Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

florencia
18. aug 2010

Ahojte baby 🙂
Neviete, prosím Vás, či v Targu na trhoch majú aj detské vecičky typu postielky alebo sady do postielok - hniezda, obliečky a tak. Ďakujem 🙂

zuzka2010
6. okt 2010

neviete ci uz v polsku maju zimne veci?

luciaq
6. okt 2010

@zuzka2010 ja pojdem buducu sobotu, ak vydrzis, potom ti napisem

tatiana1985
6. okt 2010

@zuzka2010 boli sme v krosne pred tyzdnom... zimne veci , nooo.. podla toho co..
--chcela som malej kupit sal, ciapku, rukavice -komplet, maaaalo stankov na to bolo..a sami polaci vraveli ze este nemaju take veci 😒
- fusaky som si vobec nevsimla, v zadnom stanku neboli...
takze ja by som povedala ze este nie..este nemaju 🙂

tadotami
6. okt 2010

vie mi niekto poradit?raz som v lekarni pocula ako sa rozpravaju ze chodia do polska nakupovat sunar a nutrilon.ide mi o ten sunar.kupoval ho tam uz niekto?ak ano tak kde a za aku cenu.dakujem

karkulkaa
5. nov 2010

Ahoj vsetci,neviete mi poradit kam do polska na nakupy?chcela by som plienky a potraviny.Kde je blizko hranic nejake nakupne centrum?oplati sa este chodit na trhy?dakujem za narocne odpovede

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lara1705
9. nov 2010

kto mi vie povedať ake maju ceny na kuracie mäso v Leluchove.

kakakina
18. nov 2010

Neviete mi poradit,ci sa mi oplati kupit detske sanky v Polsku?Ci aj nieco vydrzia,a aky je cenovy rozdiel?Ideme do Noveho Targu,tak asi pozrieme na trhu,ale skusim aj v obchodoch!Ak ma niekto skusenosti,podelte sa prosim 😉

lara1705
19. nov 2010

@kakakina Ahoj, včera-18.11.2010 sme boli v NovomTargu a tiež sme pozerali na sanky,stali 17 eur .

kakakina
19. nov 2010

@lara1705 jej dakujem,zajtra ideme,a u nas stoja 60eur!Super,kupime aj krsniatku,len nech pride sneh 😉 !

lara1705
19. nov 2010

@kakakina aj my sme chceli kupiť malemu sanky ale nebrali sme,lebo teraz je taka zima,keby ani nebola zima,malo snehu ale ved uvidime,ked bude poriadna zima tak skočime do PL a kupime.Rada som pomohla.

quetinka28
20. nov 2010

@lara1705 ahoj!super cena za sánky!a prosím Ta aké dlhé boli, aspon približne a boli aj s operadlom?dakujem.chceli sme ísť do Tešína hlavne kvoli sánkam ale vidím,že asi pojdeme po ne do Targu 🙂

kakakina
20. nov 2010

Kupili sme dlhe,vypletane s operadlom za 25euro 😉

adus123
20. nov 2010

Ahojte, nemate niektora skusenosti s kupou panskeho obleku v Polsku? oplati sa tam kvoli tomu ist? dakujem

quetinka28
20. nov 2010

@kakakina paráda 🙂 perfektná kúpa

kakakina
21. nov 2010

@adus123 zhodou nahod,vcera si manzel kupil oblek v obchode,stal 420zl,skus preratat,vychadza nejakych 100euro,na trhu su urcite este lacnejsie,podla mna sa oplati.Kvalita vyzera dobra!

nikus5
22. nov 2010

@kakakina Ahoj, prosím Ťa, v akom obchode ste ho kúpili? aj my sa chystáme na oblek

kakakina
22. nov 2010

no presli sme cele namestie,a tam jeasi 4-5 obchodov s panskymi oblekami,myslim ze sa volal ADAM ten obchod.Manzel je silnejsi,tak sme museli prejst vsetky kym mu sadol,ale da sa vybrat,su tam blizko seba tie obchody.Jeden sa volal myslim clasic,alebo clasica.Pytaj sa ludi kde kupis Garnitur pre pana oni pochopia.a nap v prvom obchode povedali predavacky,kde este mame ist 😉

kakakina
22. nov 2010

@nikus5 poslala som odpoved,len som zabudla priamo na teba,sorry!!!!

stanca22
22. nov 2010

No podľa mňa sa oplatí, my tam stále chodíme 🙂

adus123
22. nov 2010

@kakakina ..a kde ste boli nakupovat? V Nowom targu?

kakakina
23. nov 2010

@adus123 ano v Nowom Targu

nikus5
23. nov 2010

@kakakina ďakujem veľmi pekne, chystáme sa a sánky ste kupovali na trhu?

kakakina
24. nov 2010

@nikus5 ano,ale my sme kupili hned na parkovisku,a dnu na trhovisku boli este lacnejsie 😠

lenka3007
24. nov 2010

Ahojte baby, my sme sa akurát s drahým debatili, že pojdeme tam aj na oblečenie aj na hračky a darčeky, ale mňa tak napadlo, že teraz to je sice lacne ale nezdražeju pred vianocami? lebo mi prideme na slovensko až 19 decembra, a potom by sme chceli isť, len sa bojim či sa nám to tak krátko pred vianocami oplatí? bola ste tam už niektora takto neskoro?

adus123
24. nov 2010

@kakakina ... dakujem za odpoved.... 🙂

adus123
24. nov 2010

@kakakina ..presne tak..my sme tak minuly rok kupili hned na parkovisku take tie papuce kozusinove..chodil taky ujo s obrovskou taskou popri autach a ponukal...tak som sa dala nahovorit..a na trhu boli o 1 euro lacnejsie..som myslela, ze ma porazi.....

adus123
24. nov 2010

baby a neviete nahodou ako je to s trhom v Polskom Tesine? My sme zo ZA, tak sa nam to tam zda blizsie...len sa bojim, aby to bolo na takej urovni ako v Targu.... 😉

nikus5
24. nov 2010

@kakakina dík za odpoveď, dúfam, že pokúpime všetko /už len poplánovať termín/