Odstavajúce uši. Kde si dať operovať v Bratislave?

brangelina
5. jan 2009

Ahojte maminy, chcem si dať k 30-tke darček a to operáciu odstávajúcich uší...ale neviem kde by som si v Ba dala urobiť, bojím sa aby ma niekto niekde nezmrzačil, rozmýšlala som o plastickej chirurgii v Ružinovskej nemocnici, ale neviem či tam by to bolo o.k. prosím vás poradte mi ak máte skúsenosti. Reči okolo toho aký darček si idem dať ma nazaujímajú, k tomu sa nevyjadrujte..dakujem

luciauk
5. jan 2009

brangelina, tak prepáč, môj príspevok bude troška odveci. vyjadrím sa k darčeku. je super !!! aj ja som si taký istý chcela dať, ale akosi som to nestihla 😒 velmi ma zaujíma, čo ti odpovedia ženy, a ak môžu, tak nech pridajú aj skúsenosti z iných miest, ak dovolíš, mňa zaujímajú Košice. držím ti palce a prajem, nech si spokojná a šťastná 😉

monkula
5. jan 2009

tiež si myslím ,že super darček... ;-
Sestra mojej naj.. kamarátky z detstva dostala rovnaký darček od svojho priateľa, už ani neviem k čomu, tuším k ich výročiu a ej na nepoznanie... keďže tým v detstve veľmi trpela, že sa jej pár blbcov vysmievalo ,tak teraz ej z nej sebavedomá baba, čo nosí konečne vypnuté vlasy ,krásen veľké náušnice... 😉

bihan
5. jan 2009

Brangelina, ak sa bojíš zmrzačenia, tak ver, že sa báť nemusíť, lebo ti nemajú čo zmrzačiť. Buď ti to urobia dobre a všetci budete spokojní, alebo ti to urobia tak, že nebudeš spokojná (nechcem povedať zle, lebo to neurobia asi nikde 😀) a doktor ti to môže prerobiť. Navyše keďže je to operácia v lokálke, tak môžeš skontrolovať výsledok ešte skôr ako opustíš operačku. Toto je pomerne jednoduchý zákrok 😉

brangelina
autor
5. jan 2009

Hej len sa neviem rozhodnúť kde by som to mala absolvovať, proste chcem sa zveriť do dobrých rúk a neviem kde a komu...

brangelina
autor
5. jan 2009

No na tomto fore sa to asi nedozviem

zveron
21. jan 2009

zagoogli, su rozne ponuky, co do cien a dlzky zakroku, mozno tam najdes aj forum
ja som tiez usana, tiez som hladala, teraz ked je zima, daju sa zastehovane uska skryt pod ciapku;
vela stastia, odvahy 😉

robodracica
22. jan 2009

Moje dve sestry majú operované ušnice, a spokojné niesu. To ucho nikdy nevyzerá prirodzene. Ak spia na boku, t.j. hlava je na uchu, tak ich to stále bolí. Aj keď to majú operované, nikdy vyčesané vlasy nenosia....
Aj synovec má operované ušnice, a jemu jednu ušnicu tak silno pritiahli k hlave, až má zalomenú chrupavku na uchu. No bohovsky to vyzerá. 😝
Všetci traja boli operovaní v Košiciach. Prajem veľa šťastia pri rozhodovaní. 😎

betka14
22. jan 2009

skús sa opýtať u všeobecnej lekárky, mama chcela segre dať operova/ nakoniec z toho nič nebolo/ a ona ťa odporúči
bud môžeš súkromn plastickú chirurgiu alebo chirurgiu normálne - ako lekárstvo
pokial viem všade sa za to platí