• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

30. apríla 2017 
@zizu38 Tak prajem príjemné nakupovanie, ja som tam kúpila všetko čo som chcela .... :slight_smile:
25. jan 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, žienky už tu nechodíte či len žiadna mi nevie povedať po čom idú postielky v Poľsku či sa oplatí
1. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatkoke ahoj my sme v jeseni kupovali na trhovisku v nowom targu a vysla nas nieco cez 30 €, ale matrac sme tam nekupovali, mali iba obycajny molitan s kokosom, co boli nejake gulicky vsite do potahu. proste sa mi to zdalo blbe, tak sme kupili normalne u nas za 28 €. v obchode baby boo mali ovela vacsi vyber postielok aj ovela krajsie ale uz aj cena bola vyssia.
5. feb 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi tu niekto do noweho saczu do baby landu? niekedy boli pri merkury market, potom sa prestahovali do tesca a teraz zase niekam inam, no neviem ich najst. vie mi niekto poradit?
5. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete ci su cez velkonocnu sobotu v Polsku trhy?
20. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do polsa teraz vo stvrtok na nakupy detskej vybavy tesim saaaa
17. apr 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky, nebola ste daktorá teraz v polsku na trhoch?? či ste si náhodou nevšimli či už majú sánky a zimné vecičky...
22. sep 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majcicanda dakujem, včera sme boli a nakúpili :wink:
14. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka14 aj my sme boli včera :grinning:
14. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.možem sa spýtat,do ktorej hodiny su trhy v nowom targu v sobotu?a este ake su otvaracie hodiny v tom obchode beby boo,tiež v sobotu...či len tak ako u nas doobeda?ďakujem vam :wink:
17. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18 Obchod je do 15:00 a trhy tiez tak nejak, mozno dlhsie.
20. okt 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikad Dakujem :wink:
21. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18 A idete do Targu? Ak ano nemohla by si mi pozrirt na trhu co stoja tie pysove hpojdacie hracky? Velka vdaka.
21. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikad jasne kuknem,ale skor to nebude az na druhy tyzden...
21. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajus18 myslím že baby boo je otvorené do 14:30 aspom tak mali na dverách :wink:
23. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, ktorá z vás kupuje umele mlieko NAN Pro 1 od Nestlé (príp.iné) v Poľsku? ževraj sú tam veľmi dobré ceny oproti našim (Beba pro 1).
5. feb 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... po veeelmi dlhej dobe sa chzstame do Polska... oplati sa este? mna by asi zaujimali hracky pre deti ( blizia sa v rodine oslavy).. mozno nejaky domcek, pieskovisko do zahrady.... veci do domacnosti,
5. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rovnako aj my sa chystáme :slight_smile: Neviete, ako je to teraz v Krosne? Trhy sú tam každý deň? Chceme ísť aj butiky v meste pochodiť,...Máte nej. vytypované, kde sú napr. dobré topánky? Raz som si v butiku kúpila kožené sandále, vydržali fakt roky,...kostým to isté,....Pobehala som na SR už dosť, ale akosi neviem na nič vhodné natrafiť a ďalej do zahraničia momentálne nemám cestu :slight_smile:
15. máj 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejdete teraz niekedy niekto do pOLSKA NA NAKUP? vdaka!!
11. júl 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás nevedel by mi niekto poradiť v akej cene sú slávnostné košele s dlhým rukávom pre deti? stačí mi orientačne ako sa pohybujú - súrne dakujem velm ipekne
9. nov 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, určite sa oplatí nakupovať z Poľska asi 2 týždne dozadu som objednávala tovar pre kamarátku z alegra. Úplne lacný tovar :slight_smile: ušetrili sme asi 30 € no zarazilo ma ako to prepraviť na SK za lacné peniaze. Podarilo sa mi vy googliť jedného prepravcu. Kto by potreboval tak www.cbl.sk . Boli komunikatívny stačilo sa zaregistrovať a ... a tovar mi doručili až domov za zopár €. Je to lacnejšie ako isť autom napríklad do Poľska. :slight_smile:
17. nov 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby oplatí sa viac zameniť peniaze na pln v poľsku alebo na slovensku? A aké obchody sa oplatí navštíviť? idem do krakowa (oblečenie, potraviny) dakujem
21. nov 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam sa oplati viac Krosno, alebo Nowy Sacz?Myslim damske kabaty, cizmy.
28. nov 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby viem, že je tu dosť tém o nákupoch v poľsku ale najaktualnejšie z minulého roku, tak by som sa chcela spýtať, či mi viete poradit nejaký dobrý obchod s kojeneckými potrebami a kočíkmi v nowom targu chceli by sme sa tam ísť s manželom pozrieť len neviem kde by sme mali ísť okrem trhov, aby sme sa neprehnali. dakujem velmi pekne
21. jan 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy prosím o radu, či majú v Poľsku v Nowom Targu postieľky a prebalovacie komody zn. Klupš, prip. koľko tam stali.
A nekupovala náhodou niektorá z Vás v PL kočík zn. Adamex Pajero ?(prip. koľko tam vyšiel).
Ďakujem moc
3. feb 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by mal niekto záujem ísť na nákupy do Poľska, mám info o cenách v Nowom Targu, bola som tam v 03/2015.Ja som sa predtým nemohla dopátrať k nejakým cenám, tak dúfam aspoň niekomu pomôžem pri rozhodovaní či ísť do PL na nákupy. ..
Ja som kočík nekupovala, ale kamoške som zisťovala ceny Camarelo kočíkov.. Úprimne-vyber kočíkov absolútne žiaden. Na trhu boli len dvaja čo predávali kočíky.a to jeden mal nejakú neznámu značku druhy mal par Camarell.
Takže všetko 3komb. SEVILLA-320€; CARRERA-330-340€; a Art-360€. To sú prve ceny ktoré mi povedal predajca..z nich by sa urcite dalo este 20-30 eur zjednať..
Ďalej ceny:
Postieľka-obyc.od 25€, modernejšie dvojfarebne/vyrezavane s mackom-zirafou-od 45-60€, prebalov.komody-100€.
Matrac pohankovo-kokosovy -20€. Postieľkového predajcu sme našli len jedného!
Dalej:
Set - Antialergicky paplónik a vankúš + obliečky + hniezdo + baldachyn 34-35€.
Zavinovačky obyc.8€-s kokos.vlozkou-10€, nepremokava frote plachta 8€, obyc.frote plachta-5,50€, osuska 7-11€, 2dielne obliecky-8€, podložka na prebalovanie -14-15€, fusak predlzovaci flisovy 25 €.
Plienky biele 0,7-fareb.0,80 €/ks. Ked sme zobrali Všetko od jedného predajcu,tak mám dal z toho ešte zľavu..
Predajcovia textilu tam boli tiež len dvaja!!
19. mar 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mimi1983 tu posteľ so žirafou sme kúpili na trhu asi pred tromi rokmi, tuším okolo 40 eur?
19. mar 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1983 ahoj a mozem sa ta spytat aj my rozmyslame ist do polska. Tu komodu a postielku ti daju v kartone rozlozenu asi ze? Ci ist na vacsom aute alebo staci combi? A si spokojna s vecami co si kupila lebo ako pozeram ceny su este stale lacnejsie ako tu u nas?
3. apr 2015 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok