Odstránenie tetovania, skúsenosti?

luss121
27. feb 2019
Ahojte. Chcem sa vás spýtať bola niektorá na odstránení tetovania poprípade kde a či sa to naozaj odstránilo po niekoľkých sedeniach 🙂 ďakujem
kredog
27. feb 2019
Laser, kosice, minimalne 10 sedeni, sesterka mala srdce a chcela sa ho zbavit. Mala male obrysove srdce,laserom jej ho akoby odpalovali, koza sa jej odlupovala s farbou, ostala jej tam jazva
domcci72
28. feb 2019
ako to je jasne, ze tam nieco po takomto zakroku ostane a s tym treba ratat. bud sa tetovanie len zjedmni, no ako tak tam aj tak bledo ostane alebo ti ostane jazva. zalezi asi aj od velkosti a tak ci je to nejak tmave alebo farebne
lujza123
28. feb 2019
@luss121 radšej si to daj pretetovať, maličké tetovanie sa dá odstrániť ale tribal cez celý chrbát asi tazko
ach3335
1. mar 2019
Ahojte ja si dávam odstraňovať tetovanie...som po 5 ošetrení.A dosť je to dlhý proces
luss121
autor
2. mar 2019
@ach3335 a vidíte nejaké pokroky ? Či to naozaj bledne. Nemám to veľké max 15 cm. Rozmýšľala som aj na odstránenie chirurgicky že vraj to robia v zahraničí tu neviem či sa nieco take robí.
ach3335
10. mar 2019
@luss121 Ahoj áno vidím a veľké, ale je to bolestivé veľmi mám aj fotky pred a po 5 sedení
luss121
autor
11. mar 2019
@ach3335 a mohli by ste mi ju poslať ? Ak Vám to nevadí
ach3335
16. mar 2019
@luss121 áno pošlem, ale na e mail
luss121
autor
19. mar 2019
monncula
8. apr 2019
Ahojte zeny, ja som nedavno prispela v inej diskusii na tuto temu...ale teda navstevujem kliniku v Prahe (premier clinic), ktora je znama aj ako beauty pro a vela ludi si ju chvali, tak som sa do toho pustila, lebo som sa dala tetovat v 18ke, ked som si prechadzala zlym obdobym a nejak som buducnost neriesila...
Som 3 dni po 3. sedeni a ide to teda velmi pomaly - mam napis na krku, niektore linie su uz neviditelne, ine vidiet velmi. Tetovanie mam 7 rokov, takze dost stare...
co ma klinika fotky na stranke, tak niektore tetovania dokazali uplne odstranit, ale urcite to nie je mozne pri vsetkych pripadoch a velmi sa modlim, aby sa to u mna podarilo....
treba vydrzat, dobre sa o to starat (mazem flamigelom a pouzivam vysoku UV ochranu) a robit si dlhe rozostupy medzi sedeniami (mna teraz caka prestavka 6 mesiacov na odporucenie dermatologicky, ze tetovanie o to viac vybledne).
Jazvy sa mi nerobia nakolko pouzivaju kvalitny laser a strazia casovy rozostup medzi sedeniami, ale uvidime casom, ci sa nieco nezmeni...
5 sedeni mi dali ako minimum, osobne to vidim na takych 7, aj ked mi minule dermatologicka povedala, ze mi budu stacit mozno len 4, ale na to sa nespolieham nakolko tetovanie je stare a kvalitne...
Rada si s vami vymenim fotky, ak by mal niekto zaujem..
barborka2910
11. jún 2019
@ach3335 Prosím viete mi poslať fotky? Ja by som chcela tiež odstrániť tetovanie, hľadám akurát kliniku niekde v Žiline. Ďakujem vopred

Tu začni písať odpoveď...

Odošli