Odráta sa mi z ceny auta šrotovné dvakrát?

mata2
5. mar 2009

http://autoviny.zoznam.sk/cl/100201/415553/Srot...

ahojte,
nasla som tento clanok,a chcem vediet ci som ho spravne pochopila. 😅
V minulom roku som si kupila 20r favorita.Teraz ak ho dam zosrotovat a budem chciet nove auto,mozem ho mat lacnejsie vdaka srotovnemu o 2000€.Ak by som si teraz kupila este jedno stare auto a dam ho tiez zosrotovat,odrata sa mi z ceny noveho auta 2x srotovne??Ja myslim ze ano,ale mangel tvrdi ze urcite nie.Ze to by sme si mohli kupit 10 starych aut,zosrotovat ich a nove auto by sme mali zadara 😀 .
Co si o tom myslite?
Planujete vyuzit srotovne?

mima1
10. mar 2009

som si myslela ze bude v tom daky hacik ze to nebude len take lahke. ale zas mi povedzte kolko ludi moze dat zosrotovat svoje stare auto a kupit nove na hotovost? myslim teraz dake stare skodovky co maju. keby mali hotovost taku aby si mohli kupit nove auto tak by si ho kupili aj bez srotovneho

mata2
autor
10. mar 2009

presne tak mima.
je sice pravda,ze sa da zobrat v banke uver,ale urcite bude mat vyssi urok ako lizing 😖 ,takze auto sa preplati ovela viac 😠

mima1
10. mar 2009

akoze kaslem na take auto ked zosrotujem stare a musim si pozicat na nove. hlavne v dnesnej dobe

teodorka
10. mar 2009

asi tak ...to si fakt myslia ze ludia teraz budu kupovat za hotove ...?ked prichadzaju o robotu ? choreeee

sirinka
10. mar 2009

to je vysmech takyto zakon....zase su zvyhodneny len ti, co prachy maju a mozu si dovolit kupit nove auto v hotovosti...tak tym este aj prispeju a my ostatni si mozeme lizat laby.... 😠

lienocka235
10. mar 2009

moj otec to vyuzil.. dneska dal zosrotovat svoju feldu 14 rocnu.. este tisicku dostal za to.. zajtra ho ide odhlasit.. nove auto dostane v piatok alebo v pondelok.. uz je zajednane..
tak sa velmi tesi... na nove auticko kupuje nejaku thaliu novy typ..

http://www.thalia.renault.com/sk/

taketo cosi.. + plus nejaka vybava...

tak sa velmi tesi..

blovitc120
10. mar 2009

Mima presne. Aj tak si myslím, že az mal byť príspevok aj pre tých, ktorí si chcú kúpiť svoje prvé auto. Kde vezmem starú bučoru, keď som doteraz žiadne auto nemala?

ella1
12. mar 2009

neviem ako vy, ale ja som si všimla, že cca pred dvoma tt auto stálo napr. 180 tis. a dnes majú pri tom istom aute napísané: cena 180 tis. po odrátaní šrotovného.... 😕

mata2
autor
12. mar 2009

ja som si nevsimla ze b bola niekde cena auta uvadzana uz po odratani srotovneho 😕

denisocka
12. mar 2009

my sme kupili voslwagen pred 2týždnami,ešte sme ani filcku nepredali a dnes muž zahlasil,že chce noveho péžota 🙄 no mne viac netrebalo! už to ma do detajlu premyslene,len predať dvojtýžnove auto 😕 asi sa rozvediem 😅