Okná Šatex group s.r.o.

iivkaa1
22. apr 2016

Ahojte baby, chcem sa opytat,ci ste uz poculi o firme Šatex group s.r.o. , robia plastove okna a dvere....ci mate o nej nejake referencie...dakujem

karinka2506
21. aug 2016

Aj my mame so vsetkymi dobru skusenost.. 😊
Skus prosim pre nas vsetky napisat co sa stalo...
@otas

otas
22. aug 2016

...pokračujem...povedala som mu, že mi môže spraviť cenu a podľa nej uvidím, keď si urobím prieskum aj u iných predajcov...okná pomeral..povedal cenu , ktorá nebola zlá ale aj tak som si chcela zistiť inde..
musela som isť niečo vybaviť...nechala som muža s predajcom ..myslela som, že odíde...po chvílke prišiel muž za mnou, že mu dal 1200 eur závdavok...skoro so
m skolabovala...to nie je všetko..ešte sa to len začalo komplikovať...nabudúce napíšem ....

weron1988
2. sep 2016

@otas ahoj ... napíšem ti správu ... mám tiež negatívnu skúsenosť. Rada by som vedela viac, lebo sú to obyčajní klamári ☹

otas
5. sep 2016

ľudia pozor si dajte, lebo budete čakať, volať sem tam vám zdvihnú..vyhovoria sa, že musia počkať , lebo sa musi nastaviť stroj///jedno moje okno má šikmú stranu..nechcú dať objednávkovú listinu, že vraj až keď všetko spravia...už sme im dali 1200 eur, 600 eur, 400eur zatiaľ namontovali po mesiaci odmerania 3 malé okna a balk. dvere / zle krivo
a tie najdrahšie balk. dvere s oknami 2 kusy nedodali a stále nás naťahujú...je už chladno..otvori sú vyrezané...bojím sa , že sa mi nasťahujú myši ...no hrúza

otas
5. sep 2016

napíšem Vám, keď sa im uráči prísť...bola by som rada keby mi niekto poradil, čo by som mala spraviť ak neprídu

karinka2506
5. sep 2016

Aha... tak my sme mali dobrú skúsenosť.. keď som volala ten pán vždy zodvihol a volala som viac krát, lebo som niečo potrebovala.. dodali tak ako bolo v zmluve. aj s namontovaním máme dobrú skúsenosť.. tak som rada, že to u nás takto dopadlo.. a ako sa volá ten pán s ktorým po telefóne hovoríte? vraj sú dve pobočky šatex..

otas
15. sep 2016

Karinka mala si šťastie...teraz som už kľudňejšia po dlhom trápení.....čo prvý pokazili, druhý z tej firmy opravili -3 okná ..... 2 veľké balkonové namontovali...s prácou som teraz spokojná...montéri mali viacročnú prax v tejto firme a bolo to aj vidieť na ich práci.

karinka2506
15. sep 2016

@otas
Aj my sme mali takych sikovnych.. nebol jeden ciernovlasy s okuliarmi?

emilio22
12. okt 2016

Tak dnes skončili s montážou dvoch plast. dverí u uja. Včera ich založili a vypenili,dnes prišiel jeden murár,za hodinu to "opackal" a zmizol. Na pohľad celkom dobre,keď si poviete,že po murároch bordel musí zostať (skoro vždy). Ale-ťažšie prístupné miesta okolo zárubne ako pánty,alebo el.vypínače pri dverách bolo ťažko asi zamaltovať tak zostali BEZ,zato medzi dverami a na nich bolo malty požehnane. Najlepšie na koniec,keď som chcel dvere zamknúť- NIČ. Jazýček na dverách šiel pol centimetra nad otvor v zámke. Tak som musel celé kovanie prešróbovať o centimeter vyššie. Žiaľ ujo je momentálne imobilný,tak nemohol na nich ani dozerať,čo by určite urobil po prvom zážitku z jari tohoto roku. To menili okná na celom dome. Opäť neuveriteľne rýchlo,jeden deň celý dom. Druhý deň murári a koniec. Dnes všade vidno meniť okná,ale to čo oni dokázali pri demontáži pôvodných okien,to som ešte nevidel. Väčšinou si človek povie skôr,že ako tam tie okná dostali keď zvonka nevidíte takmer žiadny zásah. Tu boli vytrhané kusy omietky aj s murivom do takej mieri,že po zamurovaní bude nutné maľovať celý dom. Takže môj názor-ceny vysoké(na poľský materiál),čakacia doba strašne dlhá, a kvalita práce - bez komentára. Tiež sa živím rukami, ale keby som mal odovzdať takúto prácu,tak sa hanbím pýtať peniaze. Tak keď už ich budete mať doma,doporučujem riadny dozor. 🙄

miroslavjozio
14. okt 2016

Manželka si objednala vchodove dvere aj tri okna. Dosiaľ pán Orolin,toho pána si do svojho domu alebo dvora nikto nepustajte. Meral a snicim nebol problém asamozrejme zobral zálohu,manželka nemala len libry nebol problém,prekurzoval a rýchlo urobiť zmluvu. Dali sme si urobiť na polovicu domu a neskôr že druhu. Po zameraním tých prvých okien už naostro si pítal druhu zálohu s tým že už aj na druhu polovicu co budú robiť v jari2017. Zostatok že sa vyplatí pri montazi okien. Manželka sa ho pitala kedy sa budú montované lebo ja pracujem v anglicku. Že prvý oktobrovy týždeň,ja som dosiel len okna nie. Tie došli až 12teho,to som si musel kúpiť novú letenku a ostať dlhšie. Pán Orolin tvrdil že mi predplati aj letenku blablabla... Takze okna boli ok,ale dvere mali mat 3 skla mali 2,otváracie okno malo byt nebolo. Došla faktúra na 2300€,a mali sme zálohu 1300€. Takze sme mali doplatiť 1000€,no ale ešte nabehli dorabky,zaluzie,sietk

miroslavjozio
14. okt 2016

Nedopisal som takze sietky,robota a doplatit už trebalo 1500€. Ale nakoniec to skončilo tak na tých 1000€ už len montery nameraju sietky a zaluzie to je už všetko vybavené,no ten pán uz dnes volal že treba zas doplácať 200€. Manželka je taká nervozna co nikdy taká nebola a to vďaka tomu pánovi. Takze keď chcete mat vyšší tlak alebo sa nudite objednajte si okna u pána Orolina on vás dá do cajchu. Keď by ste chceli vedieť viac napíšte mi dáme Vám odpoved. Ako sme sa dozvedeli on je tam len nato aby urobil zmluvu zobral zálohu a mal provízie. Tak Vám to dávate vedieť aby ste si dávali pozor.

otas
14. okt 2016

@emilio22 moja reč emilio riadny dozor a nervi na uzde

jankamatuskova
25. okt 2016

@ilailka Ahoj už vám boli spraviť okná ,lebo mi sme si ich tiež objednali a máme obavy nikdy sme o tej firme nepočuli

endzi99
25. okt 2016

Ahoj jankamatuskova mi už máme okna namontované a sme spokojný teraz sme ešte doobjednavali tri okna ktoré nám chýbajú nemáme žiadne výhrady voči tejto firme všetko urobili tak ako sme mali napísané v zmluve

luciana32
1. feb 2017

Neodporúčam okná cez firmu z Popradu Šatex Group, zlá práca, ešte horšie jednanie, nevrátili peniaze. Už viac krát zmenili názov, najnovšie sa volaju Okenné centrum Poprad, s.r.o. Určite neodporúčam.

katka7890
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkarusnakova
7. apr 2017

@katka7890
Dobrý deň,máte osobné skúsenosti s Róbertom Juhom a jeho bratom,ked ste ich tu verejne nazvali klamarmi!?Keďže poriadne ani gramatiku neovladate,tak nenadavajte na ľudí,ktorých ste nevideli.Zistite si mená,s kym ste komunikovali.Môžete sa hanbiť

iivkaa1
autor
7. máj 2017

Ahojte baby,my sme zatiaľ spokojní s oknami.... Len najnovšie robia aj strechy... Kontaktovali aj Vás?? Máte skúsenosť??? Ďakujem.

ivkah131
8. máj 2017

ahojte, ja som davala cez nich zasklit balkon. faktura mi prisla uz z firmy "okenne centrum Poprad". ja som velmi spokojna s ich pracou. zamerali, vsetko mi vysvetlili, poradili co je lepsie. po namontovani za sebou vsetko upratali, povysavali mi dokonca vsetko kade prechadzali (izba, balkon, chodba, chodba pred vchodovymi dverami), co ma milo prekvapilo 🙂 vsetko skontrolovali, dokonca sa este vratili, aby opravili nedostatok obaleneho zabradlia (bolo vidno pur penu)

mijabg
26. máj 2017

Čerstvá skúsenosť - už nikdy viac... Dvere prišli poškodené, ešte aj zle namontovali a nových sa niekoľko mesiacov nemôžeme dočkať... Stále sa vyhovárajú, nedvihaju...

katka7890
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osvaldov
30. máj 2017

Ahojte,mne robili okná,mám ich nádherné,kvalitné,sú seriozni.Vrelo odporúčam!!!!

jetohroza
15. sep 2017

Menili nam okna na dome, katastrofa, prikladam aj foto. Vytrhane tehly, diery, vraj oni nemaju cas sa s tym babrat. Zapáčili a trepali, kym nevytrhli cele ramy, tehly len tak lietali. Menili nam 8 okien za 6 hodin. Po skonceni do protokolu napisali, ze vyspravky sa nedaju robit, lebo je tu vela hrubej murarskej prace, ktore oni nerobia a ze je to aj v zmluve jasne uvedene. Volali sme sefovi firmy, ze nech sa pride pozriet, aku spust zanechali za sebou jeho chlapi, samozrejme, ze slubil, ale neprisiel vobec, to som si hned myslela. Murari robili za nimi 4 dni, ze to vraj este nezazili, taku spúšť nechat a nas to stalo dalsich 500 eur. Tak si dajte na nich pozor, v panelaku je ine menit okno ako v dome. Mali sme siroke ramy, dvojskla, vobec nerezali ramy postupne, ale cele trhali von, katastrofa, slzy este teraz sa mi tisnu do oci.

andyka321
22. sep 2017

@jetohroza vobec ste im nemali zaplatit, az ked to opravia. V zivote som take nieco nevidela.

jetohroza
24. sep 2017

@andyka321 , riešili to svokrovci, stari 80 roční ludia, ked sme prisli, uz bolo po vsetkom, naleteli slubom, z ktorych nic nesplnili, ked nasledne nechceli zaplatit dalsich 100 eur za sietky, tak im ich nedali a povedalu, ze tym padom sa nevztahuje zaruka na okna, lebo nesplnili podmienky zmluvy. Si to firma tak osetrila v zmluve, ktoru maju tak napisanu, ze odberatelovi dava len sankcie a ziadne prava. Smola, stari ludia naleteli podvodnikom, ktori sa nazyvaju firmou. Sa potvrdilo, ze citajte kazde slovo v zmluve, lebo im ide iba o biznis. Vsetci vo firme boli pri reklamovani arogantni, drzi, ziaden pristup k zakaznikovi.

stanka17o
20. sep 2019

Mame velmi zlu skusenost. Viem ze je to stara tema ale nech to vsetci vedia ze s touto firmou si nic nezacinat. Momentalne sa firma vola Okenné centrum Poprad, s.r.o.
A kto vie kedy zase zmenia nazov.
Toto je na inspekciu. Su to podvodnici. Kto chce vediet viac kludne napisem.

candies
24. feb 2021

@stanka17o ahoj aj M mame zlu skúsenosť asi to pôjde na súd ... tuto firmu neodporúčam v žiadnom prípade!!!

stanka17o
14. apr 2021

@candies
Majú ešte stále to meno či už sa nazývajú inak? Ako nakoniec dali ste na súd??

candies
14. apr 2021

@stanka17o stále riesime .. ale ja to tla vidím že soi a sud