Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

kingstonka
11. feb 2009

... ahojte... nebol niekto teraz niekedy na nakupy v polsku? ...skor by ma zaujimali nakupy v mestach a obchodnych domoch ako trhy....

nataly
11. feb 2009

kingstoka, ja som bola vcera na nakup v Polsku, a podla mna sa to oplati. Kupovala som skôr potraviny ako oblecenie, ale ked som to preratala boli dost velke rozdiely,

ivka2812
11. feb 2009

nataly a čím ste platili eurami?

norik1
11. feb 2009

Nutrilon 800g v prepočte za 230 Sk 😀 😀 😀 normalne v obchode

nataly
11. feb 2009

ivka, eura sme menili na zlote, vcera bol kurz 4,40.

kingstonka
12. feb 2009

...tak by sa mozno teda oplatilo zajst pozriet...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
12. feb 2009

urcite oplati,lebo ja tam sice nechodim a kolega je z oravi a chodi tam teraz nakupovat cela jeho rodina,trochu je problem ze nechcu brat euro ale dasa platit kartou 🙂 .my tu v okoli bratislavi chodime do madarska a rakuska.ja osobne do rakuska-vsetku drogeriu,syry a dokonca sme si minule priniesli z billi kurence 1,5kg za 1,5 eura aj s drobkami-skoro som neverila.

ttina23
12. feb 2009

teraz je dobry kurz tak sa oplati a aj do madarska

titkovamiriam
12. feb 2009

tam sa chystam poobliekat seba aj celu rodinu ked mi vratia dane 😀 😀 😀

julca80
19. mar 2009

ahojte 🙂 Troska posuniem tuto temu a chcela by som sa spytat, je tu niekto kto si kupil auto v Polsku? 😕
Zaujimali by ma ceny, po kolko tam idu auta?! 😉 Ci sa to naozaj oplati a ci sa da naozaj dobre na tom usetrit.
Vopred Vam dakujem za odpoved. 😵

bianca
19. mar 2009

my sme boli na nakup v PL v utorok a zajtra ideme zas.Vsetko je o 10-30% lacnejsie.Plienky su ooovela lacnejsie a my ideme asi kupit golfky ktr.sme uz si uz vybrali len aby farba bola
.

nataly7
19. mar 2009

nasa svokra chodi do polska na nakupy teraz stade doniesla kopu masa hlavne hovadzinu ,cukriky -krovky ale to sa da kupit aj u nas ale tam je to lacnejsie aspon ma vylet sentam donesie oblecenie , kosiky a hlavne co nepotrebuje ale zide sa

ericienka
19. mar 2009

bianca a ake plienky kupujete?

mavion
1. apr 2009

baby potrebujem poradit kde by som zohnala plienky v polsku?aj na trhu by mohli mat?ci len v niekde v drogerii?dakujem za odpoved

papajka7
1. apr 2009

baby ja som z oravy a do polska mame na skok a fakt sa tam oplati momentalne vsetko,lebo je dobry kurz 😉 ci uz potraviny alebo nabytok.my momentalne dokoncujeme domcek tak vsetko v polsku maju super vyber az by som povedala ze az moc velky 😅 teraz sme robili pracovnu a vysla nas oveeeeeeeeela lacnejsie ako u nas 😉

moncico
28. apr 2009

Ahoj, chcela by som kúpiť koberce - ale kvalitné. Máte niekto skúsenosť s nákupom v Poľsku alebo Maďarsku - kvalita - cena - konkrétny obchod?
Díky,

psychopatka
28. júl 2009

Ahojte,
mohli by ste mi poradit ci sa daju kupit v Polsku pekne a nie predrazene spolocenske saty, konkretne na stuzkovu, a tiez kde su dake nakupne centra, kde by sa daco take dalo zohnat?

eneene
14. aug 2009

Ahojte.
Chcela by som ist zajtra na trhy do Noweho Targu len je krestansky sviatok a neviem ci budu trhy otvorene neviete mi niekto poradit?

gagusinka
14. aug 2009

nie nechod cez sviatky je trh malicky neoplatí sa

papajka7
14. aug 2009

v Polsku ani nie su trhy cez krestanske sviatky,oni svetia 😉

pascalka
29. aug 2009

Ahojte kočky prosim Vas poradite mi? kedy byvaju trhy? aj V Jablonke? a oplati sa pre nabytok? Dakujem.

papajka7
29. aug 2009

Trhy v Jablonke byvaju v stredu 😉 .A na nabytok sa veru oplati 😉 teraz ked zmenis dobrym kurzom,tak sa to da,a v Jablonke je dobry obchodak na nabytok 😉

pascalka
29. aug 2009

Dakujeeem 😵 a môžem ešte papaja otazočku? aj v Jablonke na trhoch je nabytok? a aky je to dobry kurz?

jonatanka
30. aug 2009

pascalka, my sme kupovali spalnu z polska ta ista na SR stoji 1050 eur, v Polskom tesine sme za nu dali 743 eur, nabytok sa tam veru oplati 😉

denisocka
31. aug 2009

baby,je zajtra v polsku sviatok?žeby sme šli do targu

macka01
31. aug 2009

zajtra je sviatok len u nas,čisto slovensky,je deň Ustavy,tak nie je problém s nakupom.My sa chystame v sobotu sa trošku spoločensky zaodieť

denisocka
31. aug 2009

aj mne treba šatty na asvadbu a možno mužovi oblek ....... a ake ceny možem čakať cca? a treba meniť peniaze?

ukana
31. aug 2009

denisocka, kludne aj Eurom mozes platit.......ceny neviem, ale kolegyna bola minuly tyzden a platili eurom 😉

denisocka
31. aug 2009

len či na trhu tým eurom nemaju navyšene ceny ,ale šak oni su zvyknuty,šak len my tam chodime,slovaci 😀