😖

pasko
9. okt 2007

ale stale ju boli ta hlava uz ma to aj hneva lebo cely den jej je zle to nie je bohvieco jej nezavidim musim ju poslat spinkat 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

gorazd vcera si pomohol ty a nikdy nevies kedy budes potrebovat pomoct ty ale tvoja draha to urcite pochopila ved si spravil dobrý skutok a to urcite dokaze ocenit

pasko
9. okt 2007

gorazd daj si nejake foto 😅

kiko13
autor
9. okt 2007

to uz mala urobit davno skocit do hajan... dufam ze ti to s tym autom vyjde a ze budes spokojny..... inak nemas za co rado sa stalo a kedykolvek budes potrebovat niekam hodit, alebo nieco ine daj vediet od coho su kamosi, aby si pomahali nie

pasko
9. okt 2007

jasne a to sa ceni takato vec lebo niekto by ti osral paty a ozaj auto využijeme v lete ked pojdeme do toho šturova 😀 😀 😀

kiko13
autor
9. okt 2007

no tak to by sme boli radi keby sa to podarilo o tom ešte hodíme reč keď prídeš domov

pasko
9. okt 2007

kiko založme temu že vyvolena lebo tie ženske čo tam su ronia krokodilie slzy za juraja baču a ja som riadny sedliak tak čo.sedliak ako bača 😎

gorazd121
9. okt 2007

Chlapi doplnil som moje foto s Julkou - to je tá staršia. Nie že by som bol nejaký vzťahovacný, poprosím ale bez komentárov a poznámok, teda hlavne sa ma nenaľakajte. 😀 😀 A smiaˇsa na mne môžete aj potichu so svojimi polovičkami pred LCD svojho PC 😎

gorazd121
9. okt 2007

Inak o akom probléme to dnes hovorili tie babenky na fôre?