Opatrovateľka v Košiciach

lujzi
5. júl 2009

Ahojte. Vie mi niekto poradiť opatrovateľku, s ktorou máte dobré skúsenosti. Ide o malé bábo. Opatrovateľku budem potrebovať asi od januára alebo marca 2010, viem však, že s hľadaním treba začať v predstihu.

michalka007
24. máj 2013

Ahojte, hladame opatrovatelku k dcerke, cca od septembra na 4 - 5 hodin denne. Vdaka
Pls. ak ste este k dispozicii, dajte mi vediet na email: michaela.truckova@yahoo.com (popripade reagujte tuna)

michalka007
24. máj 2013

@aupairkosice - viete sa mi ozvat na email: michaela.truckova@yahoo.com

zuzkud
9. jún 2013

Hľadám opatrovateľku (na pomoc so starostlivosťou) na 4 hodiny doobeda, asi 3xv tyzdni, mám 2 deti, jedno 26 mesiacov, druhé 4 týždne. Ozvite sa na blog alebo mail: curillovaz@gmail.com

gabi2013
21. aug 2013

Som mamina na MD mám polročného chlapčeka.Ponúkam opatrovanie u nás alebo u Vás doma-kedykoľvek na viac hodín.V prípade záujmu IP pošlem viac info,kľudne sa pýtajte

sarah02
26. okt 2013

Hľadám opatrovateľku ku môjmu ročnému synovi od pondelka do piatka: 13hod do 16:30hod .ZUzana

miczi
31. jan 2014

Som dôchodkyňa s dlhoročnými skúsenosťami opatrovaní detí rôzneho veku. Rada sa postarám o Vaše dieťatko u mňa doma, alebo u Vás doma. Košice mesto Juh - email: miczi@azet.sk

lenki7
4. mar 2014

Mile mamicky, odporucam jednu pani, ktora len nedavno u nas skoncila a opatrovala nahho maleho od maja 2013. Je to pani vo veku do 60 rokov, spolahliva s velmi pozitivnym vztahom k detom. Pokial by ste potrebovali viac info, tak sa mi ozvite do IP. Cislo na pani Anku je 0917381951.

zajkulka
5. jún 2014

Kosice, KVP: Ponukam dlhodobe alebo kratkodobe strazenie dietata v domacom prostredi pocas letnych prazdnin. Mam 5 rocneho synceka spolu im bude veselsie.

merci1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex31
18. nov 2014

ahojte .. aj touto cestou hladam prilezitostnu nazvem to opatrovatelku k nasmu 5 rocnemu synovi ... pomienkou je aby dotycna mala auto a nebola zaciatocnikom v soferovani (moze byt aj skusenejsia vodicka - v tomto smere zodpovedna studentka) .... neslo by o klasicke strazenie dietata ale zhaname niekoho kto nam od januara pomoze v prilezitostnom odvoze nasho syna z Vajkoviec (Kosice - okolie) do skolky v KE . Preto by bolo vhodne keby to bol niekto mozno z Vajkoviec alebo blizkeho okolia (okolite dediny) a denne dochadza do KE za pracou ... mne sa meni pracovna na skorsu rannu hodinu a nebudem stihat odvoz do skolky aj byt vcas na pracovisku ... manzel chodi do sluzieb ... pomoc by sme potrebovali iba v dni ked by siel do rannej a taktiez nestihal .... islo by len o to aby dotycna prisla v dany den o 0600 rano ku nam domov (Vajkovce), zostala s malym pomohla mu obliect, vykonat rannu hygienu, zobrala pripravene veci a bezpecne ho odviezla do skolky. Islo by len o prilezitostnu pomoc nie kazdodennu. Kontakt: miriamKT@azet.sk

mirinka7
20. feb 2015

ahojte, nepoznate niekoho, kto by potreboval v ramci Kosic/Kosic-okolia skusenu byvalu ucitelku z MS na strazenie dietatka?

merci1
21. apr 2015

Ahojte maminy 🙂
Ak potrebujete postrážiť Vaše ratolesti, budem rada, ak Vám budem mocť v tomto smere pomocť s opaterou.
Mám rada ďeťúrence a preto s nimi trávim veľa času, pokiaľ mám príležitosť.
Mám veľa skúsenosti s detičkami, som zodpovedná a pretože ich milujem, tak ich nedám za nič na svete 😉
Opatrovať ale možem momentálne len cez víkend, počas celého dňa, prípadne aj noci. Počas týždňa by sme sa možno tiež vedeli časovo dohodnúť, ale to by sme prebrali osobne.
Som z Košíc.
Ak máte záujem, prosím, ozvite sa mi na : merci1@azet.sk.
Ďakujem 🙂

janulikovo
3. jún 2015

dobry vecer nehlada niekto opatrovatelku? Kosice,mam 45 rokov

amy14
18. jún 2015

Ahojte chcem sa opýtať či mi neviete odporučiť spoľahlivú pani na opatrovanie 3ročného syna od januára.

amy14
18. jún 2015

@janulikovo dobrý deň,opatrujete deti u seba doma?máte v starostlivosti viac detí?aká je cena pri celodennom opatrovani?ďakujem

janulikovo
19. jún 2015

da sa aj u mna doma

stoke
21. jún 2015

hladam opatrovatelku od 1.7. - 30.8. k 3r dcerke
nastupujem do prace a dcerka do skolky az v septembri.
dakujem
sme z kvp
opatrovanie by mohlo byt striedavo u nas.u vas

stoke
21. jún 2015

@mirinka7 dobry vecer.je vasa ponuka este aktualna?

janulikovo
24. jún 2015

nehlada niekto opatrovatelku? Kosice,mam 45 rokov, da sa aj u mna doma

saibod79
17. júl 2015

Hľadám opatrovateľku k dvom deťom (6 a 10 rokov). Som z Banskej Bystrice a od septembra sa mi mení pracovná doba, takže potrebujem niekoho, kto mi vyberie deti zo školy a postráži ich kým prídem. Manžel pracuje aj mimo BB, takže sa naňho nemôžem spoliehať. A rodičov mám až v Leviciach 😒

sipka87
20. aug 2015

@janulikovo dobrý deň. je to este aktualne? mam 2,5mesacne dvojicky a potrebujeme pomoc. KOsice cast krasna. Prosim volajte 0940400605

slniecka85
18. okt 2015

@mirinka7 dobry den!je to este aktualne?

slniecka85
18. okt 2015

@janulikovo dobry den!je to este aktualne?

janulikovo
18. okt 2015
svetka30
10. nov 2015

KOSICE Dobry den hladam opatrovatelku k mojim dvom synom 2 roky a pol roka, pocas celeko tyzdna od 9 do 17:00 hod. Opatrovanie v mojej pritomnosti plus drobne domace prace. Len Vazny zaujem Surne.

Dakujem
Tel. 0915864990

marhulka88
11. nov 2015

Dobry den, ponukam vam moje sluzby opatrovatelky deti od januara 2015 v Kosiciach.
Mam bohate skusenosti s opatrovanim deti, o deti sa staram od svojich osemnastich rokov, ci uz ako pestunka, mamka 7rocneho syna alebo ako ucitelka. Mam 38rokov, vysokoskolske vzdelanie pedagogického zamerania. Opatrovanie dietatka by mohlo prebiehat u mna - byvam nedaleko centra mesta v priestrannom byte s terasou, v blizskosti ktorého je vela moznosti na vyzitie dietatka alebo u vas doma. Momentalne sa staram o 2rocne dievcatko, ktore od januara nastupuje do skolky. Staram sa o nu od jej 8mesiacov, takze postarat sa o dieta v akomkolvek veku pre mna nie je problem, rovnako tak s referenciami k mojej praci.
tesim sa na vase odpovede

lyya
18. nov 2015

@svetka30
Ahoj je to este aktualne?

stella1111
9. apr 2016

@valika_val
Dobrý deň, budem mať 19 rokov a mala by som záujem o opatrovanie vášho dieťatka 🙂 Chystám sa na VŠ, konkrétne študovať preklad a tlmočníctvo ruský a anglický jazyk. Už 2 roky doučujem slovenský jazyk na monitor. Mám dobrý vzťah k deťom a veľmi rada vymýšlam rôzne aktivity 🙂

sims123k
21. máj 2016

Odporúčam Opatrovníček Košice tam deti opatrujú od 5m kreativna pani učiteľka 😊😊

kikki23
27. mar 2017

Ahojte mamicky aj nemamicky. Hladam dievca alebo zenu, ktora ma rada prechadzky a bravala by moju dcerku kocikovat na 2- 3 hodiny poobede resp. podla potreby. Kosice - Nad Jazerom 🙂