Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

macka01
31. aug 2009

my chodíe do Polskeho Tešína a môžeš platiť aj eurami dokonca nam to vyšlo lepšie ako keby sme platili českými korunami,tými sa v Tešíne platí najčastejšie.Dnes si tam napríklad bra t kúpil oblek za 85 eur a k tomu aj kravata zdarma.ale on chcel kvalitny veľmi.Inač boli ceny od 70 eur takže super si myslím oproti naším 200 euram

denisocka
31. aug 2009

tak zajtra sa nejde 🙄

papajka7
31. aug 2009

obeky sa v Polsku fakt oplatia 😉 ,a mozes si pomenit,napr ked potrebujes vetsie nohavice ,a mensie sako,alebo naopak,maju super vyber 😉 da sa platit aj eurom

marcca
27. okt 2009

ahojte,
baby čo chodíte na nákupy do targu - vedeli by ste mi poradiť nejaký hypermarket, kde dobre nakúpim hlavne plienky, čaje a nejaké potraviny?? 😉 ...potrebovala by som to dosť narýchlo....díííííky 🙂

jojka120
27. okt 2009

marcca, tak ja chodim najcastejsie do Jablonky - obchod sa vola lewiatan - a tam naozaj nakupim veeeelmi lacno. boli sme aj tuto sobotu - plechovka kukurice vyjde po prepocitani 11sk, plechovka hrasku 9sk, 850g majoneza 50sk - a je ozaj vynikajuca. v nedelu som z nej robila salat a este zijeme 😀 , za 9kg rex som dala 280sk, balicek rezancov 8,50sk - ja este vzdy pocitam v sk 😝

vinka
27. okt 2009

Jojka a kolko gramové sú tie rezance.Lebo aj u nás v tescu sú po 7 sk cestoviny.A to majú 250g.MNi sme chodili do Nového Sontu do Realu.Ale ked vychytám doma akcie tak sa nám už ani neoplatí.Teraz mali v Hypernove vajíčka po 1,50 sk ks.A aké velké boli. 😉

jojka120
31. okt 2009

vinka rezance su 400g , ale mas pravdu, ak clovek poctivo sleduje akcie niekedy sa to ani neoplati, len u nas je Jednota, Tesco a Lidl - a tam je to drahsie ako v tom Polsku... 😉

zeleninko
21. dec 2009

ahojte neviete niekdo ci su dake trhy zajtra niekde vpolsku? 😎

vinifera
21. dec 2009

Pred dvoma týždnami sme boli v Bialsko Biala.
Kupovali sme umývačku riadu. Vyšla nás na 370 Euro - Bosch 3v1. Oplatili sa aj plienky a gél na pranie.
Ceny v Tescu v PL boli zrovnateľné ako u nás. Už týžden mi drahý sľubuje že pôjdeme aj na trhy niekde za hranice. No ale akosi na mna nemá čas. ☹
Neviete ako tam vídu kočíky?

veronikapp
22. dec 2009

vinifera, kociky som dlllllllho hladala a zrovnavala ceny, a prisla som k zaveru, ze na trhu / my chodime do Targu/ su drahsie ako u nas kupeny kociar cez internet. Ked uz, oplati sa skor v polskych obchodoch, a este ked natrafis na zlavu, tak to kupis ozaj vyhodne 😒

luckka
28. jan 2010

ahojte kocky, neviete ci maju na trhoch aj huggiesky a pampersky? dakujem 😉

jonatanka
29. jan 2010

luckka maju, ja som ich tam videla ale ja som kupila v kamennom obchode - biedronka, ich plienky po 6 eur, 50 ks a boli kvalitne, nepretekali a neboli to igelitaky 😉

luckka
29. jan 2010

jonatanka dakujem 😉

popelka
29. jan 2010

ahojky,ani neviem ci sa oplati,zalezi na ake veci tam ides,,,,myslim,ze na oblecenie asi ano na plienky tiez na syry,,,,,,neviem ja casto do polska nechodim,,,,papik

luckka
30. jan 2010

baby ak pojdete niektora do polska, pozreli by ste sa mi na huggiesky a pampersky, co stoja? prosim!!!!ozvite sa potom

jazminn
30. jan 2010

akcie v reály sa menia každý štvrtok. Nájdeš na stránke www.real.pl. Niekedy sú tam aj plienky.

vinifera
30. jan 2010

Pred Vianocami som za pampers a huggies platila v prepočte 10 Euro .

petusik
5. feb 2010

ahojte, my v polsku nakupujeme pravidelne, hlavne plienky, vlhcene obrusky a drogeriu... manzel tam chodi raz do 2 mesiacov pracovne, tak vzdy pisem zoznam... aj pre rodinu.. 😉 ale z jeho skusenosti, oplati sa tam kupovat, ale dalej od hranic... napr. kupil tam 6 balenie mokrych utierok pampers za 5eur... tu stoja jedny minimalne 3eura... plienky tiez 10 euro...

mama.wolfka
6. mar 2010

plánujeme ísť do Noweho Targu koncom marca - ak máte nejaké aktuálne tipy, prípadné skúsenosti tak poprosím
ideme nakupovať všeličo okrem potravín, potreby pre krpca, hračky, možno kočík, nejaké oblečko a ... 😀

milena35
6. mar 2010

Ahojte...prosim vas poradite mi kde v Polsku kupim najvyhodnejsie plienky a BEBILON?.... nejake kojenecke potreby...dakujem

barny
22. mar 2010

v Polsku som bola naposledy asi pred pol rokom a saty som tam este nekupovala, neviete mi niekto povedat, kolko stoja priblizne saty na svadbu, nie dlhe korzetove ale take nieco po kolena.

anib
9. jún 2010

ahojte, neviete niekto, ked su teraz dookola povodne, ci v Polsku v Novom Targu su nadalej trhy, chceme ist buduci tyzden 😒

anib
15. jún 2010

nikto nevie poradit? 😢

jazminn
15. jún 2010

Hlavne na detské potreby a detské veci sa tam oplatí. Či sú trhy v N.T neviem, ja som z inej strany smer Krosno, Rzeszow a tú už sú cesty sprejazdnené a trhy v Krosne sú okrem nedele každý deň.

kathi1234
20. júl 2010

ahoj. poradte niekto, v akom supermarkete v novom targu kupim Bebilon a iné veci pre deti. Ďakujem.

korkusa
7. aug 2010

Viete niekto kedy su trhy v Jablonke alebo novom targu?

kvojtanikova
7. aug 2010

v targu su urcite vo stvrtok ja som tam bola asi pred mesiacom kupila som tam super autosedacku za 50E 9-36kg polohovatelnu...

korkusa
9. aug 2010

Dakujem .To je super cena takze sa oplati ist.

lucka76
9. aug 2010

@korkusa v Jablonke sú trhy každú stredu a v targu sú každý štvrtok a sobotu. No musíte si zistiť, či v daný deň, keď sa tam chystáte nemajú poliaci nejaký sviatok, pretože trhy sa v takéto dni nekonajú.....už sa nám párkrát stalo, že sme sa tam previezli zbytočne...

korkusa
10. aug 2010

Dakujem za radu ideme teraz vo stvrtok tak skusim zistit ci nemaju nejaky sviatok.Dufam ze nie