Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
13. jún 2009

tak začíname novú tému, tak všetkým levičankám aj terajším aj bývalým aj budúcim veľa šťastia v novej téme, nech sa nám to tu pekne rozrastá aj o mamičky aj o bábätká a nech sme všetci zdraví.. 😀

tinkaaa
13. jún 2009

nápodobne tak čo to stetko 😕

jarula25
13. jún 2009

teda tento konik ma nastval ze nesiel cele doobedie 😠 😠 😠 tak pride vobec niekto na to stretko????,

jarula25
13. jún 2009

aj pozdravit sopm sa zabudla tak Ahojte kocky a tesim sa ze nas v druhom pokracovani bude este viacej teda dufam 😉

tinkaaa
13. jún 2009

no ja do Lv prídem tak či onak,lebo musíme urobiť nákup takže ak by aj to stretko nebolo na chvíľu sa tam vyskytneme

jarula25
13. jún 2009

ja tak isto na hradne idem ci bude alebo nebude stretko ale zas urcite by bolo lepsie kebyze som tam neni sama 😖

tinkaaa
13. jún 2009

súhlasím jarul,my sme so bzuci už také ministretko mali teraz doobeda u nás 😉

tinkaaa
13. jún 2009

ani Ditku tu nemáme,že ako sa dohodneme,ale my asi budeme meškať mám taký dojem,lebo Saška papá len teraz tak to by bol veľký zázrak,keby chcela papať pred 15h,lebo si to teraz posunula

jarula25
13. jún 2009

no mne maly teraz zaspal ale ratam ze bude spat dlho lebo noc bola hroznaaaaa...kazdu hodinu chodil na zachod z niecoho ho riadne prehnalo ale cele doobedie uz nebol kakat len v noci asi 8 krat takze sme vobec nespaly tak dufam ze potiahne aspon do 15.00 ak hej tak aj ja budem meskat 😖 takze doobeda mini stretko s bzuci a poobede??skym??hmm??so mnou a este??

tinkaaa
13. jún 2009

no však si vystačíme?nie? 😀 😀 a začína ma bolieť hlava z toho vetra sprostého mi nafúkalo do uší 😅
takže kočky ak sa tu vyskytnete okolo 14h,ozvyte sa či teda prídete alebo nie?

jarula25
13. jún 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeee....mna pre istotu boly poriadne ten prst na ktorm som si zlomila ten nechet hrozne ☹ ani pisat neviem a este je to aj na pravej ruke ukazovak ved to je dolezity prst 😅 veru dajte vediet hadam niekto este dojde

mojsejovka
13. jún 2009

u nás to zatiaľ vyzerá tak, že nie.. aj spanie máme celé posunuté, lebo sa nám nechce spaaaaaať..
včera dlho spala poobede, od štvrtej bola hore, zaspala o štvrť na deväť večer a o pol hodinku sa zobudila čerstvá ako rybička.. 😀 tak zaspala o desiatej, už o pol noci chcela mliečko a ráno si dala budíček 5.20 - skoro ma vykotilo.. 😝 potom zase zaspala o hodinu a spala do štvrť na desať.. 😀 tak my sme dneska takííííííííííííííííííí pomýlenííííííííííííííííí a popresúvaníííííííííííííííí, že ani neviem, čo bude.. 😅

tinkaaa
13. jún 2009

hmmm tak to je na figu ☹ mojsi no ak bude takto,že nikto tak my si urobíme asi len ten nákup a pôjdeme domov,alebo nakukneme no fakt neviem

tinkaaa
13. jún 2009

jarul no ukazovák je dôležitý,preto ja nemávam nehty to len keď ideme na svadbu a možno si dám urobiť aj naším na 50-tku

mojsejovka
13. jún 2009

tinka.. my sme už boli na nákupe včera, takže ani nemáme cestu do LV.. veď keby sa niečo zmenilo, tak dám vedieť, ale skôr nie ako áno.. 😒

ja dlhé nechty neznesiem, mne to strašne zavadzia.. 😅

ejusaaa
13. jún 2009

🙂 Ahojte,ma sme si s Ditkou pisali,ona pride a ja tak,ze na zraz nestihnem,ale na hradnych vas najdem 🙂 Ja som myslella ze len mne nejde kon,ale pisala som ditke,tak ani jej.Uz sme boli na hradnych troska 🙂 Dneska nam dali pokutu,a ankoniec nedali nastastie,som ich poprosila 😀 taka som hladnaaaaaaaaaaa 🙂 ,idem obedovat,ale je riadny vetrisko 😒

tinkaaa
13. jún 2009

ejus a začo ste mali dostať pokutu???
idem pridať foto do albumu
takže mojsi nejde,no tak ja ditka jarul a možno ejus 🙂

tinkaaa
13. jún 2009

betka ak máš malého chorého tak radšej nechoď aby to nebolo ešte horšie 😕

ejusaaa
13. jún 2009

Za zle parkovanie 😀 😝 Zlate fotky,dobre vyzeras,ale Bzuvi nevidim v pozadi,asi som slepa 😀

alzbetabenkova
autor
13. jún 2009

no maly uz zaspal,tak aspon to zatial vychadza, no a pozeram ze vetru neni tak vela,uvidime,ja chcem ista spon kuki,vsak,pojdem dole autom,mato nas vezme a domov taxikom a hotovo, zbehnut chcem aj tak do tesca,takze tak,cize 15.30-45 pred lekarnou khej??

tinkaaa
13. jún 2009

jjjj alzbet presne tak
ejka to sú fotky len z mobilu lebo sa mi vybili baterky na foťáku tak som ich dala rýchlo teraz nabiť majú biele oblečené

tinkaaa
13. jún 2009

to biele myslím,že má oblečené bzuci aj s mužom píšem ako hotentot 😝

tinkaaa
13. jún 2009

no ja neviem či budeme stíhať Saška ešte stále nespí mala to dneska posunuté takže papá ako chce pri najhoršom beriem so sebou Nutrilon čo budem musieť zobrať 😅 lebo určite nebude teraz papať

tinkaaa
13. jún 2009

a bzuci možno tiež príde ešte nevedela ako sa Alexík zobudí 😕 a to ja neviem pri Saške išla som ako hrdina v trištvrťákoch a teraz kýcham ako blázen
do Lv berem dlhé gate lebo zamrznem

alzbetabenkova
autor
13. jún 2009

no presne tinka,ja vcera som si dala sandale,a dnes ma oblia krize,tak aj ja sa oblecem riadne radsej,botasky a hotovo,to je najlepsia obuv 😉

jarula25
13. jún 2009

ok takze sa stretneme??super tesim sa 😅 hadam dojdeme nacas 😉 ..veru vyzera byt krasne vonku ale ked zafuka tak je chladno zato 😖

ejusaaa
13. jún 2009

Tinka aj vrch s dlhym rukavom,je dost chladno,aj ja som tak teraz bola vonku,ja vas najdem na hrade,ide aj mamina,peto,aj sestrin maly,no neviem ako sa podary,mlady pan vyspaty,asi bude na rukach,ja len tak na chvilku vas pozdravim asi 😲 ,lebo potom o siestej ideme pre tortu a gratuuuuuulovat 🙂

ditka1
13. jún 2009

ahojte...pred lekarnou???a nie pred kostolom?inac ahojte 🙂 😅 no veru vetrisko je poriadny,takze my tiez tak okolo 15:30hod.Uvidim ze ako bude maly papat,ale dufam ze stihneme,vsak ak by nie tak sa najdeme 😎 zavolam tinke potom,ale budeme sa snazit lebo maly jedol teraz o 1nej tak ktovie ako bude.
boli sme v tom cajkove,vsak to je taky dom kde sa preraba a nikto tam nebol,tak sme nic nekupili,ale ejus mi dala uz cislo ze kde mam zavolat ked pojdeme,skoda ktovie teraz kedy sa tam dostanem. ☹

tinkaaa
13. jún 2009

hmm teraz som bola v malinách a sa mi zdá,že je teplejšie

alzbetabenkova
autor
13. jún 2009

tak teraz pred kostolom na tych lavickach?no tm lepsie bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre