Opatrovateľka pre dieťa

timike
16. okt 2006

Ahojte babulky, maminky.
Nevedeli by ste mi poradit nejaku spolahlivu agenturu v Bratislave, alebo spolahlivu (oskusanu) pani na vyberanie mojho malickeho (3 roky) zo skolky? Byvame v Dubravke a nestihame, resp. stihame ho vyberat zo skolky iba s vyplazenym jazykom. 😝
Nie som karieristka, len jednoducho chcem veci zvladat v pohode. Diky vopred.

ajap78
30. okt 2006

ahoj timike, velmi nahodou som sa dostala k tejto teme a som milo prekvapena, ze si tiez z dubravky. ja teda ziadnu opatrovatelku osobne nepoznam, ale moja susedka urcite pozna, tak sa mozem opytat. daj vediet, ci este potrebujes.

lodia
30. okt 2006

ajap,

prosim ta dala by si mi tiez info o opatrovatelke v Dubravke? Moja mala je sice velmi mala, ale asi od roka budem pracovat a obcas bude treba postrazit.Aj mimo jasiel..vopred dakujem

ajap78
30. okt 2006

jasne lodia, neni problem, nejaku uz len pre tie vase deticky najdeme 🙂 ked zistim ten kontakt, dam urcite vediet

lodia
30. okt 2006

dakujem, prosim napis mi potom do IP kontakt, aj priblizne o aku opatrovatelku ide, vek, skusenosti s opatrovanim a atd.pripadne to co vies 😅 dakujem dakujem

timike
autor
10. dec 2006

Ahoj Lodia,

diky, ze si sa snazila zhanat mi opatrovatelku. Nejak sa to rychlo vyriesilo. Uz mam jednu pani, uvidime ako sa ujme. Drz mi, prosim palce. 😕

julka.n
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimma
16. mar 2007

Tak neviem, či sa to sem hodí, ale ja mám tiež problém zohnať opatrovateľku. B´ývame v Bytči a tu to zatiaľ vôbec nefrčí a ja sa nemôžem z domu vôbec pohnúť, ani ísť cvičiť, alebo si zaplávať...Prosím vás, ak o niekom spoľahlivom viete, dajte mi vedieť!Ďakujem! 🙂

lindda
28. feb 2009

Aj ja hladam niekoho z ruzinova BA pomoov 😅

brisilda
9. mar 2009

Ahoj mimma keby si potrebovala opatrovatelku v Povazskej Bystrici tak by som ti vedela poradit hm...ale v Bytci to je horsie 😒

miriamkac
9. mar 2009

Caute...ja som davala normalne inzerat do novin a ozvalo sa mi tooolko adeptiek, a aj som si vybrala... 😉

brisilda
9. mar 2009

Tak to ano mas pravdu ale nie stale sa ti ozve vela opatrovateliek mne sa raz jedna ozvala a dakujem pekne na 1 pohlad v pohode zena no ked som k nej neskor posla aj s malym skoro som spadla na zadok aka bola neporiadna bleee humus nakoniec mi maleho opatrovala suseda ktora je velmi mila a som rada, ze ju mame 😉 😅

gabca78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bajama
16. sep 2009

Ahojte mamicky,
nemohli by ste mi prosim odporucit sympaticku mamicku s dietatom alebo culu pani na dochodku pre mojho synceka? Od januara nastupujem do prace, zatial len na polovicny uvazok, takze by slo o strazenie na 5 hodin denne parkrat do tyzdna. Moj maly bude mat v decembri 2 roky a je to mile, kludne dieta. Sama sa popri nom staram este o jedneho chlapceka a je to celkom fajn, chalani sa dobre prehraju a jeden od druheho co to odkukavaju 🙂

dai, niekto taky by sa mi zisiel,ale januar 2010 je pre teba asi moc skoro,ci nie?

nelinka79
18. sep 2009

ahojte ja momentalne tiez riesim hladanie tety na opatrovanie. ja mam otazku ze kolko platite na den alebo hodinu. ja ju budem potrebovat tri dni v týždni osem hodin tak neviem kolko udat cenu. dakujem za radu.

brisilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelina28
2. dec 2009

ahoj...ja platim opatrovatelke 1 eur na hodinu,vsetko malej nosim - jedlo,vodu-ona len zohrieva,mala spi cez obed aj hodinu a pol...je u nej doma,chodim pre nu po robote...

janafm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maurizia
11. feb 2010

ahojte dievcata, prosim ake mate skusenosti s opatrovatelkami? nasli ste si cez net alebo cez agenturu? ja som chvilku davala malu do jasli, ale vyzerala byt posledne v strese a nema velmi cas si zvyknut, davam ju tam len na par hodin mesacne..len sa trosku bojim nechat ju teraz s niekym cudzim v nasom byte, neviem, kde zohnat niekoho na koho sa bude dat spolahnut 😝 tak som celkom zvedava, ake mate skusenosti..pripadne mi pls napiste do ip..
co sa tyka sprostredkovatelskych agentur, okrem toho, ze su drahe, by som sa az tak na serioznost nespoliehala..ja som doucovala cez agenturu anglictinu. pridana hodnota agentury bola nulova, akurat som u nich vyplnila nejaky dotaznik..asi tak.

kathynka
20. mar 2011

maminky, ak by ste hladali opatrovatelku, skuste si pozriet moj blog, som opatrovatelka so zivnostou, vsetko potrebne najdete priamo tam, vratane referencii: http://babysitter-kathy.blogspot.com/

bibap
3. mar 2012

Ahojte, hladam surne dobru milu a spolahlivu opatrovatelku do Rovinky. Prosim ak o niekom viete, posunte na mna kontakt. dakujem moc

vivusika
3. mar 2012

@bibap keby si bývala v Žiline, nie je problém 🙂

bibap
3. mar 2012

@vivusika
all: Jajaj no Ba a okolie.... prosim.... moc mi pomozete

lalus
3. mar 2012

@bibap chceš na celý deň, alebo len občasné stráženie?

bibap
3. mar 2012

@lalus ahoj, na cely den

lalus
3. mar 2012

@bibap tak to neviem - je mi ľúto...ja som mala jednu VŠku, ale na občasné postráženie a tá bola veľmi milá a spoľahlivá 😉

bibap
3. mar 2012

@lalus a odkial bola?