Očné vady. Ako ste na tom?

roasha
15. feb 2009

tak ako ste na tom?nech sa paci test... 😉
http://magazin.atlas.sk/zdravie/chudnutie-a-fit...

bambusko
15. feb 2009

roasha, takyto test som absolvovala pri vydani potvrdenia o zdravotnej sposobilosti na vodicak

prasiatko30
15. feb 2009

moj muz je farboslepy - to je ina sranda ist na nakup s farboslepym 😀 - vzdy sa ma pyta akej je to alebo hento farby - nerozlisuje zelenu/hnedu a casto si myli aj modru z ciernou - tak ked ho pocuvam ako vysvetluje predavacke ze on hlada presne takyto isty sveter ako drzi v rukach ale v hnedom - pritom ten co ma v rukach uz hnedsi nemoze byt, predavacka len vyvaluje oci ze ci mu nesibe 😀 😀 a mame aj suseda ktory nam nedavno povedal ze vidi len v cierno bielom a sedaste odtiene - a zistil to presne ked mu robila zdravotnu prehliadku na vodicak s tymito testmi.

vikykiss
15. feb 2009

Ako sa to robí ja tu test nevidím som slepá 😅 😀

bambusko
15. feb 2009

viky, kliknes na link z 1. prispevku, kuknes na obrazky a povies si, co tam vidis 😎

vikykiss
15. feb 2009

O.K ďakujem niesom farboslepá 🙂 😉 😀

prasiatko30
15. feb 2009

ianksie vacsinou su postihnuty muzi a su farboslepi vdaka svojim matkam 😉

cairka
15. feb 2009

kedže na to nie sú lieky, tak si nemusím zaťažovať hlavičku 😎 že som farboslepá som tušila už dávno, ked ma ľudia presviedčali, že ten pulóver, čo mám oblečený nie je modrý... 😀 prípadne ked mi dieťa reve, že ona chcela predsa ten dom fialový 😝 horné dve som videla (hoci iba ľavé s istotou), dolné nie 😅

nanyka
17. feb 2009

ja mám kamaráta, on vidí len zopár základných farieb, má čiastočnú farbosleposť a jeho zamestnaním je púšťanie ohňostrojov 😀