Odžmolkovač. Aký mi odporúčate?

bashka
13. nov 2008

Babule, chcem si kúpiť odžmolkovač, ale neviem aký, keď ich je toľko, tak by ma zaujímalo aký máte vy a či ste spoko. Dík. Ak tu je už taká téma tak ma please navigujte, hľadala som, nenašla som 😉

norik1
13. nov 2008

ja mam z obchodu vsetko za 39, stal "az" 50 sk a funguje uplne v pohode. Ani som nevedela ze su este aj nejake ine 🙂

bashka
autor
13. nov 2008

jeeeezis, len to nie, taky som mala a hned mi vtrhol velku dieru na svetri a bolo... 😝

norik1
13. nov 2008

fiha pekne su...mne sa "nehoda" este nestala, ale to moze byt len otazka casu...

veronikahel
13. nov 2008

bashka ten z mimibazaru som kedysi skúšala a bol dobrý, ten druhý nepoznám. a 39 korunovy som mala tiež možnosť skúsiť, ale nič moc 😝
tiež rozmýšlam nad kupou nejakého kvalitnejšieho...

majcik
13. nov 2008

Ja mam odzmolkovac zn. SOLAC uz asi 3 roky, som s nim maximalne spokojna, je aj na adapter aj na tuskove baterky, ale pouzivam adapter. Predtym som mala taky smejdacky na baterky, co som si kupila od nejakeho dillera v praci, no bolo to onicom, baterky sa rychlo vybili, reklamovala som ho, ked diler prisiel znova, tak mi ho vymenil, ale ani druhy kus nebol o nic lepsi, tak som sa rozhodla kupit poriadny v normalnom obchode a je to fakt super pomocnik do domacnosti, vsak to poznate, aka kvalita veci dnes je ... aj niektore nie prave najlacnejsie babatkovske veci maju po par praniach zmolky. Takze ja takehoto pomocnika rozhodne odporucam.

Ten moj vyzera podobne:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=868740

livi
14. nov 2008

ja mám tiež z obchodu všetko za 49 a slúži mi dobre 😉

bashka
autor
14. nov 2008

no ved to, ze ja zmolky neznasam a vela vecin enosim, alebo vyhadzujem...ale vacsinou sa nervacim, ked to rucne oberam, ked sa este da...rozmyslala som aj nad tym solac-om, no asi teda kupim ten z mimibazaru, , majcik ten adapter na to kolko stoji, nevies?

zuzanocka
14. nov 2008

ja mam z lidlu za nejakych 80,- a fachci v pohode 😉 - prakticky darcek od svokry 😀

majcik
14. nov 2008

Bashka - ja som kupila odzmolkovac aj s adapterom zhruba za 400 - 500 v normalnom obchode s elektrospotrebicmi, uz si presnu sumu nepamatam. Ale chcem to kupit nasim ako darcek k Vianociam.
Samostatny adapter neviem, kolko stoji.

kikina30
15. nov 2008

Ahoj bashka. Ja som mala dva druhy. Ten od dilera sa mi pokazil už o týždeň a od značky Ufesa mi vydržal dva roky a dva mesiace. Vyzeral rovnako ako OBH Nordica. Som pravé teraz tiež na "love" nového spoľahlivého pristroja a ste ma veľmi inšpirovali 😉 idem na prieskum elektropredajni 🙂

taanak
15. nov 2008

ja mam ETA 😉 je na baterky a zatial v pohode, ani baterky som este nemenila

pacna
16. nov 2008

ja mam ako majcik a som spokojna 🙂

tinusicka
10. okt 2013

ja som si kupila Bravo odzmolkovac za 12,90e a som velmiiiiiiiiiiiiiii spokojnáááááá..... je taký "jemný" ale ucinný!! 🙂 🙂