Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

petku
16. dec 2007

kde sa da tak piseme 😀 , ale nie. Ja som v praci a nasiel som si trocha casu aj na MK a som prekvapeny, ze mame tak malo ludi...

petku
16. dec 2007

taketo nieco som nasiel a uz sa tesim, ked to budem robit, len aby mi Terezka dovolila a neprotestovala...

http://www.packa.sk/ponuka.html

kiko13
autor
16. dec 2007

petku no hadam ti to dovoli aj keď mne by sa to asi moc nepáčilo keby ma niekto mazal 😀

paska
16. dec 2007

no neviem komu by sito podaroval tu labu 😀

petku
16. dec 2007

tak ani mne, ale kvoli tej pamiatke to snad pochopi a da si spravit otlacok...
teraz neviem to meno, ale ma ju jedna baba album, kde mala pri tom spi, tak ocividne to nie je take neprijemne

julova
17. dec 2007

v albume to ma bihan ako robila odliatky a malej to vooobec nevadilo 😉

maruschka
17. dec 2007

petku,nám hneď po narodení Maruschky robili farebné otlačky nožičky na predtlačené pozdravy pre blízku rodinu..Je to vlastne bábätkovský pozdrav,je tam krásnym zlatým písmom vytlačené,kde sa bábätko narodilo,kedy o koľkej,aké malo miery a otlačka nožičky.A to sme rozdali rodine..Neboj sa,taký maličký drobček ani nevie,čo s ním robíš,takže otlačky do sádry sú v pohode. 😎
julova,už si zbalená na cesty?Nezabudni si doklady,odsávačku na mlieko,tamóny do podprsenky....mala si si doniesť aj doklad o dohode o mene?Tam,kde som rodila si to vyžadovali a ten doklad nám dával gynekológ-ani neviem načo to bolo,keďže sme s gorazdom manželia,už si to jednoducho nepamätám..Tak neviem,ako to fičí u vás..Jáááj a nezabudni si zobrať časopisy,minerálky bez bubliniek a sladkosti na zlepšenie kvality mlieka 😀 😀 😀 Pretože okrem sústavného sprchovania,kojenia nebudeš robiť nič a po cisárskom budeš aj tak 24 hodín ležať,takže sa budeš desne nudiť.
A nezabudnite poslať fotku-budeme všetci čakať 😵 😵 😵 😵

petku
17. dec 2007

ahojte 🙂 , tak moji Drobci su uz v nemocici. Bolo to take necakane, nakolko sa mala dnes len hlasit a zrazu, ze to hlasenie mal byt nastup 😲
Akurat mi volala a ze mali veceru...vecera kao vecera. Ze orechove slize, ale kde bol ten orch to sa nevie... je tam ako na diete.
Budem jej muset nieco pasovat aby mi tam nezomrela od hladu 😀

maruschka
17. dec 2007

petku,tak už sú baby tam?No aspoň si trocha oddýchne pred pôrodom.Porozpráva sa tam s mamičkami,uvidíš,ani sa jej nebude chcieť ísť domov 😀 😀 😀 Keď som bola v pôrodnici,tam bolo super-cez deň mi bolo síce hrozne smutno za mančaftom doma,ale večer sa to dalo vydržať,keď sme si uvarili kafe,sadli sme si do jedálne,zapli telku a všetky mamičky,čakateľky sme tam kecali do noci..Uvidíš,ujde to ako voda a potom sa už nevyspíííš 😀 😀 😀
Pozdravuj julovú aj Terezku,že na ne myslíme a dosť intenzívne..a držte sa zajtra! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petku
17. dec 2007

pozdravim... urcite si pokecaju. Ze ani domov sa jej nebude chcet ist 😕 , ved len teraz ubehlo par minut a je to take zvlastne...nikde niekoho.
No, uz sa ja tesim ako sa nevyspim 😀

maruschka
17. dec 2007

petku,gorazd to prežil pri prvej dcére a veru,bolo to zložité..Pri druhej to bolo lepšie,lebo už mal spoločnosť a povinnosti tatinka 😀 ale aj tak mi vyvolával a vypisoval do noci sms a najhoršie bolo,že sa mi nedal vypnúť mobil,lebo sa sekol a aj keď som mu vysvetlovala,že ma s tým v noci otravuje,keď kojím,aby som mu stále odpisovala,tak aj tak v tom pokračoval 😀 😀 😀 😀 to isté,keď som bola v nemocnici so žlčníkom,takže tatinovia to vždy horšie prežívajú ako mamičky 🙂 😎 😀
Ale neboj sa,ujde to ako voda.Budeš behať robota-pôrodnica-matrika a tak stále dokola a potom sociálka a uvidíš,budeš aj rád,ak si na chvíľu sadneš alebo zdriemneš 🙂

kika13
17. dec 2007

petku pozdravuj julovu aj od nas, budeme na vas silno mysliet 🙂 , narodenie dietatka je ta najkrajsia vec na svete 😵, drzime palceky 😉

danulka2
17. dec 2007

bude dalsie babatko v tejto velkej netovej rodinke? Drzim palce aj ja aby vsetko dobre dopadlo 🙂

maruschka
18. dec 2007

julova,petku-tak čo,ako? 😵 😵 😵

kiko13
autor
19. dec 2007

julova petku dnes máte veľký deń držíme vám moc palce nech všetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

lenadka
19. dec 2007

aj ja drzim palceky...vasa spehunka 😉

maruschka
19. dec 2007

veru,držte sa a moc moc moc moc moc pozdravujeme všetkých troch..držíííme palce.. 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

paska
19. dec 2007

ahojtee 😀 julovci držte sa 😉 čakáme na fotkyyyyyyyyyyyy 😀

petku
19. dec 2007

Ahojte🙂 Cakam, stale cakam...od toho napatia ani nevladzem pisat

paska
19. dec 2007

no? čo? 😕 bože šak tu zinfarktujem 😅 😝

maruschka
19. dec 2007

petku,veď nech si švihnú..povedz,že tu všetci sedíme za počítačmi,čakáme,čakáme a vlastne čaká polka Slovenska. 😀 😅 😕

kiko13
autor
19. dec 2007

petku aj my tu čakáme tak sa poponáhľajte nech nás tu neporazí od toľkého čakania 😀

paska
19. dec 2007

jéééééééééjsom šmirovala na januari 😀 terazka je už na svete 😵
gratulujm tatinovi a nech sa mu baby rýchlo domov vrátia 🙂

paska
19. dec 2007

petku a kde si? 🙂 neplač už a napíš nám 😉

kiko13
autor
19. dec 2007

Petku, Julová gratulujeme, hlavne nech ste zdraví, tešííííííííííííííme sa s vami 🙂 🙂 🙂

petku
19. dec 2007

ahojte 🙂
Uz som si myslel, ze sa nieco stalo. To ze su v poriadku som sa dozvedel az ked mi Drobec volal a pozrel som si MK. Ja som si myslel, ze mi vola, ze sa to posunulo a ona, ci som uz videl Terezku 😲 Bol to sok... odvazali mamicky a ani nehovorili mena na oteckov. Po 2hod som sa dozvedel, ze Zuzka lezi o poschodie nizsie 😠 a mala sa vyhrieva 😀 .... A mna islo porazit...
A ked sa otvorili dvere na operacke, tak doktor vravi..."pan Kucera, idemem prelozit vasu manzelku a ked vysli s postelov som zistil, ze je to niekto iny a skutocneho otecka poslali prec"
Hlavne je, ze baby su zdrave.... vecer dam foto. Terezka sladko buvala a cela mamina... velky noztek a malo vlaskov, som zvedavy na farbu oci, tie by mohla mat po mne modre 😀
A samozrejme to najdvolezitejsi ... 2950 g a 49 cm 🙂

paska
19. dec 2007

jejda no toto je dobré 😀 chaos
jasne petku hlavne že sú ok 😉

maruschka
19. dec 2007

julovci-petkuovci gratulujeme a maličkej princezničke Terezke želáme všetko najkrajšie,najfantastickejšie a najúžastnejšie v jej živote a vítame ju medzi nami....tak ste už rodičia-vitajte a zaraďte sa medzi nás-starých fotrovcov.. 😀 😀 😀
tak tu máme také maličké vianočné bábätko,to je milé 😵 😵 😵 😵

maruschka
19. dec 2007

petku a odkáž julovej,že je super mamina, a že dneska aj keď nepijem,tak si pripijeme s gorazdom "radostník" na zdravie maličkej-stačí vajcový koňak-ale u nás je to pevná tradícia a bez toho by to nemohlo byť.... 😀 😀 😀

lenadka
19. dec 2007

petku a julova, tak vas vitam v klube nevyspatych 😅 😀 😀 😀 nech je mala zdravucka a pekne papa a kaka 😀 😀 😀