Odporučte prosím hotel pre psa - ratlíka

kejla
14. máj 2008

Ahojte,

vedeli by ste mi prosim niekto odporucit hotel pre mojho psa-ratlika? Chystame sa na dovolenku a clovek, ktory nam ho slubil postrazit nemoze, tak som zufala...Odist mame 30.maja, psik musi byt umiestneny vnutri....Poradte prosim ☹

devlin
30. máj 2008

ankaa, skusala som ☹

danielitka, mozes hodit kontakt do IP, please? dakujem 🙂 je to sice daleko, ale radsej mat viac moznosti...

danielitka26
30. máj 2008

devlin hned ako to bude možné dám ti ten kontakt ...teraz ho nemám ale zajtra alebo v nedelu ti ho pošlem ..ok ?

devlin
30. máj 2008

danielitka, ok, dakujem velmi pekne 😉

ankaa
30. máj 2008

devlin
A nič? A neskúšala si poprosiť známych alebo niekoho zodpovedného, poprípade psíčkarov v okolí, s kt. sa poznáte, či by ho nepostrážili?
Poprípade, neviem kam idete na dovolenku, ale aj cestou môže byť dobrý hotel pre psov 🙂

devlin
31. máj 2008

ankaa,
uz sme skusili aj rodinu, aj znamych...a nikto nic 😢 este skusime psickarov, ale nadej je mala 😒 Minule sme ju mali u chovatelky, no ta ma dve male deti a 2 psov a este sa aj odstahovala, tak to nase chuda bolo skoro stale v koterci ☹ chodila za nou raz za den...bolo to vychodisko z nudze...to by som nechcela, radsej nepojdem nikde 😉 este neviem kam pojdeme, kvoli mojim zdravotnym problemom to musi byt more...ale zacneme planovat az ked bude o nu postarane... nasa sucka je priorita v tomto... je mi luto davat ju niekam, no ina moznost nie je, bohuzial...

ankaa
31. máj 2008

Akú máš fenku? Veľkú či maličkú? Aké plemeno? Ja by som sa tiež mohla skúsiť popýtať. Poprípade pracujem aj na stránke www.psiadusa.sk a tam je fórum, chodí tam dosť psíčkarov, tak možno by si vedela tam niekoho nájsť 🙂

ankaa
31. máj 2008

Inak moji známy mali retrievera so sebou pri mori 😀

devlin
31. máj 2008

ankaa, IP 🙂

devlin
31. máj 2008

nasu nemozeme urcite zobrat, lebo to plemeno neznasa vysoke teploty a ona je divoska, zije vonku, beha vo vybehu, takze vnutri sa nevie spravat 🙂

ankaa
31. máj 2008

devlin
Odpísala som 😉

bordaska
13. júl 2008

prosim o postrazenie nasho havka je milucky a ma rad ludi mame ist na dovolenku a mamicka ktora ho mala mat je bohuzial v nemocnici a mame ju zaplatenu alebo daky dobrucky hotelik pre psika poradte dakujeme krasne tel 0948422504

mima1
13. júl 2008

mozno by bolo dobre napisat odkial si 🙂

jablonka
13. júl 2008

bordaska, pre teba aj pre ostatne psickarky, novy hotel pre psov na velmi vysokej urovni je blizko Bratislavy - asi 35 km - v Jablonovom, su tam non-stop veterinari a prisposobia sa Vasim poziadavkam - krmivo, zvyky a pod., okrem toho je tam prva kremacna pec na SK, kde Vam havinka alebo ine zvieratko spopolnia a odovzdaju urnu na pamiatku ...blizsie info cez IP 😉

ankaa
13. júl 2008

bordaska
Vy ste mi písali mail? Ste z Martina?

gangulienka
14. júl 2008

jablonka ten hotel v jablonovom...maju aj internetovu stranku ? vdaka 🙂

domino789
17. júl 2008

ahoj kto vie o dobrom hoteli prepsou v presove budem rad kto mi poradi do 5000
😎

domino789
17. júl 2008

kto vie o dobrom hoteli pre psou v presove do 5000sk

titkovamiriam
18. júl 2008

aj v Ivanke pri dunaji sa postaraju o psov-250sk na den 😀

terezzka11
18. júl 2008

my dame nasu feku sem http://www.vlcica.sk/ . Je to mila pani, uz to mame rezervovane. Od Nitry to mas sice kusisko, ale cena je dobra a pani je odbornicka 😉 tak mozes skusit aj tam. A viem, ze aj v Modranke pri Trnave ma jeden pan hotel pre psov.

sam248
3. máj 2009

ahoj .. radi by sme sa postarali o vasho ratlika.. prosim napiste mi na e-mail sam248@azet.sk a tam sa dohodneme u na sby sa psík cítil ako doma mame oma tiez dvohc psíkochbol by vo velmi dobrych rukach 😉

lucia283
3. máj 2009

baby ja vam s radostou postrazim ak chcete...ale upozornujem mam dominantnejsiu fenku maltezacky,ale neublizi a vonku na dvore mam 2havikov...teoreticky od16.maja budem doma nastalo ak sa nic nezmeni....tak ak niekto potrebujete nemam s tym problem a bude sa mat u nas lepsie ako v hoteli kedze nebude zavreti vo volieri,ale v posteli:DDDD inak som od zlatych moraviec

kisska
3. máj 2009

babule, diskusia je z minuleho roku 😒

clean11
16. mar 2010

Tak toto je sjuprr hotel.Měli jsme s sebou pejska a děti.Jsou tam sauny,masáže,venkovní a vnitřní bazén,super ubytování a příjemná obsluha.Telka a internet na pokoji.Vřele doporučují http://www.hotelfridrich.cz/

alfonz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alfonz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz