Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

lenka3103
25. jan 2012

@zizu38 Tak prajem príjemné nakupovanie, ja som tam kúpila všetko čo som chcela .... 🙂

kaciatkoke
1. feb 2012

Ahoj, žienky už tu nechodíte či len žiadna mi nevie povedať po čom idú postielky v Poľsku či sa oplatí

tanalienka
5. feb 2012

@kaciatkoke ahoj my sme v jeseni kupovali na trhovisku v nowom targu a vysla nas nieco cez 30 €, ale matrac sme tam nekupovali, mali iba obycajny molitan s kokosom, co boli nejake gulicky vsite do potahu. proste sa mi to zdalo blbe, tak sme kupili normalne u nas za 28 €. v obchode baby boo mali ovela vacsi vyber postielok aj ovela krajsie ale uz aj cena bola vyssia.

tanalienka
5. feb 2012

chodi tu niekto do noweho saczu do baby landu? niekedy boli pri merkury market, potom sa prestahovali do tesca a teraz zase niekam inam, no neviem ich najst. vie mi niekto poradit?

moonlightka
20. mar 2012

ahojte neviete ci su cez velkonocnu sobotu v Polsku trhy?

petuska123
17. apr 2012

my ideme do polsa teraz vo stvrtok na nakupy detskej vybavy tesim saaaa

janulka14
22. sep 2012

Ahojte kočky, nebola ste daktorá teraz v polsku na trhoch?? či ste si náhodou nevšimli či už majú sánky a zimné vecičky...

majcicanda
13. okt 2012

@janulka14 majú 🙂

janulka14
14. okt 2012

@majcicanda dakujem, včera sme boli a nakúpili 😉

majcicanda
14. okt 2012

@janulka14 aj my sme boli včera 😀

jajus18
17. okt 2012

ahojte.možem sa spýtat,do ktorej hodiny su trhy v nowom targu v sobotu?a este ake su otvaracie hodiny v tom obchode beby boo,tiež v sobotu...či len tak ako u nas doobeda?ďakujem vam 😉

adikad
20. okt 2012

@jajus18 Obchod je do 15:00 a trhy tiez tak nejak, mozno dlhsie.

jajus18
21. okt 2012

@adikad Dakujem 😉

adikad
21. okt 2012

@jajus18 A idete do Targu? Ak ano nemohla by si mi pozrirt na trhu co stoja tie pysove hpojdacie hracky? Velka vdaka.

jajus18
21. okt 2012

@adikad jasne kuknem,ale skor to nebude az na druhy tyzden...

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka14
23. okt 2012

@jajus18 myslím že baby boo je otvorené do 14:30 aspom tak mali na dverách 😉

mon2
5. feb 2013

Ahoj baby, ktorá z vás kupuje umele mlieko NAN Pro 1 od Nestlé (príp.iné) v Poľsku? ževraj sú tam veľmi dobré ceny oproti našim (Beba pro 1).

kingstonka
5. máj 2013

ahojte... po veeelmi dlhej dobe sa chzstame do Polska... oplati sa este? mna by asi zaujimali hracky pre deti ( blizia sa v rodine oslavy).. mozno nejaky domcek, pieskovisko do zahrady.... veci do domacnosti,

ankiki
15. máj 2014

Rovnako aj my sa chystáme 🙂 Neviete, ako je to teraz v Krosne? Trhy sú tam každý deň? Chceme ísť aj butiky v meste pochodiť,...Máte nej. vytypované, kde sú napr. dobré topánky? Raz som si v butiku kúpila kožené sandále, vydržali fakt roky,...kostým to isté,....Pobehala som na SR už dosť, ale akosi neviem na nič vhodné natrafiť a ďalej do zahraničia momentálne nemám cestu 🙂

micak
11. júl 2014

ahojte, nejdete teraz niekedy niekto do pOLSKA NA NAKUP? vdaka!!

cencula
9. nov 2014

prosím vás nevedel by mi niekto poradiť v akej cene sú slávnostné košele s dlhým rukávom pre deti? stačí mi orientačne ako sa pohybujú - súrne dakujem velm ipekne

andnovakova
17. nov 2014

Ahojte baby, určite sa oplatí nakupovať z Poľska asi 2 týždne dozadu som objednávala tovar pre kamarátku z alegra. Úplne lacný tovar 🙂 ušetrili sme asi 30 € no zarazilo ma ako to prepraviť na SK za lacné peniaze. Podarilo sa mi vy googliť jedného prepravcu. Kto by potreboval tak www.cbl.sk . Boli komunikatívny stačilo sa zaregistrovať a ... a tovar mi doručili až domov za zopár €. Je to lacnejšie ako isť autom napríklad do Poľska. 🙂

18lenussa
21. nov 2014

baby oplatí sa viac zameniť peniaze na pln v poľsku alebo na slovensku? A aké obchody sa oplatí navštíviť? idem do krakowa (oblečenie, potraviny) dakujem

svgd
28. nov 2014

Kam sa oplati viac Krosno, alebo Nowy Sacz?Myslim damske kabaty, cizmy.

zusca340
21. jan 2015

ahojte baby viem, že je tu dosť tém o nákupoch v poľsku ale najaktualnejšie z minulého roku, tak by som sa chcela spýtať, či mi viete poradit nejaký dobrý obchod s kojeneckými potrebami a kočíkmi v nowom targu chceli by sme sa tam ísť s manželom pozrieť len neviem kde by sme mali ísť okrem trhov, aby sme sa neprehnali. dakujem velmi pekne

mimi1983
3. feb 2015

Maminy prosím o radu, či majú v Poľsku v Nowom Targu postieľky a prebalovacie komody zn. Klupš, prip. koľko tam stali.
A nekupovala náhodou niektorá z Vás v PL kočík zn. Adamex Pajero ?(prip. koľko tam vyšiel).
Ďakujem moc

mimi1983
19. mar 2015

Ak by mal niekto záujem ísť na nákupy do Poľska, mám info o cenách v Nowom Targu, bola som tam v 03/2015.Ja som sa predtým nemohla dopátrať k nejakým cenám, tak dúfam aspoň niekomu pomôžem pri rozhodovaní či ísť do PL na nákupy. ..
Ja som kočík nekupovala, ale kamoške som zisťovala ceny Camarelo kočíkov.. Úprimne-vyber kočíkov absolútne žiaden. Na trhu boli len dvaja čo predávali kočíky.a to jeden mal nejakú neznámu značku druhy mal par Camarell.
Takže všetko 3komb. SEVILLA-320€; CARRERA-330-340€; a Art-360€. To sú prve ceny ktoré mi povedal predajca..z nich by sa urcite dalo este 20-30 eur zjednať..
Ďalej ceny:
Postieľka-obyc.od 25€, modernejšie dvojfarebne/vyrezavane s mackom-zirafou-od 45-60€, prebalov.komody-100€.
Matrac pohankovo-kokosovy -20€. Postieľkového predajcu sme našli len jedného!
Dalej:
Set - Antialergicky paplónik a vankúš + obliečky + hniezdo + baldachyn 34-35€.
Zavinovačky obyc.8€-s kokos.vlozkou-10€, nepremokava frote plachta 8€, obyc.frote plachta-5,50€, osuska 7-11€, 2dielne obliecky-8€, podložka na prebalovanie -14-15€, fusak predlzovaci flisovy 25 €.
Plienky biele 0,7-fareb.0,80 €/ks. Ked sme zobrali Všetko od jedného predajcu,tak mám dal z toho ešte zľavu..
Predajcovia textilu tam boli tiež len dvaja!!

tortelinka
19. mar 2015

@mimi1983 tu posteľ so žirafou sme kúpili na trhu asi pred tromi rokmi, tuším okolo 40 eur?

erinka30
3. apr 2015

@mimi1983 ahoj a mozem sa ta spytat aj my rozmyslame ist do polska. Tu komodu a postielku ti daju v kartone rozlozenu asi ze? Ci ist na vacsom aute alebo staci combi? A si spokojna s vecami co si kupila lebo ako pozeram ceny su este stale lacnejsie ako tu u nas?