Odporučte prosím hotel pre psa - ratlíka

kejla
14. máj 2008

Ahojte,

vedeli by ste mi prosim niekto odporucit hotel pre mojho psa-ratlika? Chystame sa na dovolenku a clovek, ktory nam ho slubil postrazit nemoze, tak som zufala...Odist mame 30.maja, psik musi byt umiestneny vnutri....Poradte prosim ☹

otrivinkajanka
14. máj 2008

kejla odkial si?

kejla
autor
14. máj 2008

Z Nitry , ale hotel pre neho nemusi byt v Nr.

zuzkafuny
14. máj 2008

http://www.obroda.sk/clanok/10912/Psie-hotely-n...
tu je aj článok a na konci článku je pár psích hotelov... Skús kuknúť...

kejla
autor
14. máj 2008

Dakujem Zuzka, tie hotely som uz skusala hladat a kontaktovat, le nic ☹ Bud su len pre velkych psov, alebo su to v podstate utulky...A tu prvu sa mi nepodarilo vyhladat...

gangulienka
14. máj 2008

a ten posledny v Zalesi ? Viem ze beru aj malych psov

kejla
autor
14. máj 2008

Tam som este nevolala, videla som, ze chovatelska stanica vlciakov, tak som sa zlakla...Moj hafan sa boji velkych psov, ale zajtra tam skusim zavolat, teraz vecer ich uz nechcem rusit....

devlin
14. máj 2008

Ahoj kejla,

kamoska mi nedavno dala cislo na jedneho pana, co ma hotel pre psov... Vraj je spolahlivy. Ak chces, poslem do IP... Len je to daleko od NR...

kejla
autor
14. máj 2008

Ahoj Devlin,jasne, posli...budem rada.A odkial je ten pan?

eli77
14. máj 2008

Ahoj kejla u nas v dedine je tiez hotel pre psykov...ak chces pozhanam ti cislo...je to v Andovciach okr Nove Zamky

eli77
14. máj 2008

boze uz ani pisat neviem...PSIIIIIIKOV 😀 😀 😀

devlin
14. máj 2008

ahoj eli, mozes mi zistit viac o tom hoteli a tiez poslat kontakt? tiez zhaname na leto a lepsie je mat viac moznosti.... diky moc 🙂 a ozaj, beru tam aj velkych psov? ten nas totiz nie je ziadny "prcek" 😀

jabber
14. máj 2008

My jsme dali našeho novofundlanďana do psího hotelu jednou jedinkrát, na týden - ten jeho výraz, když jsme ho tam nechali nezapomenu. A když jsme si pro něj přišli, tak s námi další týden nemluvil... 😖, paní říkala, že ze začátku ani nežral 😒 . Od té doby ho hlídali už jen známí a příbuzní 😀

kejla
autor
14. máj 2008

Ahoj eli77 ,budem rada ak posles...Dakujem 🙂

Jabber, ja mam uz teraz traumu z toho,ako ho niekde necham.Nemam ale naozaj nikoho, kto by si ho z mojich znamych vzal. On uz je starcek- mavyse 7 rokov a nie je nauceny na inych psov, vzdy bol sam ☹ Raz sme ho nechali v jednom hoteli 3 dni.Bol uplne nestastny ked sme odchadzali, ani neknucal, bol v soku.Prvy krat ostal sam...A ta radost, ked sme sa vratili, on v to uz asi ani nedufal. Prave preto som zufala,co mu na poslednu chvilu vybrat, ked nam ho nemoze postrazit ten clovek,ktory povodne mal....Neratala som s tym. ☹

ankaa
14. máj 2008

Ahoj,
ja by som psíka vzala, ale som až z Košíc ☹
Ak by si nikoho nenašla, tak môžeš skúsiť dať svoju prosbu na stránku www.psiadusa.sk, chodí tam veľa psíčkarov a možno by vedeli poradiť, poprípade vziať ho. Držím palce.

liana
15. máj 2008

psí hotel bol aj v Zálesí pri Ba. takže skús hodiť do google, alebo preštuduj nejaký tel. zoznam. na nich neboli žiadne sťažnosti.

jabber
15. máj 2008

ankaa - jenže podle mě teda, když si ho vezme domů někdo cizí, tak to vyjde nastejno jako ho dát do hotelu 😖.
Ten náš třeba odmítal (už ho bohužel nemáme) i jít na procházku s někým koho sice znal, ale málo - prostě se zasekl, stál jak beran a nešel 😀. Záleží na povaze psa, teď máme labradora a ten by to všechno zvládnul, si myslím, v pohodě, ale pro NF to byl konec světa 😖

kejla - držím palce 😉

kejla
autor
15. máj 2008

ankaa - dakujem,si zlata 🙂

liana-dnes obvolavam dalej,zavolam aj do Zalesia- diky

jabber - dakujem

devlin
15. máj 2008

Ja som mala tiez vselijake pocity, ked sme nasu sucku nechali minule leto v hoteli 😖 Bohuzial, ina moznost nebola a ani nie je. Nema sa kto o nu postarat, resp. nikto nie je ochotny ☹

ankaa
16. máj 2008

jabber - ja v tom trošku vidím rozdiel. Keď strážim niekomu doma psíka - tak je jeden, a v hotely je ich strašne veľa. Viem sa lepšie povenovať tomu jednému aj sa o neho viac postarať. Ja by som svojho psíka radšej dala niekomu strážiť, ako do hotela... 😉

ankaa
16. máj 2008

kejla - Nieje začo. Ale zatiaľ som ťa tam nevidela 🙂
Našla si už niečo?

jabber
19. máj 2008

ankaa - já to myslela z pohledu psa - prostě se o něj stará (starají) cizí lidi, které nezná a v cizím prostředí. Ten náš chtěl svojí rodinu a nikdo jiný ho neuspokojil a právě si nemyslím, že když by nebyl v hotelu, ale u někoho doma, tak že by to snášel líp 😖

kejla - tak dej vědět jak jsi to vyřešila a jak to pejsa snášel ...

sestri
19. máj 2008

kejla...ten hotel v andovciach už skúšala moja kamarátka a nesťažovala sa.majú kokršpanielku.jednými z majitelov sú naši pacienti a sú to milí ľudia.

mouse
20. máj 2008

Ahoj Kejla, v Trencine je hotel pre psov, su tam nove ciste koterce, kazdy pes je v koterci sam. Mensich psikov mavaju vnutri. My sme tam mali nasu fenku raz na jednu noc. Jej sa tam velmi nepacilo, ale nie kvoli zlej opatere, ale ona je z utulku a tak asi nadobudla dojem, ze sa do utulku vratila. Ale kamoska dam dava psika aj viackrat za rok a ten je tam velmi spokojny. Psikov aj vencia. Popr. je mozne si priplatit aj za vycvik.

kejla
autor
20. máj 2008

Ahoj kocky, dakujem za prispevky,nedarilo sa mi nalogovat... Zda sa, ze pre mojho psika uz mame riesenie, nechcem to zakriknut, potvrdene to bude zajtra, ale dufam 🙂 Mal by sa onho postarat jeden clovek, kt.dobre pozna a kde sa on citi ako doma...Psik totiz nema velmi rad inych psov - stesuju ho, a tu by bol sam...

Ankaa, bola som na stranke psejduse, poriadne som si poplakala - nechapem, ako niekto moze tak ublizit...Budem sa snazit pravidelne pomahat...

Sestri, mouse...tiez dakujem 🙂

ankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankaa
20. máj 2008

kejla - Júj, ďakujem. Ja som to myslela tak, že som ťa nenašla, že by si niečo písala na fóre 🙂 Ale samozrejme budem rada, ak by si mohla akýmkoľvek spôsobom opusteným zvieratkám pomôcť. Potrebujú to.

PS - potom daj vedieť ako to dopadlo s tým tvojim psíčkom.

devlin
30. máj 2008

Ahojte baby,

mam podobny problem ako Kejla, potrebujem kontakt na nejaky spolahlivy hotel pre psov...Mam sice jeden kontakt, no je to az pri Trencine.. Potrebovala by som nieco na zapadnom Slovensku, najlepsie Nitriansky kraj...My mame velkeho psika...dakujem

malaskoricka
30. máj 2008

Ahojte...pris hotel je aj niekde medzi kosicami aj michalovcami v ejdnej dedine ale presne neviem kde

ankaa
30. máj 2008

devlin
Skús psíčkarské stránky 🙂

danielitka26
30. máj 2008

devlin ja viem o jednom hoteli v okr žilina konkrétne lietava je to nový hotel