Odchod do nemocnice. Vydržia deti odlúčenie?

anica
16. jan 2009

Mate niekto taku skusenost? Asi o tyzden- dva musim ist na 3 dni / 2 noci do nemocky a neviem ako to moj maly vydrzi. Bude mat 8 mesiacov, je stale iba so mnou, dost ho este kojim. V noci aj 4-5 x. Prikrmy pekne spapka, cajik vypije z flasky a aj Nutrilon som mu skusala davat z flasky a tiez vypil...Skorej sa bojim, ze prsnik potrebuje ako utechu, uistenie,ze som pri nom. S detmi zostane doma manzel a pride mu pomoct aj moja mama. Ja sa bojim, ze im bude stale plakat za mnou. A hlavne v noci ☹ Poradte, ako to zvladnut. Dik

tana012
16. jan 2009

ahoj anica,len sa skus nestresovat,ja som bola v nemocnici ked mal maly 8 mesiacov.straaaaaasne som sa bala,lebo on bol stale iba so mnou.ale dopadlo to lepsie ako som si predstavovala.a este som si aj super oddychla 😉

elize
17. jan 2009

anica presne ako pise tana. Ja som bola od 7 mesacneho v nemocnici skoro dva tyzdne, a to urgentne z jedneho dna na druhy som musela ist. Bola som prekvapena ako to ti moji dvaja chlapi skvele zvladli. Doteraz su perfektne zohrati 😀
Myslim, ze maminky to znasaju horsie ako ich deti. To bol aj moj pripad. Nestresuj sa, zvladnete to obidvaja, uvidis. Vas vztah to nijako nenarusi, nemaj strach 😉

elize
17. jan 2009

no a samozrejme drzim palce, nech to rychlo ubehne 😉

mywiel
17. jan 2009

Mozno to bude moznost ako prestat papat v noci. My mame 6 mesiacov a uz v noci vobec nepapame. Drzim palce.

mywiel
17. jan 2009

My sme tiez vylucne len na MM, dnes sme jedli prvy krat 4 lyzicky mrkvicky. 😀

anica
autor
18. jan 2009

Dik baby. Ano, aj dufam, ze by sa mohol oducit od nocneho papania...Ale moc tomu neverim. Ked mal 2 mesiace, budil sa iba raz v noci na papanie a cim je starsi, tym castejsie sa budi... ☹ Dojcenie je asi "droga"

tonita
18. jan 2009

ahojky,
neviem ci to tu patri ale skusim. Aj my papame casto este v noci. Ako ste babatka odnaucili od nocneho papania?My zaspime o cca 19.00 a potom je hore o 21.00 a potom sa to cca opakuje kazde 2 hodinky a som z toho na nervy. A mam pocit, ze to je len take, ze si musi cocnut a nie je hladny.

tonita
18. jan 2009

A este som zabudla dodat, ze tiez mame problem co i len vybehnut na par hodin s manzelom vonku vecer.NedajBoze ist niekde na ples alebo do nemocky ako pisete