Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

paska
14. dec 2007

petku ty si opeknel 😀

julova
14. dec 2007

slzy (ci uz chlapske alebo zenske) v takomto pripade rozhodne nie su prejavom slabosti 😉

julova
14. dec 2007

zato o soploch - to je diskutabilne 😀 😀

paska 😀 😀 😀

kiko13
autor
14. dec 2007

však celkom fešák ten Petku a to nie som na chlapov a súhlasím s tým čo napísal/a júlova/petku

julova
14. dec 2007

no dakujem...
😀

julova
14. dec 2007

ideme chrnet 😉...tak sa maje kraaasne, pozdravte nepritomnych z okolia PD 😀...a my sa do utorka este ukazeme...a potom uz len usiplesk so soplami 😀 a potom uz aj ja hrda mamina 😉 ..ale este sa od Vas v pondelok vecer necham odprevadit do nemocnice 😉...dobru nocku vsetkym 😵

paska
14. dec 2007

ahojte 🙂 a nieže ju vyženiete 😀

kika13
14. dec 2007

krasny albumcek julova a petku 🙂 , budeme drzat silno palceky 😉

danulka2
15. dec 2007

ahojte.Mozem sa pridat? Nie som sice ocko z Prievidze, ale mamina 😉

kiko13
autor
15. dec 2007

danulka2 jasné že sa môžeš pridať tu je každý nový prírastok vítaný 😉 , veď ak si si všimla tu je pestré zloženie 😀

petku
15. dec 2007

ahoj kiko 🙂

petku
15. dec 2007

danulka, my sme tu dospeli k zaveru, ze okolie PD je napr. aj Moskva 😀

paska
15. dec 2007

ahoj petku 😉
kiko montuje mikrofon 😅 😀

petku
15. dec 2007

co idete robit v PD miestnu Superstar? 😀

paska
15. dec 2007

😀 to by som sa ihned prihlásila 😀 😎

maruschka
15. dec 2007

petku to je krááásne..takže kufre zbalené už len vyraziť do pôrodnice,že?Aj vás pekne vyprevadíme a budeme čakať na správu z frontu.. 😀 Inak som zvedavá julova,či to s tým notebookom myslíš vážne,budeš rada,že si rada,stačí ak petku napíše krátku vetu a tešte sa spolu z maličkej. 😵 😵
Vitaj danulka medzi nami z veľmi širokého okolia PD...všetkých pozdravuje aj gorazd,len išiel k svokrovi skolaudovať novú izbu-prerábali,tak som zvedavá,kedy sa vráti-veselo 😀 😎
Jáááááááj,manželia julovci-petkuovci máte super fotečky 🙂 🙂 😵 budete mať krásnu spomienku na bruško-garzónku pre bábätko...počkaj julova aké to bude zvláštne ísť z pôrodnice bez bruška a spať v normálnej polohe,to bude sranda 😀 😀 😀 mne to bolo vtedy hrozne smiešne a chviľu som si zvykala.

petku
15. dec 2007

ahojte a dakujem... fotecky pozerame nonstop a este hodne dloho budeme pozerat
To co pisala Julova za notebook, to som bol Ja. Ked nebude mat lokalnu anesteziu, tak aby mi nebolo dlho, tak si zoberiem notebook a budem podavat aktualne info... 😀 😉
Este si spravime otlacky ... najprv si v hmote spravime otlacok a potom zalejeme sadrou.

kiko13
autor
15. dec 2007

paska ty si ma už stihla bonznúť 😀 už som namontoval

paska
15. dec 2007

😀 😀 no čo už so mnou

kiko13
autor
15. dec 2007

šak nič v pohode, marusch už sem niekedy toho tvojho chlapíka pošli, dávno nás nebol kuknúť 😅

petku
15. dec 2007

kiko, to si montoval, aby si sa lepsie dohovoril so Samkom? ty si to jeho blabotanie nahras a potom si to prehras ako rozkodovane 😀

danulka2
16. dec 2007

petku aj Mockva? 😀 😀 😀 super siroke okolie

kiko13
autor
16. dec 2007

petku ty si ma odhalil presne potrebujem rozkodovať Samkove blabotanie aby som konečne vedel o čom točí 😀

Júlová nová fotka... pekná

petku
16. dec 2007

uz ste nadviazali kontakt a pokecali si...?

kiko13
autor
16. dec 2007

petku kontakt sme nadviazali ale ešte sme moc spolu nepokecali akurat sme obaja dnes pol hodinu vydavali cudne zvuky a kiku islo z nas porazit 😀

julova
16. dec 2007

ahojte 🙂

kiko - vdaka 🙂...taka aktualna...usiplesk ma hladal cez den kam pisem, do ktorej temy...a ma nespoznal, vlastnu zenu 😠 😀 😀

petku
16. dec 2007

najprv som pozeral, aka pekna fotka a preco ta zena ma tvoj nick, ale doslo mi, ze taka pekna zena s bruskom je moj Drobec 🙂 😀

julova
16. dec 2007

dilino 😀 😀...a uz mi ide internet v mobile 😕 ...ale je to desne rozhadzane po tom displeji 😖 ...mi to musis nastavit nejako tak pekne ako mas Ty 😵

kiko13
autor
16. dec 2007

a vy dvaja ste už zavisláci netujete už aj cez mobil? 😀 potom ked pôjdete nejakou hromadnou dopravou a budete čumeť do mobilu robiť kadejaké ksichtíky ešte si po vás prídu páni v bielych plášťoch 😀