Odber krvi a dojcenie

Ahojte,vie mi niekto poradiť ako dlho pred odberom krvi u malej (2.5r) na cukor,by som ju už nemala v noci kojit?Vdaka
siska53
14. feb 2018
@vera23 po prve si sa mala.opytat lekara,moze to byt individualne..po dalsie,v tom.veku by uz malo vydrzat bez akehokolvek jedla ci tekutin celu noc.
luba41
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luba41
14. feb 2018
@siska53 to si povedala dobrú blbost..deti jest, pit v noci nemožu, ale dospelí ano?..ty ked budeš v noci smädná, tak tiež si povieš že sa nemožeš ist napiť, lebo už nie si bábo..
siska53
14. feb 2018
@luba41 jest v noci nepotrebujem. Pit len ak sa zobudim..Napisala som: by uz nemalo,nie ze nema a nesmie. Tak citaj spravne...
A ked uz,napijem sa vody,nie mlieka. V tom.veku je to uz len skor o emocionalnom.uspokojeni ako o naozajstnom.dojceni,viem,ako mala.pred zaspanim skor len podudlala,ako naozaj tahala,ved bola najedena z vecere.

Samozrejme su vynimky typu cukrovkari alebo v tehotenstve,ked prosto musis aj v noci,ak treba,jest. Ale zdravemu cloveku staci par hltov vody a spi dalej,ak uz sa teda prebudi
luba41
14. feb 2018
pri normálnom odbere možeš dojčiť aj celú noc aj tesne pred ním, ved potrebuje dieťa tekutiny..a hlavne ukludniť a v noci uspať.. pri špeci odbere asi nebude výnimka..
maciatkolulu
14. feb 2018
@siska53 ja osobne mam pri sebe flasu s vodou a pijem od kedy som.na tomto svete skoro.vzdy v noci. Moje deti to robili a robia stale,maleho som tiez dlho kojila aj v noci a teraz sa proste napije z flase. Je to absolutne normalne a nie je o tom,ci by niekto mal alebo nemal vydrzat celu noc,jasne,ze sa nepojde v noci madarsky gulas ohrievat,hoci verim tomu,ze sa najdu medzi nami aj taky,ze ked to.na nich pride,tak si daju a co nakoniec😂🤣
@vera23 zavolaj doktorke a opytaj sa jej priamo radsej
stanulienkat
14. feb 2018
@luba41 no speci odbery vynimka budu a hlavne cukor. Rano sa ma odobrat nalacno, to znamena po nocnom nejedeni,. Ved ked bude celu noc cucat mlieko, co ma urcite kalorie, tak samozrejme, ze bude hladina cukru skreslena. Mlieko nie je voda.
siska53
14. feb 2018
@maciatkolulu lenze tu ide o mlieko,nie o vodu.ved som.pisala,ze v noci pijem,ked sa zobudim (kvoli wc). Ale ked idem na odber a tak,tak sa vzdy aj pytam,dokedy naposledy mozem.pit. Lebo uz aj take bolo,ze ani jest,ani pit. Teraz uz pred odberom smies aspon pit aj rano.
Moje deti ale napr.pokial nie su chore tak, ze by vracali celu noc,tak ju prespia uz davno celu.. A kupodivu,aj ked sa tak raz-dvakrat do roka na to wc zobudia,tak pit nejdu. Ja som si ten zlozvyk pit v noci a nedat oblickam.pokoj,vypestovala az v dospelosti,nejak mi to ostalo po nejakej infekcii.. Jasne,ako intenzivne dojciaca v prvych mesiacoch som.pila aj ja v noci skoro liter tekutin pri malej - koliky,aj dve hodky hore....ale ako toto prestalo, nemala.som.ani taku potrebu pit. Dva-tri glgy a sup po wc spat.

Ja len nerozumiem,preco sa ti ludia neopytaju lekara,ku ktoremu idu s dietatom na vysetrenie. Ja som sa s takymi vecami vzdy obracala i obraciam na lekara.. Niekto moze zle poradit, co moze skreslit vysledky, prinajlepsom,ked to povie,ze ja neviem dojcila,hoci nemala,budu musiet prist opat..
maciatkolulu
14. feb 2018
@siska53 ano to je pravda,opytat sa doktora je zaklad....
luba41
14. feb 2018
@stanulienkat myslíš? a možno cucá len raz..a čo ked takému napr. 3 mesačnemu dojčenému idú robiť takýto špeci odber- toho čo, budú celú noc nalievať vodou? alebo držať o hlade a smäde?
maciatkolulu
14. feb 2018
@luba41 ono ked je fo potrebne kvoli vysetreniu,tak ano....
janinah
14. feb 2018
Ak sa v noci zobudí daj jej čaj alebo vodu.V tomto veku ju v noci vôbec nie je nutné dojčiť,však to nemá 2mes.ale 2.5 roka,večera normálne.
vera23autor
14. feb 2018
Ďakujem všetkým veľmi pekne za názor.