Odhadujú ľudia správny vek vašim deťom?

kili
9. júl 2008

Mňa by strašne zaújmalo, na koľko vyzerajú naši drobci. Ale toto vedia povedať len nezainteresovaní ľudia na ulici, ale tie ich typi sú niekedy fakt na hlavu, tak by ma zaújmalo, že ako je to u vás.

johanda
28. aug 2008

asi před měsícem jsem byla s malou na písku a přifařila se k nám asi tak o hlavu menší holčička a prý "půjčíš mi ten kyblíček, já ti půjčím lopatku". Johanka na to "piši" (písek) a" nááá, čim" (na, prosím), prostě intelektuální propast. 😀 Záhy mi ovšem její maminka vysvětlila, že malá má 2,75 roku a já jsem se uklidnila, že mé dítě není blbé, jen veliké 😀

cmulinko
28. aug 2008

Moj maly sa narodil predcasne o mesiac.....ale dobehol to asi tak,ze si kazdy mysli,ze uz bude mat coskoro 2 roky.No maly mal len nedavno 1 rok 🙂 ....a pre Kili: nakolko tvoji drobci sa narodili naozaj velmi skoro,tak niet sa co cudovat ludom co ich vidia a vravia ti o dobrych par mesiacov menej ako naozaj maju.Uprimne ti poviem,ze aj ja vidim v nich urcite menej ako maju(ich korigovany vek je asi naozaj blyzsie k nim) a aj rozdiel medzi nimi dvoma vidiet,ale s tym by si sa nemala trapit pokial je s nimi vsetko v poriadku.Moj brat sa tiez narodil velmi skoro a mal ledva 600gr...no teraz je to uz chlap,ale sem tam si s nim este posrandujem,ze niekedy vidiet,ze mu chybaju mesiace 😀

kili
autor
28. aug 2008

cmulinko, keby o pár mesiacov, oni im odhadujú o rok menej 😀

cmulinko
28. aug 2008

pozri sa na to takto...niektory ludia naschval klamu o veku....no oni nebudu musiet ani klamat 😀

sisstin
28. aug 2008

nám odhadujou tak půl roku 😉

kili
autor
28. aug 2008

no ale u chlapov je to iné

sisstin
28. aug 2008

kili: to je prostě tim, že jsou malý..my máme 7,5kg ..tak si každej myslí, že je mladší 😉

verulka
28. aug 2008

siss, to poznam, mne to detom dlho robili a ja som bola presvedcena, ze mam jednoznacnu kocku alebo chalosa...ludia su dost blbi v tomto..
Kili, ajka je o cca 10-15kg lahsia ako vsetky jej spoluziacky, dokonca aj take utle dvojicky v tirede ju prerastli, a vyssie su aj o 20cm 😀 je to moje drobatko, a to sa narodila ako 3700g macek 😀

nikka.vo
29. aug 2008

Holky, věk je ještě v pohodě, ale Dominika dost často oslovují jako holčičku - oblíkám ho vyloženě jako kluka (jeanové kapsáče, triko s límečkem - nevim co víc mám dělat proto, aby si to nepletli 🙄 ) Zkuste třeba posoudit samotné, jestli mám doma hočičku nebo chapečka. On sice ze začátku chodil tak že kroutil zadkem 😀 , ale proto snad ne a pak má teda dlooouhý řasy a modrý oči, tak jestli kvůli očím. Ale už ,mě se*ou. Teda už je to lepší, asi před dvěma měsící nám to říkali furt, teď dlouho ne. Asi z toho vyrostl... 😅

nikka.vo
29. aug 2008

v době, kdy holčičky chodí pomalu celé v růžové, mají naušnice...tak si to stejně spletou 😠

poupe
29. aug 2008

hlavne starsi lidi,a co je to,kluk?A pritom ma nausnicky a je v ruzove 🙂 nam taky odhaduji min protoze je drobna,ale ted vyrostla a snad pribrala 😉

sisstin
29. aug 2008

nika.vo: my jsme taky v klučičim stopro, a furt si ho pletou s holkou 😅 prostě maj takový jemný obličejíčky 😅

nikka.vo
29. aug 2008

To jako že by měli mít jizvu v obočí a nějaký to tetování 😀 😀 😀 a pak si je možná nespletou... 🙄 naštěstí to už polevilo, ale jednu dobu jsem byla fakt vytočená, když na něj nědo promluvil nějdřív jako na holku 😠

misa82
3. sep 2008

Nase mala byla na 18mesicni prohlidce a pani doktorka rekla, ze velika je jako deti o rok starsi. Kazdy nam rika, ze tatinek musi mit aspon 2 metry..a houby ma 178cm😀. A kdyz jde na pisek v sedych teplacich, tak je to jednoznacne chlapecek podle kolemjdoucich (hlavne, ze ma od porodnice nausnicky) :-/ Takze i na pisek v satickach...A nejvetsi gol udelala zlatnice, kdyz jsme ji byli nechat spravit jednu nausnicku a ptala se ji, jak se mas chlapecku?

kili
autor
3. sep 2008

tak dnes sa ma jedna babka pýtala, že koľko majú a ja, že jeden rok a ona, že myslela som si 😀

marbella
5. sep 2008

mojho krsniatka,co ma 3roky sa jedna babka prednedavnom spytala,no co,zachvilu uz zase do skoly.tesis sa? 😀 😀 😀

icerna
5. sep 2008

nasej malej odhaduju vzdy tiez o rok viac 😲 😀

adetka
5. sep 2008

nam hadaju o pol roka menej... a aj na tolko vyzera... fyzicky... co sa tyka recnenia nam zas tipuju o pol roka viac 😎

makak21
5. sep 2008

Nám odhadují tak 2-3měsíce...Adík je velkej a i doktorka říkala, že vypadá tak na 2měsíce a ne na těch jeho 5týdnů 😅

andrealiskova
26. sep 2009

To Allison a Amby odhadují vždycky tak o 1-1,5 roku víc.

peppapig
26. sep 2009

Nas si taky pletou s chlapeckem 😀 a pry jsme na 2 a pul roku hroooozne velici 😅 (nemyslim si)...jedna pani na zastavce si povidala s Mici a pta se ji 'Vsak uz za chvilku ti zacne skola'

penny13
26. sep 2009

Moja 5ročná gabika je tiež dosť veľká. Kupujeme jej veci na 6rokov. Už nám vyrástla na 122cm.
Druhá dcéra Katka má Turnerov syndróm a 137cm. ☹ Hádajú jej takých osem rokov. A Keď sú spolu, myslia si, že je medzi nimi rozdiel dva roky.

rosinka
26. sep 2009

jednej mojej kamarátke sa na ulici stalo, že sa jej jednej chalan opýtal kto je starší dievča alebo chlapec? no a chlapec má rok a pol a dievča 5 rokov, tak kto je na hlavu? a mňa osobne dosť znechutí, keď sa ma babky pýtajú či je to chlapec alebo dievča, keď je očividné, že je oblečená celá v ružovom!!!!!!! 😠

titkovamiriam
26. sep 2009

ahojte ! vobec sa netrapte tym kto a ako odhaduje vase deti.Moj Milan vzdy vyzeral mensi ako jeho rovesnici,minimalne o rok neskor aj o dva-kym neprisla puberta -v osmicke dobehol vsetkych spoluziakov,v devine prerastol a dnes ma 180cm a 75kg a to ako 12 rocny mal ledva 1,40-40kil.

michal zasa pravy opak tem uz ma teraz 1,78 a 60kg tak neviem kam porastie-noha ze 46!!!

Marek je tiez taky pidik rukaty nohaty ,tiez mu hadaju menej a v skolke je najmensi aj najmladsi-je vidno ak je dieta ,,prestupne a ma 4r.v sept a marek ked mal v juny len 3 😀

soanpe
26. sep 2009

hm, tak naše Sofí chodí taky oblíkaná vyloženě v holčičím, ale máme kočár speedi v barvě oceanic refl. a to furt slyším,ty jsi hezkej kluk,kuk na tebe 😝 a já na to ,že má fialový kalhoty s vyšitejma kytičkama a tričko s kanýrkem,takže to kluk není. a baby.no ale máte modrej kočárek, já na to vy máte taky modrý kalhoty a nemyslím si ,že jste chlap.
a baba ,vždyď nemá náušničky... 😠 a já...dnes maj náušnice i kluci 😎

byly jsmepoprvý na písku.sofí má na tričku růžový srdíčko a kamínky a sv.džíny a bába: Honzíku,pozor ,ať neuhodíš toho chlapečka 😅

sirinka
26. sep 2009

veru aj nasa klarka bola vzdy za chalana, niektorym som to musela aj trikrat zopakovat a tak o pol roka viac jej hadali...
teraz uz si ju nemylia...narastli jej konecne vlasky... 🙂

inkinka
26. sep 2009

moja dcéra sa raz na ulici rozprávala s jednou babkou a tá sa jej pýta do ktorej triedy chodí?
- do tretej
- áno? Ja som myslela, že si už štvrtáčka alebo piatačka
- no ja som tretiačka, ale v škôlke...
a babka ostala stáť s otvorenou pusou

lussy23
27. sep 2009

inkika 🙂

saska.t
27. sep 2009

juj nasa elli ma 14 mes ale veci nosi na 9 mes. babo tak su vzdy vsetci prekvapeni aka je malinka sikovna ze tak skoro chodi a nikto neveri ze uz ma cez rok je proste drobunka 😀

anarida
27. sep 2009

Emke odhadujú rok a viac 😅