Odšťavovač. Aký by ste mi odporučili?

katka75
19. apr 2007

Ahojte.Chcela by som kupit odstavovac ale neviem pre ktory sa rozhodnut.Mate niekto skusenost a mozete mi niektory odporucit?

lenaka
24. apr 2007

Ahoj Katka75, ja som si kupila odstavovac len pre to ze budem robit malej rôzne stavy. Ale vydrzalo mi to asi 2 mesiace a potom som ho schovala do skrine a je tam do teraz. Uplne som nan zabudla. dobre ze si to pripomenula. Mam moc jablk a neviem co s nimi -tak bude stava. Mnam! Inak investovala som don asi 800,- Sk

vava
1. máj 2007

Ahoj Katka,

ja som velmi dlho premyslala nad odstavovacom a nakoniec som si aj kupila, ale nie taky, aky predavaju bezne v obchodoch - taky sme uz doma mali a nebola som s nim spokojna z viacerych dovodov. Preto som sa rozhodla do toho investovat poriadne a mozem povedat, ze za ten pol rok, co ho mam, neustale robi stavy a su velmi kvalitne.
Skus si pozriet tento link - ja mam odstavovac Champion.

http://www.odstavnovace.cz/shop/jakvybirat.php?...

lia
1. máj 2007

ahoj kati,
my sme kupili minuly rok philips 1861 a je super,ma dve rychlosti,velky kos na bordel,velku nadobu na stavu,takze sa tam vela zmesti.posielam ti ho v odkaze:
javascript:%20;
ale je tam teraz aj lacnejsi o dve tisicky...

lia
1. máj 2007

a ma aj velky otvor,niekedy to tam nahadzem cele,nemam s tym ziadnu robotu

dai
8. máj 2007

ahoj katka,
my sme tiez teraz kupili ten philips ako lia... zatial plna spokojnost 😉

riuska
9. máj 2007

ahoj pripajam sa k lii a k dai - mam ten isty odstavovac - paradicka 😀 😀 😀 drahy ale stoji za to 😅

mirka414
24. máj 2007

dievcata ake stavicky a pre ake stare deticky ste robily??dakujem za rady.drobcek ma 8mesiackov.napiste vlastne recepty prosim...dnes idem kupovat odstavovac. 😉

emjee
13. jún 2007

martino • Dnes o 10:19
ja mám doma starú odstredívku,ktorá robí velký hluk a nevládze odšťaviť ani dve jablká. aké máte skúsenosti s odšťavovačmi? ako ste s nimi spokojný, aké máte odšťavovače?martino.

riuska • 1d • Dnes o 15:27 tato tema je uz otvorena, pozri nizsie 😉

beatrix
14. jún 2007

Ja mam odšťavovač Champion zohnali sme si ho za zahraničia cez internet stal 300 euro, u nas stoji asi 18OOO.sk je kvalitny, prakticky,ma nizke otačky,to znamna že neniči vitaminy ako udajne tie vysoko otačkove,odštavujeme takmer každy den, napriklad z 5 jablk golden-0,75 kg po 26 sk spravime 0,5 l čistej šťavy za 20.sk sme velmi spokojny len sa netreba vzdať

martino
14. jún 2007

to musí byť ozaj dobrý odšťavovač. aké máte skúsenosti s odšťavovačmi,ako ste s nimi spokojný?martino.

martino
21. jún 2007

milé dámy,odšťavte svojím bábatkám,5.jablk,ako to robím ja, a bude im tá šťava velmi chutiť.to vám zaručujem.martino.

kangaroo
28. aug 2007

tiež odporúčam champion 😉

mvl8
29. aug 2007

Ahojte my máme Zelmer a je supééér,ale je trošku drahší,ale fakt stojí zato

velvet34
5. mar 2008

ahojte baby ! čítala som si vaše príspevky, lebo práve premýšľam nad kúpou odšťavovača. Oslovilo ma odporúčanie niektorých z vás na odšťavovač CHAMPION, tak som ho začala hľadať na nete. AKÉ BOLO MOJE PREKVAPENIE, KEĎ SOM HO NAŠLA NA NAŠICH STRÁNKACH ZA CCA 18.000,- A U VÝROBCU V AMERIKE VYJDE NA "MIZERNÝCH" CCA 5.000,- 😠 Som sklamaná z prístupu našich obchodníkov aj keď uznávam ich náklady s dovozom. Dám si ho doviezť z USA 😝 a dám Vám vedieť na koľko ma to v konečnom sumáre vyšlo. 😉 Majte sa a ZDAR ODŠŤAVOVANIU !!! 🙂

mata79
7. mar 2008

velvet34, pozri stranku www.odstavovace.sk
My sme mali odstavovac za nejakych 2000 Sk, ale putoval do pivnice, lebo sme kupili z tej wwwstranky.
Je super.
Hlavne sa pri vybere riad otackami. Pretoze, cim vacsie otacky, tym viac sa nicia vitaminy a stopove prvky.
Na tom, co mame my su dva valce,ktore vlastne zeleninu a ovocie lysuju.

miki111
20. mar 2008

Ahojte,

Velvet34 - pozor na ten dovoz z USA, maju tam siet 110 V a 60Hz, my 230 V a 50Hz. Dobre si to over.
Beatrix, kde si zohnala ten Champion za 300 EUR?
Mata79 - pekne vlasy.

dandinda
20. mar 2008

my mame tiez Zelmer, nedam nan dopustit, maly stavu zboznuje, kazdy den mu robim zatial jablcko+mrkvicka 😉

joba
22. apr 2008

ahojte,

velvet34, podarilo sa ti zohnat ten odstavovac Champion z USA. Aj mozes daj prosim ta info do diskusie resp. posli mi info ako to objednat cez internet na e-mail : josebala@zoznam.sk. Zaujimam sa o to, lebo nieco take zhanam uz dlhsiu dobu.
Ako som zistila, fakt tie ceny u nas su hrozostrasne aj v porovnani s Rakuskom. zatial dakujem. josefina

emjee
9. máj 2008

mkancir • Včera o 17:20
pre tých čo by si chceli kúpiť odšťavovač a nevedia aký, odporúčam breville. je to anglický odšťavovač. je velmi dobrý.

majka35 • 1d • Včera o 17:30
ďakujeme za radu ... 😉

ikke • Včera o 18:06
no vidiiis, martinko, tak co keby si svoju etu 0010 vymenil za mixer breville? 😕

pacna • 2d • Včera o 18:18
super tema 😀 😀 😀

lilyk • 1d, 18tt • Včera o 18:22
multifood ideeeees 😀

etuska • 1d • Včera o 20:17
heh, zeby nový nick? 😀 Som teda zvedava na pokracovanie tejto temicky

mkancir
10. máj 2008

ak ste niektoré z bratislavy, tak choďte do polusu a do avion shopping parku, do stánkov s názvom čerstvé ovocné a zeleninové šťavy. tam uvidíte odšťavovače Breville v plnej prevádzke

maso
6. jún 2008

My mame Bob cut - nie je velmi znamy, ale nestal vela a som s nim spokojna. Kupili sme ho v Nay.

danielitka26
10. jún 2008

ja mám doma odšťavovač a akosi som s ním neni celkom spokojná ...nevyužívam ho ...asi využijem až pri deťoch

xfenix
25. aug 2008

Ahojte, ja mam tiez doma Champion juicer, je fantasticky 😀 odporucam vsetkym. Pekny den.

libka1
29. aug 2008

Máme Moulinex, som veľmi spokojná, predtým sme mali nejaký lacný a hneď sa pokazil, nechceli nám ho vyreklamovať, vraj sme silno tlačili ovocím na sitko... pekná blbosť, veď to sitko tam nato je... potom sme ich znadali a vrátili peniaze... 😝

viiila76
12. sep 2008

Hladala som na uahranicnych strankach Champion a zistila som, ze tu ho maju aj s postovnym z Ameriky za 7222 Sk.
http://cgi.ebay.com/NEW-CHAMPION-2000-JUICER-G5...

viiila76
12. sep 2008

Ako som sa docitala su to modely na 110V. Poslala som predajcovi otazku, co by stala 220V verzia.

viiila76
12. sep 2008

220 V odstavovac najdete na tejto zahranicnej stranke:

http://www.coolshinystuff.com/champion/commerci...

aj s postovnym do Europy je to smiesnych 357,99 dolarov x 21,77 Sk/dol = 7793 SK + nejake poplatky za bankovy prevod do zahranicia (max. 500 SK)

co je o polovicu lacnejsie ako u nas

Brat momentalne nad nim rozmysla, ak sa pren rozhodne a pride nam, dam vediet 🙂

surem
18. dec 2008

champion je lepsia volba a mna doteraz tiez odradzala od kupy cena - 15.000 sa mi zda privela, takze som rada ze je tu linka - len sa chceme ste iopytat ako je to s clom a danou, lebo moje skusenosti su ze ta cena sa vyrovnava prave tym ze to stat este zdani a precli

surem
18. dec 2008

este napisem ze nie je to o znacke, ale technologii odstavovania - bezne sa u nas predavaju typy kde sa ovocie/zelenina rozstruha a nasledne odstredivou silou oddeli tekutina od duziny - su lacnejsie, ale nevytazia z ovocia ci zeleniny tolko vyzivnych latok ako druhy typ - tam je kombinovane lisovanie pod tlakom s drvenim, a to je aj champion - tieto jednak vytazia viac tekutiny a druhak aj viac zivin

takze rozhodnut sa treba aj podla toho a tiez podla vykonu, lebo vyrazne ovplyvnuje to co ti z odstavovaca tecie

pre mna bolo doelzite aj to, ze ak su male nadobky, tak je priebezne vysypanie nutnost ktora zdrzuje, mne to leizlo dost na nervy, ale to zavisi od toho aky objem potrebujes - ak robis len pre dietatko tak stacia, ale je skoda neurobit aj pre seba 🙂