Odhadujú ľudia správny vek vašim deťom?

kili
9. júl 2008

Mňa by strašne zaújmalo, na koľko vyzerajú naši drobci. Ale toto vedia povedať len nezainteresovaní ľudia na ulici, ale tie ich typi sú niekedy fakt na hlavu, tak by ma zaújmalo, že ako je to u vás.

mirka099
27. sep 2009

Jakubko ma 16 mesiacov a vzdy mu tipuju vyse dvoch rokov. je dost velky pri svojich rovesnikoch je ako taky maly obor 😅

linddi
28. sep 2009

Linde odhadujú tak o 2 roky viac 😅 , ale ona je naozaj väčšia ako jej vrstovníci, ja sama to na nej vidím 😕 , čo už... má vysokých rodičov, tak to má po kom zdediť 😖

jakoubka
28. sep 2009

cca do roku odhadovali víc,od roku míň 🙄 😅

dai
28. sep 2009

myslim ze toto sa vyvija podla rastovych skokov...
nasa bola najskor malicka oproti svojim vrstovnikom, lebo sa malinka narodila... v nejakych 9 - tich mesiacoch ich dobehla, potom nachvilu predbehla - bola o dost vyssia, teraz je stale v porovnani s vacsinou relativne vysoka, ale zase je chudunka, takze posobi utlo - preto ked ju vidia samu tak jej hadaju menej, ked je medzi rovnako starymi detmi a pohybuje sa medzi nimi, tak vacsinou viacej lebo je od nich vyssia - to co sa velkosti tyka...
momentalne jej hadaju po dlhsom stretnuti s nou vsetci viac lebo strasne vela a pekne rozprava - v poctate sa s nou daju viest uz normalne dialogy, ona sama je proaktivna, mam pocit akoby jej uz zacalo obdobie preco a otravuje svojimi otazkami vsetkych - takze po rozhovore s nou jej tipuju ludia omnoho viac ako realne ma 😅

monikat75
28. sep 2009

no tak moja dcérka je veľmi vysoká - patrí medzi najvyšších v škôlke a hádajú jej väčšinou až o 2 roky viac ako má, hlavne si všetci už myslia že je dávno školáčka 😝 ale manžel je vysoký, je mám takú priemernú výšku, takže to mala po kom zdediť, a synček ten patrí medzi svojimi vrstovníkmi tiež medzi tých vyšších, suseda má o 5 týždňov staršie dievčatko a pritom môj malý je takmer o pol hlávku od nej väčší a celkovo taký mohutnejší 😉

smailinka
28. sep 2009

nášmu malému v troch mesiacoch tipovali pol roka a viac.... 😉 😉

lussy23
28. sep 2009

Mirka-Váš jakubko je naozaj veľký zlatý chlapček. 🙂
Dai- šikovná je tá vaša Adelka.
Niektoré deti vypadajú naozaj staršie. Zaléží však na výške rodičov.

katarina_k11
28. sep 2009

Moj syncek bol vzdy vacsi, teraz ma ľ rocky a tri mesiace a uz nam tipli aj 4 rocky - vysoky je 101 cm. 😀

sisstin
28. sep 2009

tak synovi budou dva roky za měsíc..a tipujou mu tak rok..maximálně rok a půl 😝

kili
autor
28. sep 2009

siss, a ako je vysoký?
naši teraz majú 87,5cm a 83,5cm a hádajú im tak 1,5-2r

sisstin
28. sep 2009

kili: přesně nevim, ale tipuju tak max. 83cm a váží 10,2kg oblečenej 😝

beata.n
28. sep 2009

tak nám tipují tak dva roky a více 😵 😀

cmulinko
28. sep 2009

Moj syn ma 2 roky a kupujem mu saty na 3-4 rocneho,lebo na 2 rocneho su mu male.Druhy syn ma 2 mesiace a nosy velkost 3-6 mesiacov....Ja mam takych XXL synov 😀

cmulinko
28. sep 2009

A dnes sa ma jedna starenka opytala ako sa paci synovy v skole..ze ona zboznuje prvacikov 😀

veronika81
28. sep 2009

my máme pol roka a hádajú mu 9-10 mesiacov (a že preto ešte nesedí??), má vyše 9kg a je celkovo dlhý, teraz som musela kúpiť bodíčka č. 92 😅

cmulinko jeej 😉 Šimonko mohol ešte 6 dní počkať v brušku 😀

kili
autor
28. sep 2009

siss, tak ho zmeraj, keď bude mať tie dva roky, v dospelosti by mal dorásť do dvojnásobku. Ešte ho skús do vtedy trošku ťahať za uši 😀

jakoubka
28. sep 2009

kili-jů,tak jestli malý bude mít můj malý v dospělosti 181cm,tak jsem ráda 😵

kili
autor
28. sep 2009

jako, no však to je úplne normálna výška u chlapa, pre mňa úplne ideálna 😎

jakoubka
28. sep 2009

kili-jj,to je 😎 Ale teď mi připadá Kubula menší i hubenější jako jeho vrstevníci(ce)
90,5cm a 12,2kg 😅 a to ve 3 měsících měl víc jak 6,5 kg 🙂

dai
29. sep 2009

kili,
dufam ze to neplati na dievcatka, lebo mne potom doma vyrasta obrina 😅

madlina
29. sep 2009

Ahoj,naší Adélce je 2,5 a všichni ji odhadují tak na aspoň na 4.Je velká a krásně mluví.

roasha
29. sep 2009

kili,nestras,moja mala dvojrocna 91cm 😅 😀

mirustek1
29. sep 2009

ja mam prvacku a kazdy jej typuje viac,je vysoka ale neviem pokom,od malicka bola najvacsia v skolke,kazdy sa cudoval ze ona este pekne nerozprava,potom ze este necita a tak....tiez jej kupujem ovela vycsie veci

suki
29. sep 2009

Nikolce většinou tipujou stejně nebo malinko víc, protože krásně mluví a většinou děti tak pěkně ještě nemluví, takže si myslí, že má víc 🙂

sirell
29. sep 2009

nam minuly tyzden v ZOO nechceli verit ze mala ma len 2,5 roka a nepotrebuje este vstupenku. meria 98 cm, takze je vyssia ako niektore 3 rocne deti.

byyz
29. sep 2009

hm....Márince je 21 měsíců, nosí oblečení 74-80, váží mezi 9-10 kilama a každej mi tvrdí, že to je na svůj věk ale veliká....vlastně velikej - chlapeček 😅 (s náušnicema a v růžovým) už lidi ani neopravuju, buď si časem všimnou náušnic nebo jim to dojde, když se zeptaj na jméno 😝 😀

kocurik16
30. sep 2009

moj starší je na svoj vek trochu nižší,ale mladší išiel do tábora do Čiech a keď docestovali do Brna,tak mu čašníčka automaticky položila na stôl pohár s pivom a vôbec nechcela veriť,že má iba 15. Lepšie povedané vtedy mal ešte len 14. Meria vyše 180 cm.

knobloska
30. sep 2009

Naše malá má v 18 měsících 83cm. Podle percentilových grafů je na 50, takže výškově naprosto průměrné dítě, ale má drobnou kostru. Jenomže všem přijde hrozně malinká, i když je normální. Teď se prostě rodí větší děti a každej srovnává podle toho, co vidí ve svém okolí. Nedávno jsme potkaly v kočárku 8 měs. holčičku a měla hlavu větší než ta naše a n délku byly tak stejné. Nehledě na to, že ona vážila tak 12 kilo. Mamutek. Samozřejmě babička si pochvalovala, jak je pěkňounká, jak papá. Když viděla, že naše už běhá, hned jí měla za nějakého marůdka a chudinku.
Docela mě to vytáčí, proč tlustý dítě je zdravé dítě a děti drobnější jsou chdinky?
byyz, ano, všichni předpokládají, že všechny děti jsou chlapečkové, to se nám taky stává 😀

loretka1
30. sep 2009

me petimesicni dceri odhaduji 7mesicu.uz sama take sedi a je strasne dlouha a stihla 🙂

loretka1
30. sep 2009

knobloska to jsou nazory nasich babicek ze buclate dite je ditetem zdravym ale opak je pravdou.My jim od narozeni zadelavame na tloustku aniz bychom si toho byly vedomy.zalezi na strave a vsem tom okolo.telo si nadvahu od malicka pamatuje na cely zivot!Tezko se ji pak zbavuje.Znam to u prvniho syna byla jsem malo informovana delala jsem mu odvary z vlocek aby se mi na noc zasytil,vse spatne a je z nej ted ani ne cvalik ale je ho vic..Anetka mala je stihlounka a davam si uzna to pozor.