Opatrovateľka pre dieťa

timike
16. okt 2006

Ahojte babulky, maminky.
Nevedeli by ste mi poradit nejaku spolahlivu agenturu v Bratislave, alebo spolahlivu (oskusanu) pani na vyberanie mojho malickeho (3 roky) zo skolky? Byvame v Dubravke a nestihame, resp. stihame ho vyberat zo skolky iba s vyplazenym jazykom. 😝
Nie som karieristka, len jednoducho chcem veci zvladat v pohode. Diky vopred.

luciah83
20. okt 2013

Ahojte maminky , ja tiež hladam opatrovatelku pre dcerku , ktorá by chodila ku nam domov , najlepsie vitalnu dochodkynu , ktora by si chcela privyrobit , ide o 10 dní v mesiaci , ale na 13 hod./denne , 2-3 dni v týždni , najlepsie z Petrzalky , neviete o niekom takom , uvitam kazdu radu , prip.pomoc , dakujem

bibes
18. nov 2013

Ahojte, hladam opatrovatelku, ktora by bola ochotna strazit deti 2x do tyzdna, v pondelok a stredu cca od 17 do 20tej. Zatial len pocas decembra, dalej sa uvidi. Lokalita BA IV.

winna
24. nov 2013

Ahojte, prosim o odporucenie opatrovatelky z Dubravky k trojrocnemu chlapcovi, hlavne pocas choroby. Idealne, ak s nou mate osobne skusenosti. Moze byt studentka alebo aj dochodkyna. Mesacne potrebujeme zastresit 5 az 10 dni, nevieme ich vsak zadefinovat vopred. Dakujem za vase tipy.

nikapetrovicova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biankas
25. jún 2014

Opatrím Vaše detičky BRATISLAVA
Dobrý deň,
Vážení rodičia, som 18 ročná študentka gymnázia s približne 3 ročnou praxou v oblasti stráženia detičiek. S detičkami si veľmi dobre rozumiem, som spoľahlivá a flexibilná. Čas strávený s detičkami určite kreatívne využijem či už tancom, spevom, kreslením, modelovaním, čítaním alebo aj základmi anglického a španielskeho jazyka. Taktiež nemám problém detičkám navariť či napiecť, je to tiež oblasť, ktorá ma veľmi baví. 🙂 Som k dispozícii celý deň vrátane nočných hodín. Taktiež ak si ma vyberiete máte 2 hodinové stráženie detičiek zdarma ako skúšku či Vášmu dieťatku vyhovujem. 🙂
Samozrejme viac informácií Vám poskytnem buď prostredníctvom emailu: bianka.czimbalikova@gmail.com alebo telefonátom na číslo: 0917 839 134.

Czimbalíková

sominka81
18. júl 2014

@mimave odkial ste??

mimave
18. júl 2014

@sominka81 zo zalesia ale toto tu su dost stare datumy🙂

natusik441
9. aug 2014

Ahojte aj ja hľadám opatrovateľku ktorá by chodila po malého do škôlky sme z Dúbravky škôlku máme do 6 ak by sa niekto našiel napíšte mi ďakujem 😉

montia05
19. mar 2015

Ahojte Žienky, Chcela som sa opýtať ci nepoznáte náhodu nejakú šikovnú ženu, ktoré je trpezlivá a mala by čas povarovať (na začiatku 3 krát do týždňa na cca 5-8 hodín) dve detičky (20 mesiacov, a 3,5 roka). Okolie Piešťan, Nove Mesto nad Váhom. Bývame na dedine, tak určite musí mat vodičský preukaz. Ďakujem za každé info. Píšte do IP .

eva.macko
20. mar 2015

Milé maminky, ponúkam láskavú, spoľahlivú a zodpovednú starostlivosť o Vaše detičky - v minikolektíve. Mám niekoľkoročnú prax ako opatrovateľka detičiek vo veku od narodenia do školského veku. Opatrovala som v minikolektívej individuálne aj v súkromnej škôlke/jasličkách. Mám 36 rokov. Samozrejmosťou je vytváranie príjemnej rodinnej atmosféry, kompletná starostlivosť a kreatívne vyplnený čas. V prípade dohody dobrá domáca strava. Opatrovanie ponúkam u mňa doma (čoskoro v mojom novom súkromnom opatrovateľskom centre- krásne priestory, dvor, bazénik). V prípade potreby som motorizovaná - možnosť dieťatko odviezť a priviezť. Príjateľné cenové nastavenie ; -. V prípade záujmu mi môžete napísať Vašu predstavu - čas a forma opatrovania drobčeka, vek dieťatka, cenová predstava a pod. Teším sa.

amisa
20. mar 2015

Hladam opatrovatelku na mesiac april cca dva-tri krat do tyzdna doobeda, pre dve deti predskolskeho veku, nutna sksuenost s detmi. info v pripade zaujmu do spravy prosim.

minikolektiv
21. mar 2015

Ahojte maminy a tatinovia malých drobčekov 🙂 . Dávam do pozornosti, že už od apríla sa otvára nové súkromné opatrovateľské centrum - v príjemnom prostredí BA Ružinov/Prievoz, v príjemnom RD s veľkou záhradou a príjemnou skúsenou pani opatrovateľkou 😉 . Tiché, kľudné prostredie, s dobrým prístupom z mesta, Ružinova, P. Biskupíc, Dunajskej Lužnej atď. V lete bazénik, hojdačky, rôzne akcie pre detičky, oslavy, spoločná grilovačka/opekačka... K narodkám malých krásavcov - tortička a darček grátis. Bližšie info alebo kontakt rada poskytnem do správy.

lilitela
28. mar 2015

Baby, na co sa pytat pri vybere opatrovatelky okrem praxe? nemate nejake chytakove otazky, ktorymi zistit, ci je fakt v pohode s detmi? Nie ze tu bude cely den cumiet do smartfonu alebo si citat a mala bude akoze sama? Presne z toho dovodu sa nemozem obratit na babky, pretoze su to naprd opatrovatelky, vydrzia asi tak 10 minut, a pritom nemaju este ani 60-ku na krku.

montia05
1. apr 2015

Ahojte Žienky, Chcela som sa opýtať ci nepoznáte náhodu nejakú šikovnú ženu (nie dôchodkyňa), ktoré je trpezlivá a mala by čas povarovať (na začiatku 3 krát do týždňa na cca 5-8 hodín) dve detičky (20 mesiacov, a 3,5 roka). Okolie Piešťan, Nove Mesto nad Váhom. Bývame na dedine, tak určite musí mat vodičský preukaz. Ďakujem za každé info. Píšte do IP .

emuskaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuskaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuskaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalca
11. jún 2015

Dobry den,
ponukam Vam opatrovanie vaseho drobca u seba doma v rod. dome v Lehniciach.
Opatrovaniu deti sa venujem 13 rokov. Ak mate zaujem tak blizsie info a aj referencie Vam rada poskynem na zuzanavidrova@azet.sk
Dakujem a prajem pekny den.
Zuzana

sara_m
25. jún 2015

Dobry den, ponukam opatrovanie deticiek v Bratislave a okoli pocas celeho dna. Mam bohate skusenosti s opatrovanim deticiek od 2 mesiacov. Ak by ste mali zaujem kontaktujte ma mailom : mikuskovicova.sara@gmail.com alebo na tel. cisle 0917468854.

eeelnka
11. júl 2015

Opatrím dieťaťko vo Veľkom Krtíši.
Milé mamičky,ponúkam dlhodobé, krátkodobé aj príležitostné stráženie deti u mńa v rodinnom dome v peknom prostredí s dvorom, terasou a bazénom vo Veľkom Krtíši. Som spoľahlivá, zodpovedná s veľmi pozitívnym vzťahom k deťom.Info: 0908 283 691

maminecka2
20. júl 2015

Dobrý deň, som z Ba- Dlhé diely, potrebovala by som pomôct s detmi cca 1,5-2 hod. 2-3x týždenne v podvečerných hodinách. Mám dvoch chlapcov, 3r.+10m. a 1r.+5m., vedia sa spolu pekne zahrať. Teším sa na Vás, ďakujem.

emuskaaa
29. júl 2015

#presov

Ahojte volam sa Ema ak by neaka mamicka potrebovala uvolnil sa mi termin na strazenie od 10.8 az ...........

#presov Opatrovanie

Ponukam opatrovanie deticiek v minikolektive od 1.9 az po JUL--AUGUST 2016
PONUKAM stravu : kazdy den cerstva tepla strava ,pitny rezim, ovocie taktiez aj sladkost nesmie chybat emoticon ucenie sa hravov formou, vychadzky do prirody to vsetko uzvje v cene emoticon Som mila zodpovedna , sama mam doma svoje dve dcerky 2a6 rocne emoticon

Od 7:00 -16:00 pobpripade ak treba tak aj od 6:00

#cena : 1,60 e ale mozna dohoda na cene podla hodin

Budem rada ak prejavite doveru emoticon

miki98
9. aug 2015

Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy.

maluk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
777gabi
28. aug 2015

Hladam spolahlivu opatrovatelku na obcasnu vypomoc k trojrocnej dcerke.Orava

emuskaaa
5. sep 2015

#presov

Ponukam opatrovanie deticiek u mna doma 😉 Momentalne opattujem 20mesacne dievcatko a ponukam aj vam v domacom prostredi 😉 Sama mam svoje dve deti v pripade zaujmu mam este jedno volne miestecko , v cene je uz vsetko strava atd

Opatrovanie od 7:00-16:00 Cena : do 1,50e na hodinu v pripade este dohoda podla hodin 😉

maminecka2
12. sep 2015

Bratislava- Dlhé diely.
Dobrý deň milé mamičky, babičky, žienky. Zostala som na rizikovom ako ležiaca, budem potrebovať niekoho na pomoc- k deťom (starší 4 roky - bude cez deň v škôlke, mladší má 1rok a 9 mesiacov- treba prebaľovať, kŕmiť...)+ pomoc v domácnosti. Bolo by to cca od 7:30 do 18:00 kým nepríde manžel. Ide o dlhodobú pomoc, aj po narodení bábätka, na ďalších podrobnostiach a povinnostiach by sme sa dohodli. Prosím o skoré odpodeve. Ďakujem pekne.

kukuckad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukuckad
20. sep 2015

KONTAKT : kukuckadc@gmail.com

mimaopatrovatelka
5. okt 2015

Dobrý deň, rada opatrím Vaše detičky ak potrebujete pomoc, príp.poupratujem, navarím, mám skúsenosti s opatrovaním dvojičiek a sama som matkou troch detí, skúsenosti mám, v prípade potreby mi volajte na t.č. 0944900847. Dohodneme sa na krátkodobom aj dlhodobom opatrovaní, podľa potreby. Dakujem. Nitra.