Opatrovateľka pre dieťa

timike
16. okt 2006

Ahojte babulky, maminky.
Nevedeli by ste mi poradit nejaku spolahlivu agenturu v Bratislave, alebo spolahlivu (oskusanu) pani na vyberanie mojho malickeho (3 roky) zo skolky? Byvame v Dubravke a nestihame, resp. stihame ho vyberat zo skolky iba s vyplazenym jazykom. 😝
Nie som karieristka, len jednoducho chcem veci zvladat v pohode. Diky vopred.

brusnice
4. apr 2012

Dobrý deň ,
volám sa Pavlína mám 20 rokov a hladám si prácu/brigádu v Bratislave. Bývam v starom meste na Vysokej. Momentálne sa učím na prijímačky na vysokú zdravotnú univerzitu a chcela by som si privyrobiť ako opatrovateľka detí alebo ako výpomoc k deťom. Nástup je možný hneď ...

jejo
4. apr 2012

Ja by som potrebovala vypomoc v case od 10.00 do 15.00 pondelok, utorok a streda. Mam male dievcatko. V podstate som v starom meste v praci a pocas nej by som k malej chcela opatrovatelku.
Ozvite sa mi, ak mate zaujem.

vivusika
16. máj 2012

Maminy, ja ponúkam opatrovanie v Žiline - Bytčici, v rodinnom dome s fúrou hračiek. Skúsenosti mám - mám svoje dve deťúrence a pred narodením malého som opatrovala dievčatko od 7 mesiacov do 1.5 roka a potom trojročného chlapčeka. Mám ukončený rekvalifikačný kurz opatrovateľstvo ošetrovateľstvo. Pokiaľ dieťa nemá špeciálnu diétu, tak so stravou nie je problém. Budem veľmi rada, ak sa ozvete, určite sa dohodneme 🙂

adrianas
10. jún 2012

Ak niekto potrebuje postrazit deti v BA pocas prazdnin (v juli), mozem doporucit jednu vysokoskolacku. Zodpovedna, mila, pohodova, deti si ju rychlo oblubia. Opatrovala uz viacero deti. V pripade zaujmu, poskytnem jej telefon.

lucinka1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spachtos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka1104
11. jún 2012

Opatrím dieťatko v BB skusenosti mám. Bližšie info cez IP

mimave
10. júl 2012

ahojte, ak by ste mali niekto zaujem, rada opatrim dietatko u nas doma, napiste mi IP 😉

kitulka
15. aug 2012

Ahojte!
Naskytla sa mi prilezitost (velmi zaujimava) nastupit do prace o 2 mesiace skor, lenze manzel pracuje v zahranici a ja mam pracovnu dobu do 17-tej a taktiez skolka je do 17-tej. Potrebovala by som nejaku milu pani, ktora by mi vyzdvihla dcerku zo skolky a cca hodinku by ju prebavila. Do 18-tej by som ju urcite vyzdvihla. Taktiez by to nebolo kazdy den, niekedy by stihol z At prist po malu aj manzel. Dakujem za tipy. Katka

sharmana
26. aug 2012

Hladám opatrovatelku dcérky, v Malinove alebo v Moste pri Ba, 2 x do týždna, v utorok večer a v sobotu ráno, na dve hodinky. V prípade záujmu mi napíšte IP. Ďakujem 🙂

terezka177
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elus
4. sep 2012

@bibap Ahoj zhanas este opatrovatelku?

bibap
5. sep 2012

@elus ahoj, uz nie dakujem

martinafrancisc
7. sep 2012

Ahoj, opatrim dieta v BA ( Nove Mesto - okolie Trnavskeho Myta, Polusu). Len pocas beznej pracovnej doby, inak sa venujem svojim detickam. Som ucitelka so 4 rocnou praxou so ziakmi zakladnej a strednej skoly a 4 a pol rocnou praxou s najmensimi (babatka, predskolkari, skolkari).

zanetkaa
8. sep 2012

ahoj ak mas este zaujem my si hladame kamartku alebo kamarata volam sa Samko mam 18 mesiacov a rad sa hrajem byvam vo velkom domceku a sam mam domcek na dvore a kopu hraciek rad chodim s maminkou do parku a moja maminka je mila a dobra rada sa hraje a rada sa smeje ma 32 rokov ,ak som vas zaujala hladam k mojmu syncekovi kamartku -kamarata som z BA trnavka

lili007
13. sep 2012

Ahojte, my hladame milu pani/slecnu z Dubravky k 2,5 rocnemu syncekovi, nepoznate niekoho???
...na obcasne ,,vyvencenie,, nasho drobca. Je zivej povahy a potrebuje chodit von. Kedze zacinam byt vo vyssom stadiu tehotenstva, dobre by nam padlo, keby sa s nim obcas poprechadzal niekto, kto ma k detom vztah.
Prosim piste ak niekoho poznate.

juvazuzu
24. okt 2012

Ahojte, mám 22 rokov a hľadám si prácu ako opatrovateľka v SENCI, v BRATISLAVE. Mám skúsenosti s opatrovaním detičiek v rodine a pol roka som pracovala ako au-pair v Anglicku. Som nezamestnaná, čiže flexibilná, zodpovedná a spoľahlivá. Mám velmi rada deti takže bude o ne dobre postarané. Kontaktujte ma prosím na mail nesmeryova.zuzana@gmail.com Ďakujem.

dgl
30. okt 2012

@lindda ahoj, mohla by som ti poradiť súkromné jasličky na vysoko profesionálnej úrovni, od 6 mesiacov do 3,5 roka dieťaťa. Jasličky majú celodennú starostlivosť s prevádzkovou dobou od 7:00 do 17:30 hod. A môžeš čerpať aj štátny príspevok na starostlivosť o dieťa.Jasličky sú krásne voňavé a je tam tím detských sestričiek, ktoré sa príkladne o tvoje dieťa postarajú. Jasličky sa volajú DROBČEK ul. Kladianska 35/A , 851 05 Bratislava. Nájdeš si ich na www.jasledrobček.sk, držím palce a pre tvoje dieťatko príjemný pobyt v nich 🙂

lindda
30. okt 2012

@dgl no to je super ale moj syn uz bude mat 6r 😀

petakovacik
26. nov 2012

Ahojte,
nahodou nehladate nejaku pomocnicku do domacnosti, k dietatu? Odvozy, rozvozy, nakupy, domacnost, ucenie s dietatom atd atd 🙂 Som flexibilna a som z BA. Mam vlastne auto a jazdim kazdy den 🙂

gizmo22
11. jan 2013

@bibap hladas opatrovatelku? ja som este doma so synom na predlznenom rodicaku.. tak rozmyslam,ze by som nejake dieta este postrazila.. 🙂 aha ale kukam ,ze to je poznamka z minuleho roku tak nic :D

mayka
21. feb 2013

Ahojte maminky z okolia Malinova, Zálesia, Ivánky pri Dunaji a blízkeho okolia.

Rada by som Vám ponúkla opatrovanie Vášho dieťatka u nás alebo u Vás doma. Bývam v Zálesí okr. Senec a som matkou 3 ročnej dcérky, ktorá chodí už do škôlky. Mám 36 rokov. Som po rodičovskej dovolenke nezamestnaná a opatrovaniu detičiek sa chcem venovať aj v budúcnosti. Máme rodinný dom s veľkým dvorom a bývame vedľa detského ihriska. Na jar budeme mat doma aj ovečky. 🙂 K detičkám mám veľmi dobrý kamarátsky vzťah, nebudem Vám ich len strážiť, ale naozaj sa im venovať, učiť, spoznávať prírodu, svet...
Takisto nie je problém v prípade záujmu prísť Vám upratať, navariť, nakúpiť... Všetko je vecou záujmu a dohody. 😉
Ak som Vás oslovila napíšte mi IP. 🙂

priska81
11. mar 2013

Potrebovala by som niekoho k 3 ročnému chlapcovi počas choroby. Bývame v Dúbravke, najlepšie pani, ktorú mi vie niekto odporúčiť. Maja

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucida
26. mar 2013

Ahojte maminky,
opatrim dietatko Nitra a okolie,som na materskej s mladsou dcerkou,starsia chodi do skolky.IP

nininka123
17. jún 2013

Dobrý deň,mám 19 rokov.Práve som úspešne ukončila SŠ a budem pokračovať v štúdiu v odbore vychovávateľstvo,učiteľstvo pre materské škôlky.Rada by som sa postarala o vaše detičky,na veku nezáleží.S deťmi mám dobrý vzťah a mám aj skúsenosti s ich opatrovaním.Ak máte záujem,ozvite sa mi prosím: kajushqab@gmail.com Ďakujem 🙂 Ps: Som z Trnave.

londonfashion
9. júl 2013

Ahojte, ak mate zaujem o kvalitnu opatrovatelku tak mi dajte vediet. Moja mamina je kvalifikovana pedagogicka, ma dlhorocne skusenosti s pracou s detmi, aj s pracou s detmi s poruchami spravania sa, ma skvele referencie zo zahranicia. 🙂

samko123x
1. okt 2013

@londonfashion ahoj, a odkial je mamina? ja budem pravdepodobne potrebovat opatrovatelku v maji, ked bude mat syncek 18 mesiacov

londonfashion
1. okt 2013

ahoj, mamina je z ba - ruzinov, opatruje deticky doma, je to pedagogicka a detom sa venuje na 100% presne tak ako v skolke s roznymi aktivitami zameranymi na rozvoj dietatka.

pekny den,
Timea

lelinka611
1. okt 2013

Ahojte, hladám si prácu popri škole ako opatrovateľka. Mám externe štúdium takže každý deň okrem piatka nemám problém.Študujem pedagogiku a detičky milujem. Okres Tvrdošín. Kontaktujte ma do správy.