Odšťavovač. Aký by ste mi odporučili?

katka75
19. apr 2007

Ahojte.Chcela by som kupit odstavovac ale neviem pre ktory sa rozhodnut.Mate niekto skusenost a mozete mi niektory odporucit?

ajlinka
19. dec 2008

aj ja som kupila odstavovac...uz pred 2 rokmi,ale ho nepouzivam...mam vlastne 2...jeden je na citrusove plody-jedine ten pouzivam...lebo nam tu mandarinky a pomarance rastu blizko pri dome....ale ked mam odstavovat ine ovocie,len sa mi moc neoplati...co sa cien tyka...pre male deti tu najdem v obchode take minidzusiky uz od 4.mesiacov....a je tu velky vyber 100% stiav aj pre vacsie deti...1l okolo1.50 eura

arlenka
23. jan 2009

Ahojte,
rada by som sa s vami podelila o to, ako som kupila odstavovac champion z Ameriky za nieco cez 5.000 aj s dopravou...Objednala som si ho cez nakupyvusa.sk, dala som im link na stranku odkial ho chcem. Na stranke bolo pisane ze je variabilny na siet 110 i 220. Odstavovac dorazil asi do 2 mesiacov, ale s pripojenim na 110V.
Tak som tam pisala, ze ako je to mozne, vraj mam napisat vyrobcovi. Stalo sa a vyrobca z californie mi napodiv skoro odpisal co treba spravit aby to slo na 220V. Stacilo nejako prehodit kable, zvladol to moj manzel podla instrukcii, ktore poslali. A napodiv funguje...uvidime este dokedy...🙂

mikalove
3. feb 2009

aj ja uvažujem nad odšťavovačom tak si vas idem prečítať aké mate skusenosti 😉

lubit
2. mar 2009

Ahojky,
arlenka gratulujem k tomu Championu, už dlhšie sa oň zaujímam, ale nedarilo sa mi ☹ . Ďakujem za typ, a prosím ťa o podrobnosti. Ďakujem 😉

arlenka
2. mar 2009

Ahoj Lubit,
neviem, co by ta este zaujimalo, ak mas nieco konkretne, napis na marlen@orangemail.sk a ta stranka z ktorej som objednavala je
http://www.kitchengadgetry.com/kitchen/gadgets/...

lubit
11. mar 2009

Díky za názov stránky. Známy mi sľúbil, že mi ho donesie, ak sa to opäť nepodarí 😖 budem ťa určite kontaktovať 😉

babatko37
24. sep 2012

Daju sa na tomto odšťavovať aj maliny, jahody, hrozno...? Skusali ste to ? Chcem si ho kupit, no nechcem ho len na mrkvu.
http://www.mall.sk/odstavovace/catler-je-4010

kingstonka
10. feb 2013

prave uvazujem nad kupovu odstavovaca... temu som precitala, idem popozerat po nete... ma niekto aj ine tipy?

456456
10. feb 2013

Odsťavovač stojí na poličke, ja by som si ho už nekúpila. Podľa mna veľa roboty, ak nemáte veľké záhrady. Čo najozaj využívam mám Philips citrus fresh, lahká manipulácia, rýchlo odšťavý, oplachnem, zároven je aj malý a spratný. To je super vecička, len toto využívam.

maruska261
6. jan 2014

@riuska ahoj nemas nejaky iny link na ten odstavovac?

maruska261
6. jan 2014

@xfenix a kde si ho kupovala?

milos797
17. feb 2014

Ja mám odšťavovač Catler JE 4010 a je super. KValita tejto značky je naozaj dobrá, a som s ním spokojnejší ako som bol s Philipsom. Kúpil som ho tu:
http://www.klikit.sk/JE-4010-ODSTAVOVAC-CATLER-...
Dali mi zľavu keď som sa informoval a dostal som aj darček. Odšťavovač mi funguje už dlho bez problému, má ho aj moja teta, tá síce mala trochu problém na začiatku, ale odšťavovač jej vymenili za nový bez problémov.

samo_blaho
17. feb 2014

Ano Miloško, pekný šopík máš. 😉

vanilka200
18. nov 2014

Ahojte, ja som sa bála kúpiť akýkoľvek odšťavovač kvôli náročnému čiteniu ale na stránke http://www.eujuicers.sk som našla úplne perfektný odšťavovač, s ktorým mám výborne skúsenosti. Konkrétne je to Sana Juicer EUJ-808 (http://www.eujuicers.sk/sk/katalog/odstavovace/...), ktorý má systém automatického samočistenia, Tento systém počas lisovania neustále prečisťuje sito, a preto sa tak nezanáša. Je síce drahší ale je tam napríklad aj doživotný servis v cene...No nedala by som ho za nič 🙂

jozan
29. jan 2015

Ahoj té maminky. Somálsku tu nová a bila by dóm veľmi rada,keby se mi mohli poradiť,resp.podeliť dá do mnou o Vaše skúsenosti s odšťavovačmi - najlepšie tzv.šnekové.Má niektorá z Vás konkrétně tento: VERTIKÁLNY ŠNEKOVÝ ODŠŤAVOVAČ PERFECT JUICER G21
Somálsku vďačná za každý Váš postřeh a názor.Zuzana😊

vlado9
16. feb 2015

Caute, nekupujte si ziadny vertikalny odstavovovac od sany a EUJUICERS. Su to nekvalitne plastove odstavovace a predajca odmieta za to niest nasledky a opravit ich v zaruke a vratit peniaze. Svedci aj o tom moja recenzie na heureka ale napisem ju aj sem:

Sana Juicer EUJ-808

Jedina dobra vec na tomto odstavovaci je ze ma snek. Tym vyhody koncia. Po troch mesiacoch pouzivania sa ulomili plasty na spodku nadoby a vzali zo sebou aj jeden plastovy drziak ktory drzi nadobu na mieste. Podobne neduhy mal aj jeho vertikalny predchodca o com svedcia rezenzie na internete. Pristroj ma velke problemy s odstavovanim korenovej zeleniny, ktora musi byt posekana na male kusky, ale aj tak casto zasekuje, takze musite pouzivat reverzny chod, cim mykate nadobou a opotrebuvaju sa spodne drziaky az to raz nevydrzia. Priprava zeleniny pred odstavovanim trva dlho lebo ju treba nakrajat na male kusky, odstavovac odstavuje hrozne pomaly, casto sa upchava aj otvor pre odpad, takze treba sem tam pocas odstavovania ho cely rozobrat a vycistit. Hromadi sa odpad v odstavovaci a tym vytlaca snek nahor ktory skriabe o horny uzaver, ktory tym dost poskriabe, navyse sa potom horny kryt aj tazko otaca pri otvarani. Odporucam kupit odstredivy odstavovac za 5-tinu ceny, a priprava a odstavovanie vam bude trvat 10-tinu casu. Neodstavite mozno listovu zeleninu, ale kvalita stavy z odstrediveho je na nerozoznanie od tohoto ktory je za nenormalne vysoku cenu. Za 5-tinu ceny tohoto plne plastoveho snekoveho odstavovaca kupite plastovy odstredivy odstavovac ktorym ale odstavite ovela rychlejsie a aj zeleninu tam mozete vhadzat vcelku a netrapit sa jej krajanim na male kusocky. Jediny monopolny neseriozny predajca EUJUICERS.SK odmietol reklamaciu takze pridete aj svoje peniazky. Ak planujete seriozne odstavovat aspon 3-4 krat za tyzden 2-3l stavy, tak vam tento odstavovac nevydrzi 3 mesiace.

vlado9
15. máj 2015

Tak sa mi predajca teraz ozval, ponukol opravu zadarmo, poslal som ho a opravil. Este ze tak. Sam potvrdil ze odstavovac nie je vhodny na korenovu zeleninu, resp. jej odstavovanie vo vacsom mnozstve, tak ho budem pouzivat len na makke ovocie, bylinky apod.

mysikova
4. aug 2015

Ahojte dievčatá,

my máme šnekový odšťavovač Kuvings.
Je super že má vačšie hrdlo, takže ovocie a zeleninu nemusím krájať na malé kúsky, nie je hlučný a ľahko sa čistí. Môžem len odporučiť🙂

zuzik311
10. aug 2015

@vlado9 ahoj chcem kúpiť sanu 808 ešte stále máš negatívny názor na tie odšťavovače?

vlado9
10. aug 2015

No podla toho na co chces ten odstavovac. Snekovy je dobry na ananas a rozne makke bobulove ovocie. Na ten sa odstredivy ani nechyta. Ale ak mas zaujem o jednoduche a rychle odstavovanie kup si odstredivy, ja ma BOSH MES3500 a som spokojny. Sanu mi EUJUICERS nakoniec opravil, ale odstavoval som na tom len ribezle, ale zasekaval sa aj na nich. Tak sa bojim ze zas prasknu plasty tak na nom v podstate neodstavujem. Ako som pisal pred tym ak planujes odstavovat vo vacsom mnozstve pochybujem ze to SANA vydrzi. Sam vyrobca mi do telefonu priznal ze sa nehodi na tvrdu zeleninu, hlavne ze to na stranku nenapisu a daju tam tusim 4 z 5 na odstavovanie korenovej zeleniny.

zuzik311
10. aug 2015

@vlado9 no chcem paradajky cviklu jablka mrkva zeler a samo aj bohulovie myslíš ze ten bosch by to zmakol?

vlado9
10. aug 2015

bosh ti zmakne korenovu v pohode, problem vidim v tych rajcinach a bobulovom ovoci. Ma dva mody nizke a vysoke otazky. Na tych nizkych by mal vediet aj makke odstavovat ale je to bieda je to predsa len odstredivy. Ale zaklad stavy by mala byt mrkva, zeler, jablko. Dokaze to zlupnut cele mensie az strednne jablko. Nemusis ani odstopkovat. Pri sane by si musela kazde jablko narezat na stvrtky. Podobne aj kmrkva, mensie 4 mrkvy naraz, vacsie po jednej, cca 2-3s. SANA narezat kazdu mrkvicku na platky, jedna mrkva cca 30s. Sa musis rozmysliet ci chces mat viac roboty a o par ml vyssiu vytaznost a moznost odstavit skoro vsetko, alebo dokazat odstavit to hlavne a mat to vybavene za par minut.

vlado9
10. aug 2015

Si pozri tu rychlost na videach

https://www.youtube.com/watch?v=Ziag7kHG-OA


https://www.youtube.com/watch?v=0I6phhYB7ho

Mrkva 26 minuta

A si aj vsimni na ake male kusky to pre Sanu museli nakrajat, sa s tou pripravou museli narobit.

9tinka5
1. nov 2015
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

ja mam tiez Kuvings, dostali sme ako svadobny dar, kedze ja odstavujem kazdy den 🙂 dobra investicia pre tych co casto odstavuju, ja som s nim spokojna.
maju ich napr tu
http://shop.vitarian.sk/pristroje/odstavovace-9

katzfromsa
17. jan 2016

@emjee Breville by som rada zakupila. Viete kde na SK pripadne v aurope sa da kupit?

emjee
18. jan 2016

@katzfromsa ja ho nemám ani nepoznám, to @mkancir odporúčal

pata_pajt
18. jan 2016
Používateľ pata_pajt je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pata_pajt.

Skúste ešte nemecký klarstein, ja som sa prvé celkom bála lebo som ich nepoznala, ale som veľmi spokojná a nemenila by som..

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
t1o1m2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz