Odstránenie tetovania laserom, BA,TT

brunettegirl1989
15. máj 2019
Ahojte máte niektorá z Vás dobrú skúsenosť s laserom, ktorý odstraňuje tetovania? Iba BA, TT ďakujem.
kikina84
15. máj 2019
@brunettegirl1989 ak ti mozem poradit..ak si chces dat odstranit tetovanie na viditelnom mieste,tak radsej odporucam prerabku..po odstraneni laserom ostavaju vacsinou jazvy..navyse ak nemas dobry pigment bude to vyzerat este horsie ...mam vela potetovanych kamaratov a aj takych co boli na odstraneni a nakoniec si na to dali opat tetovanie lebo to bolo skarede zjazvene..Ja som si tiez prerobila celu ruku,vyslo to lacnejsie,menej bolestive a s odstupom veku je to nieco co sa mi aj paci 🙂..aj ked je pravda ze ak by som sa mala rozhodnut znova,tak si ziadne tetovanie nedam..Ak mas tetovanie slabsieho razu a nieje prilis velke a farebne ,odstranenie laserom by som riesila cez www.esthetic.sk tam som pocula dobre recenzie celkovo na kliniku ako taku..aj od znamych..😉
brunettegirl1989
autor
16. máj 2019
@kikina84 ďakujem za radu mám jedno na ruke vo veľkosti vystretej dlane čierny nápis a nechcem to tam mať ja sa rozhodujem medzi kerkapreč čo je v trnave a v ba sú všetky strašne drahé lebo potrebuješ 7 sedení aspoň a za každé platiť nemalé peniaze..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli