Opatrovateľka pre dieťa

timike
16. okt 2006

Ahojte babulky, maminky.
Nevedeli by ste mi poradit nejaku spolahlivu agenturu v Bratislave, alebo spolahlivu (oskusanu) pani na vyberanie mojho malickeho (3 roky) zo skolky? Byvame v Dubravke a nestihame, resp. stihame ho vyberat zo skolky iba s vyplazenym jazykom. 😝
Nie som karieristka, len jednoducho chcem veci zvladat v pohode. Diky vopred.

emuskaaa
30. okt 2015

#opatrovanie PRESOV

Mile mamicky ponukam opatrovanie vasich ratolesti u mna doma emoticon Skusenosti mam opatrovala som vela deticiek ,momentalne mi odchadza dievcatko do skolky tak som volna . Ponukam kazdo dennu cerstvu stravu......... ucenie sa hravou formou ,prechadzky ihriska .... #cena : 150e v cene je uz vsetko

Info do IP alebo emiliapirochova@gmail.com / 0908 081 861

lerinka
22. jan 2016

Spoľahlivo opatrím Vaše dieťa, lokalita BRATISLAVA - STARÉ MESTO

Ponúkam možnosť dlhodobej opatery alebo príležitostne. Rešpektujem výchovu Vášho dieťaťa zaužívanú u vás, poskytujem stravu, ak dieťaťu nenosíte.
Som na RD s dvojročným synom. Mať ďalšie malé dieťa v opatere prospieva aj môjmu synčekovi, cez deň keď sme sami, ale nebol by problém príležitostne poskytnúť aj večerné hodiny.
V pestúnskej starostlivosti som mala dnes už dospelého chlapca.

Kľudne napíšte IP pre ďalšie informácie....Krásny deň.

tina_po
4. apr 2016

Prešov-ponuka: Opatrovanie detí cez víkendy, prázdniny, vo výnimočných prípadoch po dohode i cez týždeň večer- študenka 2.roč. stred.pg.školy V PO (učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo).t.c. 0944 513 371 (Najlepšie sídl.III). Rada poskytnem referencie....

kukuckad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenusqua
3. máj 2016

Dobry den.Som z Presova sidlisko Sekcov.Som nezamestnana a mam kopec casu a chcem ho vyuzit zmysluplne.Ponukam opatrovanie vasichdeti hranie sa na detskom ihrisku ci so starsimi sa ucit ci robit domace ulohy.Robila by som to bud za symbolicke 1€ na hodku abo zadarmo kedze deti milujem.Najlepsi deticky od veku 3rocky a vyssie.Ak vas moj prispevok zaujal tak mi napiste spravu a sa mozme dohodnut.

kukuckad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sims123k
21. máj 2016

Odporúčam Opatrovníček Košice tam deti opatrujú od 5m kreativna pani učiteľka

tina_po
9. jún 2016

#presov Prešov-ponuka: Opatrovanie detí cez víkendy, prázdniny, vo výnimočných prípadoch po dohode i cez týždeň večer- študenka 2.roč. stred.pg.školy V PO (učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo).t.c. 0944 513 371 (Najlepšie sídl.III). Rada poskytnem referencie....

emabillova
10. júl 2016

Dobrý den , ponúkam stráženie detičiek od 0-6 rokov , som študentka SZS v Bratislave , mam aj kurz prvej pomoci . Kontaktujte ma na email

leona23
10. aug 2016

Ja ako matka by som Vám chcela odporučiť spoľahlivú, dobrú opatrovateľku z Dúbravky.
Môj syn ku nej chodil od roka a pol a teraz už ide do škôlky a bude mať voľné miesto.
Tak ak by ste mali záujem kľudne ma kontaktujte.
S opatrovaním detí má dlhoročné skúsenosti.
Keď by som jej opäť mala zveriť syna tak to urobím.

amaretti
15. aug 2016

Ahojte baby☺Hladam opatrovatelku pre prilezitostne strazenie k trojrocnej dcerke.Bratislava-Dubravka,od 26 septembra nastupujem spat do roboty.Potrebujem opatrovatelku cca 3x za tyzden na 2 hodiny.To znamena ze cca rano od 5:00 do 7:00,kedze manzel po nocnej sa dostane domov az 6:30 ja vtedy pojdem zas do roboty na 6:00 a musim odchadzat o 5:00 ... Takisto potrebujem strazenie cca vecer od 21:00 do 22:30.A raz za mesiac potrebujem aj na 5 hodin.Prosim len vaznych zaujemcov.Dakujem😊

amaretti
16. aug 2016

@leona23 Ahoj,som z Dubravky,citam tvoj koment,potrebujem opatrovatelku,prilezitostne,v najblizsom komente som pisala,ze v akom casovom horizonte potrebujem niekoho.Mozes dat kontakt na tu pani.Prefreujem niekoho z Dubravky.Dakujem za info😉

leona23
16. aug 2016

@amaretti
Ja som preto nereagovala pretoze ona uprednostnuje pravidelne dlhodobe opatrovanie.
Ale cislo kludne môžem poskytnúť nech sa ona sama rozhodne.
Je to pani Nejslova: 0907 756 335
NEch sa paci.
S pozdravom Alexandrová

amaretti
16. aug 2016

@leona23 Dakujem😉

magdalenaa
2. nov 2016

Dobrý deň .Som opatrovateľka vašich detí.Mam 43 rokov ,štyri deti (už odrastené ) a skúsenosti už s opatrovaním.3/hodina, 24 hod .denne ,víkendy ,prázdniny choroby ,dohoda možná.Som tu pre Vás .Žilina ,Bytča a okolie 😉

slavka0502
19. jan 2017

Pekný deň, hľadáme na výpomoc skúsenú milú a starostlivú opatrovateľku, čo má rada deti, s citlivým prístupom a má skúsenosti s opatrovaním pre naše ročné dvojičky chlapcov. Potrebujeme niekoho, kto sa im bude venovať pravidelne dva dni v týždni od 9:00 - 18:00 hod. (ktoré pracovné dni je na dohode). Bývame v Bratislave v Starom meste - oblasť Horský park. Prebaľovanie, hranie sa, čítanie, riekanky, a pod., ďalej príprava jedla, kŕmenie, prechádzky, atď.

eeelnka
19. jan 2017

OPATERA DETI VEĽKY KRTIŠ.
Potrebujete postrážiť dieťa? Stačí len zavolať ráno, večer aj cez víkend o dieťatko sa Vám postarám u mňa doma vo Veľkom Krtíši v peknom rodinnom prostredí, dvor, bazen, terasa, vlastná izbička pre dieťatko na spanie, v prípade potreby postrážim aj v nočných hodinách alebo cez víkend. Nemám problém postrážiť dieťatko aj počas choroby. Kontakt: 0908 283 691

9martina11
16. feb 2017

@timike

Ahoj 🙂 ak estw stale hladate niekpho na vyberanie drobca zo skolky tak sa hlasim 🙂 tiez byvam v dubravke a sice mam male dieta ale bezproblemov by som mohla pomoct 🙂 kludne piste spravu ak mate zaujem mam aj opatrovatelsky kurz pred tehu som strazila deti ;)

terina25
8. jún 2017

Hľadám opatrovateľku pre moje deti-7 a 8 rok , jedná sa o občasné opatrovanie na pár hodín. Buď za prijateľnú fin.odmenu prípadne môžem postrážiť aj ja deti mamičke a pomôcť. Košice - Furča

felinka
28. sep 2017

Dobrý deň, hľadám pani alebo slečnu, ktorá by nám pomáhala pár dní v týždni vyzdvihovať naše dve dievčatá zo škôlky okolo 16.30 a počkala s nimi vedľa v kaviarni alebo na ihrisku na tatina, ktorý to nestíha z práce, kým je otvorená škôlka, cca do 17.00 - 17.30. Ide o 2 - 3 dni v týždni. Škôlka je v Bratislave v Dúbravke, tak by bolo ideálne, ak by bola niekde z okolia, pokojne aj nejaká pani dôchodkyňa, ak takú poznáte. Ďakujem!

dominikaviki
31. okt 2019

Hľadáme spolahlivu pani slecnu do domacnosti na trvaly pracovný pomer 5 dni v týždni. Variabilný pracovný týždeň. Vzdy 5 dni a dva sní voľno. 22 dni dovolenky.
K dispozícii auto aj na súkromné účely, ubytovanie /samostatná izba s kúpeľnou/strava.
Naše požiadavky :
Udrzovanie poriadku v domacnosti
Opatrovanie/ stráženie 3 deti 1,3,5
Dlhodobé Skúsenosti s opatrovanim, pedagogické jednanie,
flexibilnosť , cestovanie s rodinou
-Manažovanie externých činnosti zahradnici atd
-skúsenosti so šoférovanim
-ovladat cudzi jazyk /zakladom sa dohovorit
Nástup 1.november
1000eur netto+odvody
0908732023
Ivanka pri Dunaji

eva.macko
25. nov 2019

Hľadáme milú, láskavú, trpezlivú, skúsenú a zodpovednú opatrovateľku do nášho zlatého minikolektívu. Nutná prax s deťmi 1,5-3 roky. Miesto - Petržalka. Možnosť práce brigádne - podľa dohodnutého času, alebo na plný úväzok. Viac info v správe/mailom/telefonicky.

eeelnka
12. sep 2021

VEĽKÝ KRTIŠ Postarám sa o vaše dieťa u mńa v rodinnom dome ,počas prázdnin ale aj školského roka. Opatrovaniu sa venujem už niekoľko rokov. Mám skúsenosti s opatrovaní aj najmenších detičiek od 3 mesiacov až po nástup do škôlky / školy. Nemám problém postarať sa o dieťa aj počas choroby keď nemôže ísť do škôlky.