Opatrovateľka v Košiciach

lujzi
5. júl 2009

Ahojte. Vie mi niekto poradiť opatrovateľku, s ktorou máte dobré skúsenosti. Ide o malé bábo. Opatrovateľku budem potrebovať asi od januára alebo marca 2010, viem však, že s hľadaním treba začať v predstihu.

ciki199011
22. mar 2010

JA by som mala zaujem

21111989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela1902
1. okt 2010

ahojte aj ja zhanam opatrovatelku k nasej malej lebo s tymi sukromnymi jaslami je to na hlavu, kladu si podmienky ako nikto iny, neviete o niekom ?

sist
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenamat
17. sep 2011

Dobry den...Rada sa postaram o Vase dieta.Mam skusenosti.A mam velmi rada deti ,a aj ja cakam babetko.Mam 22 rokov a som z Košic..Kedy kolkvel od rana az do vecera..

lenamat
17. sep 2011

@lujzi Dobry den..Mala by som zaujem.. Mam 22rokov a tiez cakam babetko..Skusenosti mam..Opatrovatelku som robila aj v Nemecku a aj tu u nas v Košiciach.. Ak mate zaujem tak sa mi ozvyte...lenamat@azet.sk

minnie55
27. sep 2011

Dobrý deň, hľadáme staršiu pani na opatrovanie nášho 2 ročného chrobáčika. vedeli by ste mi niekoho poradiť ?

dotor
1. okt 2011

dobry den mam zujem opatrit vase dieta alebo starsich ludi prax v nemocnici mam ozvite sa na t.c 0915283877

katarina702
11. okt 2011

Dobrý večer,mal by niekto záujem o opatrovateľku k dieťaťu.Mám 23 rokov a ukončenú Strednú zdravotnícku školu,mam skúsenosti z deťmi.Okres Prešov...,ak mate záujem ozvite sa 🙂

petra2681988
23. nov 2011

Dobry den, rada by som si privyrobila popri skole opatrovanim dietata. Kludne aj jednorazovo. Som studentkou mediciny, 4. rocnik v KE. K detom mam velmi kladny vztah. 🙂

bambul7
27. nov 2011

ahojte.. ak ma niekto zaujem, tak aj ja viem postrazit a postarat sa o dietatko, ci uz male babatko, alebo vacsie. Doma mam jednu slecnu/druhacku, ktora velmi dobre vychadza s detmi/rovesnikmi, ale nema problem ani s mensimi detickami. Dietatko moze byt kludne u nas doma, mame obrovsky byt a urcite by sa tam citilo s nami dobre 🙂 Inak mam ukoncenu zdravotku a skusenosti aj zo zahranicia. V pripade zaujmu kludne piste 🙂

opateracertik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
19. jan 2012

ahojte, hladam prilezitostnu opatrovatelku/priatelku/terapeuticku pre nasho 20 mesacneho synceka, ktory ma poruchu komunikacie (a porozumenia). opatrovatelka by obcas prisla k nam domov, pohrala sa so synom u nas doma, vonku alebo v detskom centre. jedna sa o opatrovanie, ked potrebujem ist k lekarovi alebo si vybavit ine veci. tiez by prichadzalo do uvahy obcasne vecerne strazenie u nas doma, ak by sme chceli na par hodin s muzom vypadnut za kulturou 😉 opatrovatelka by mala byt vesela, trpezliva, zodpovedna a hlavne by si najprv musela ziskat doveru nasho syna. blizsie info do IP.

seviliana
8. feb 2012

Ponukam sukromne opatrovanie v Kosiciach, som studentka externeho studia, mam 28 rokov, dostatok casu, tak ak by mal niekto zaujem, kludne sa ozvite. Skusenosti s opatrovanim mam, opatrovala som uz aj u seba doma, alebo som dochadzala. Prichadzalo by to do uvahy od marca, pripadne aprila.

lyenka
23. feb 2012

Ahojte, zhanam opatrovatelku pre svoju 3rocnu dcerku , najlepsie pani ktora ma svoje dietatko, popripade sa stara o viacej deticiek, kedze by som som chcela aby dcerka bola aspon v uzkom kolektive deticiek 🙂

delfinyka
20. apr 2012

Hladam opatrovatelku pre 33 mes chlapca. Na cely december a januar / samozrejme okrem Vianoc a sviatkov/,- v zime ho nechcem dat do skolky. Na obcasne vyberanie dietata zo skolky / Kosice - terasa skolka, - byvame KE sever/, alebo ku vam domov, plus teraz obcas na lepsie spoznanie sa / aby to v septembri pre neho nebol sok/ .
U nas alebo u vas doma - dohoda, plat akceptujem, piste hned, alebo doporucte nam niekoho - externe stud., nezamestnana pani, alebo VITALNA dochodkyna. hladam opateru len pre neho - nie do kolektivu deti, je velmi aktivny.
dakujem

milanka33
22. jún 2012

Milý rodičia,
rada sa postarám o Vaše dieťatko u nás doma na veku nezaleži môže byť aj bábo aj 24 hodín denne. Som zdravotnou sestrou s praxou, momentálne maminou na materskej dovolenke s 2,5 ročným synčekom. Synček ostane doma aj po dovŕšený troch rokov. Bývame v rodinnom dome v mestskej časti Poľov. Na dvore máme mnoho zaujímavosti ktoré deti veľmi bavia, pieskovisko, šmykľavka, trampolína a bazén. Veľkú detskú izbičku a máme jedno zvieratko psa. Snažím sa aby syn jedol zdravo jedlá prevažne bio kvalite bez farbív a konzervantov a do teraz nepozná sladkosti len tie pripravené doma Kontakt 0944128283 prosím volajte od 9 – 21 hod., alebo píšte e-mail Bc.Mirka@gmail.com

sebsam
6. sep 2012

ahojte maminky, nepotrebuje tu niektora opatrovať dietatko???,to je jedno či malinké alebo vačšie - moji čertíci už idu na cely den od pondelka do školky a u mna zatial práca v nedohľadne , s detičkami mám skusenosti, mám k nim kladný vzťah, rada sa hrám a vymyšlam nové hry, budem rada ak mi napíšete IP..mirka

laurenella
27. nov 2012

Ahojte,
hladam zodpovednu, spolahlivu a skusenu pani/slecnu, ktora miluje deti na prilezitostne opatrenie v Kosiciach. Idealne by bolo ak by plynule ovladala anglicky jazyk. Deticky su vo veku 1 a 3 roky. Vyzadujeme prilezitostne opatrenie prevazne v popoludnajsich a vecernych hodinach u nas doma 2 az 3 krat tyzdenne. Potrebujeme flexifilnu osobku, ktora nebude mat problem odist z KE na 3-4 dni, na vylet ako pomoc s detmi, prip.lyzovacky atd...
Prosim, piste mi na: iveta.volosova@gmail.com

rimiso
27. nov 2012

@delfinyka mala by som zaujem som z terasy ak mate zaujem dam kontakt na seba 0902142063 dik inga pekny vecer mam 42 rokov momemtalne doma

merci1
14. dec 2012

Ahojte, žienky 🙂
Hľadám prácu, ako opatrovateľka a preto som tu pre vás a vaše deťúrence ,-)
Táto práca ma baví, detičky milujem, takže ak by ste mali záujem, kľudne sa ozvite.

Len Košice,
Teším sa na Vás 🙂
Merci1

nice202
14. dec 2012

@merci1 Ahoj merci a opatrujes aj napr. jednorazovo? ak potrebujeme ist s manzelom na akciu? vdaka a aka je cena?

simona_1
29. dec 2012

Postrážim Vaše deťúrence 🙂
Som mladá, košická študentka ktorá sa už po dobu 4 rokov venuje deťom v oblasti mimoškolských aktivít. Už rok a pol aktívne pracujem v detskom kútiku. Mojou náplňou práce je staranie sa o detičky a dbanie na ich bezpečnosť. Za tú dobu som si nazbierala mnohé skúsenosti, ktoré by som rada využila v oblasti stráženia detí. Mám vodičský preukaz, ovládam angličtinu a základy nemčiny a francúžštiny. Môžem (aj starším) deckám pomáhať s úlohami, poupratovať, niečo jednoduché navariť či zájsť na nákup. Na cene sa vieme vždy dohodnúť. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na e-mail: verespejova.s@gmail.com, alebo telefonicky na : 0908 358 459

elizabe
5. jan 2013

Ahojte mamičky,
ak hľadáte niekoho, kto sa postará o Vaše dieťa alebo detičky, pretože musíte chodiť do práce, alebo chceli by ste nastúpiť po materskej do práce, som Vám k dispozícii. Mám 43 rokov, 3 deti viacmenej dospelé a veľa voľného času. Som z KE- okolia a môžem sa starať o dieťa u mňa doma v rod.dome. Kontakt: 0902358195, alebo akov1@azet.sk.

merci1
25. jan 2013

@nice202

Zdravím Vás 🙂
Platí ešte Vaša ponuka ???
Všimla som si to až teraz a navyše, nebola som tu dlhšie.

elizabe
1. feb 2013

Moja ponuka ešte platí. Nemohla som Vám odpísať, pretože som tu tiež dlhšie nebola.
Ozvite sa mi keď ešte máte záujem 🙂

aupairkosice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarka160
2. apr 2013

ahojte maminky, ak by ste potrebovali postrazit pokladik som tu pre vas. Mám 27 rokov, dve dievcatka vo veku 5 a 8rokov. Byvame v Kosiciach na Terase.

aupairkosice
4. apr 2013

Dobrý deň, mám 23 a opatrovaniu detičiek sa venujem už 6 rokov. Opatrovala som detičky každého veku. Mám skúsenosti s opatrovaním detí aj pravidelne, chodievala som s rodinou na služobné cesty, výlety, dovolenky.. starala som sa o detičky u nich doma aj niekoľko dní, kým boli ich rodičia na služobke. Momentálne mám pár detí v opatere, ale na príležitostné stráženie, preto si viem zadeliť čas i pre ďalšie detičky. Na opatrovanie som si založila živnosť a je to jediný pracovný smer, ktorému sa venujem. Som externou študentkou VS. Košice

zuzika310
2. máj 2013

Zdravím :P mám 21 a mám veľmi rada deti chcela by som pracovať ako opatrovateľka ak máte záujem kontaktujte ma na huzvarova.zu@gmail.com Ďakujem 🙂