Odhadujú ľudia správny vek vašim deťom?

kili
9. júl 2008

Mňa by strašne zaújmalo, na koľko vyzerajú naši drobci. Ale toto vedia povedať len nezainteresovaní ľudia na ulici, ale tie ich typi sú niekedy fakt na hlavu, tak by ma zaújmalo, že ako je to u vás.

poupe
11. júl 2008

nam zase rikaj min,ta uz chodi? 🙂 🙂

asitka
11. júl 2008

môj syn je taký útly , že 5 rokov mu málokto povie 😀

mysinka
11. júl 2008

Tak našemu 6týdennímu Matýskovi hádali tři měsíce... no celkem oprávněně...měl 5,7kg 😀 😅 Teď má 3 měsíce, přes 7kg a 64cm... hádají mu půl roku. Podotýkám, že to kojená velryba, ne sunarová 😀 😀 😀

maca793
11. júl 2008

mne už povedali, či nemáme 3 roky!!! 😕 😕 😕
keď už tak krásne plynulo rozpráva, je šikovná

nippa
11. júl 2008

mirrinka a monkula dakujem za pochvalu malinkej...mala by som pridat aj nove fotecky lebo na tie su uz minulorocne....a ano su to Jankove deticky...s Adnrejkou(jeho manzelkou) sa pozname z detstva...

liviky
11. júl 2008

tak té mé cácorce typují tak tři ročky,prý že pěkně mluví a je to kvítko 😀 ,no a u Lili mi zatím říkají,že roste jak z vody 🙂 ,já sama ale raději netipuju páč mám blbý odhad,vždy se radši zeptám 😅

fifla
11. júl 2008

nas kubeno mal uz pri narodeni vela ciernych a hustych vlaskov a ked mal mesiac, tipy isli od roka na fotkach. teraz ma desat mesiacov a nieco vyse 10kg, ale co uz pri velrybovacom nutrilone urobime?

milhaus
11. júl 2008

myslia si že moja ma dva roky a to ma o pol roka menej, nie je prilis tlsta ale je vysoka, 84 cm a 12 kg

otrivinkajanka
11. júl 2008

moja Simca ma dva roky a hadaju jej 3,5 az 4 roky aj tak musim veci kupovat som zvedava aka dlhana z nej vyrastie ked bude vacsia 😀

bibinka
11. júl 2008

Filipko má za dva mesiace tri roky ,ale hádajú mu 5. Veľmi pekne rozpráva a je veľmi vysoký-kupujeme oblečko tak na 4-5 rokov.
Alexander je "normálny" 😀 😀 😀 výškou aj výzorom.

danuska24
27. aug 2008

nasej tiez tipuju viac - mala necelych 7 mesiacov a tipovali rok. 😉 ale je dlha, tak mozno preto

kristi
27. aug 2008

jo, vetsinou se trefi +- 1 mesic

gangulienka
27. aug 2008

tak mna sa dnes jedna pani opytala na Tamarku, ze kolko ma rokov ? Som nevedela ci je vadna alebo si robi prdel 😀

weroni
27. aug 2008

Esterke zatial vsetci tipuju viac lebo je to dlha spagetka 😀

ria80
27. aug 2008

Malé většinou hádají o 3 měsíce mín.Je drobná a ještě že je pohybově pozadu,tak to tak působí.Ale jak začně muvit,tak koukaj jak blázni že desetiměsíční dítě už tak mluvi! 😀

siwike25
27. aug 2008

mojmu malemu vždy tipuju o 6-9mes .viac ,na svoj vek je naozaj velky.Ma byt pokom 😉

dadous
27. aug 2008

myho syna si lidi pletou s mym brachou 😀 😀 😀

lefika
27. aug 2008

mojej dcere tipuju tak o pol roka menej: je malicka, ma skoro 3 roky a este su jej velke veci na 2 roky ☹

kili
autor
27. aug 2008

dadous, ale to preto, lebo tebe odhadujú menej, nie? 😀

dadous
27. aug 2008

to je jasny 😀 pamatuju si jak jsem šla s Lukašem po městě,to mu byli as tři roky,děsně se vztekal a pani co šla na proti nam říka:nezlob sestřičku 😀 a mame to tak do dnes 😉

dadous
27. aug 2008

teda ted už se tak nevzteka 😀 😀

tonicka
27. aug 2008

karolik typuju tak 2 az 3 roky 😀 uz od roka 😀

verulka
27. aug 2008

ja milujem tipovanie veku 😀 mame s tym bohate skusenosti..zacina sa tipovat detom apotom od toho odvadzaju moj vek 😀
kili, ja mam medzi chalanmi rozdiel 1 a 3/4r a jednu dobu ma "lutovali" ze mam dvojicky a pod...Tvoji su uplni drobci, ale zase vzhladom k tomu ze krasne sedia a tak netipla by som im 6m...
mojim detom do roka tipuju viac a potom zvacsa menej..hlavne ajke, kedze ma 27kg a 10r 😉

roasha
28. aug 2008

malej tipuju viac,kedze je riadna baba,a chybaju jej uz 4mliecne zubky.vacsinou su zaskoceni,ze nie je skolacka,a to skoly pojde az o rok.... 😀 mne tipuju menej... 😀

roasha
28. aug 2008

opr.....a to do skoly pojde.... 🙂

alexandra
28. aug 2008

tonicka asi preto, ze je to nesmierne krasne a sikovne dietatko 😵

alexandra
28. aug 2008

a my mame dnes 8 tyzdnov a len tak tak oblecieme 62-ku 😀 To bude tymi skoro 5kg 😅 😀

otrivinkajanka
28. aug 2008

moja simca mala v maji dva roky vsetci jej hadaju 4 roky aj jej tak kupujem veci aj topanky susedkyna dcerka ma 4 roky a je mensia ako moja simca som zvedava do akej vysky este porastie 😀

sisstin
28. aug 2008

nám neodhadují ani správné pohlaví 😅

alcatko.j
28. aug 2008

Siss 😀 😀

Nam odhaduji rok 😅