Oplatí sa investovať do hrncov od Zepteru?

dievca
16. feb 2009

Dobry den,prosim o radu kto ma skusenosti so Zepterom,myslim hrnce,ako v nich varit,ci su prakticke,ci sa oplati do nich investovat,aj ked je to predrazene,no na druhej strane kvalita ruci za znacku,co zato nedame?Kto ich ma dlhsie a pouziva ich rad,napiste 🙂

mexx
16. feb 2009

Moja mama ich, snivala o nich straaasne dlho...a uz ich aj ma dost dlho...ale ani nevybalene lezia stale v skrini. 🤐 Splacala ich velmi dlho, a teraz jej je asi luto len tak ich pouzivat... 😅 😔
Ale poznam par ludi, co to maju, a pochvaluju si. Ja keby som ich mala, urcite pouzivam. 😉 Momentalne su na mna ale stale prilis drahe... 😅

janka2121
16. feb 2009

dievca Zepter. tak to je iné kafe. my máme hrnce, príbor...množstvo darčekov. je to drahé jak svi.a ale oplatí sa do toho vraziť. najlepšie je napr. keď varíš cetoviny a začne ti vrieť voda jednoducho vypneš plyn a varí sa to samo. proste paráda. po dlhej dobe som dokonca varila zemiaky v normálnom hrnci a normálne mi prihoreli. no proste na Zepter si dobrá gazdiná veľmi rýchlo zvykne 😅 . fakt ako pochvaľujeme si celá rodinka a ešte k tomu ak chceš nemusíš vôbec soliť dá sa na takúto stravu zvyknúť. takže v skratke rýchla a zdravá papanica

bubba
16. feb 2009

aj my ich mame a sme spokojni...

akurat si musis dat pozor lebo tie zepter hrnce co ponukaju romovia za 2,5 tis alebo kupis v tescu v akcii neviem ci su zrovna tie o ktorych hovorime

tweety22
16. feb 2009

ja mam aj zepter aj tefal a vari sa mi v obidvoch dobre 🙂 ale v zepteri ti nic neprihori, teda aspon sa mi to este nestalo 🙂 mala by si k tomu dostat aj knizku kde je presne popisane co sa ako odporuca varit... fakt su super 🙂

dievca
autor
16. feb 2009

uvazujem aspon kupu jedneho hrnca,ale original od fi Zepter,to by mi na zaciatok stacilo,ale aj tak co som pozerala v inzeratoch jeden hrniec vyjde na 5000sk,kamaratka nedavno na prezentacii si ho kupila v akcii za 7000sk,zda sa mi to vela.Vlani v lete som si kupila mixik od Zepteru,s nim som velmi spokojna,je to moj velmi dobry pomocnik v domacnosti,mam ho vzdy poruke,lahko sa umyva a pod.kupila som ho tiez z inzeratu,inac dakujem za odpovede 😉

tweety22
16. feb 2009

dievca, tak vyskusaj presne tak, ze kupis najprv jeden a potom uvidis... no cena je aj podla mna nehorazna ☹ ale tak co uz...

alika54
16. feb 2009

moji rodicia pouzivaju zepter hrnce uz minimalne 10-rokov a su super,,,skutocne,,,ja si stale hovorim ze by bolo fajn si ich kupit no je to palka,,,ale jednoznacne odporucam,,,,

bubba
16. feb 2009

hej ale usetrite to dodatocne na energiach kedze cas na pripravu jedal je v tychto hrncoch kratsi minimalne o polovicu
a mne uz v zepteri prihorelo asi som niekde spravila chybu no neviem ale vajcove chleby mi prihorelii vzdy 😅 😅 😀

janka2121
16. feb 2009

bubba ty si si na ten Zepter asi už príliš zvykla ale obracať musíš 😅 😀

veru ušetrí sa na energiách ale to určite nedosiahneš jedným hrncom. to by si si musela kúpiť nejakú univerzálnu veľkosť a len v tom variť

bubba
16. feb 2009

janka a ty si uz skusala robit vajcove chleby v zepter hrnci????lebo mne sa vzdyyyyyyyyy prilepia a to sa nemusim ani otacat 😀

wladka
16. feb 2009

zepter su naj hrnce., a tlakovy nehovoriac 😵 .. sice drahota jak svina, ale su dobreee.. neolutujete..

janka2121
16. feb 2009

bubba my až tak zdravo nejeme takže ja dávam hodne masti 😀 mne sa nepripália 😀 😀 😀 ale tak ak ti chutia viac prihorené tak neotáčaj a nemasti

janka2121
16. feb 2009

wladka áno vidíš a tlakový som nespomenula a to je tak paráda variť tie fajné polievočky čo robili naše babky. jój mňamka s veľkými okami

nellita26
16. feb 2009

My mame celu sadu hrncov aj s mixikom a mozem len odporucit. Super vec.Sice draha, ale podla mna kvalitna. 🙂

dievca
autor
16. feb 2009

Janka,ja si myslim,ze prave Zepter je zdrave varenie bez tuku,alebo s minimalnym pouzitim tuku.

janka2121
16. feb 2009

dievca však jasné ale zasa to neznamená nepotešiť sa občas poriadnym slepačím vývarom. a inak my teda aj prisolíme aj primastíme lebo bez soli sme si nezvykli. možno by sme ušetrili aj na tom. ja vravím že časovo je všetko rýchlejšie a k tomu ušetríš plynu a to teda dosť keď si zoberieš že väčšinu jedál jednoducho keď začnú vrieť len prikryješ pokrievkou a vypneš plyn a dovarí sa samo

habibi78
16. feb 2009

my máme doma úplne všetko od Zepter, moja mama je fanatik od kozmetických mašiniek cez taniere, príbory, poháre, hrnce, naberačky, mištičky na puding..... nie je nič, čo by nemala 😀
no a môžem konkrétne hrnce tiež len odporučiť, varí sa v nich rýchlejšie, zdravšie, majú dobrú izolačnú vlastnosť, studené ostane studené a teplé teplým, dobre sa udržiavajú.....
akurát taniere majú velmi velké, nechcú sa nám zmestiť do umývačky.... 😀

dievca
autor
16. feb 2009

Janka,no ved pravdaze,clovek je uz zvyknuty na urcity standard,uplne bez tuku a soli by ani nam nechutilo ☹ vari si ten dajaky hrniec v najblizsom case aj ja zadovazim 😝

dioliana1
16. feb 2009

ja v nich varím aj obyčajne s vodou a tukom, ale aj zdravo, jedine na co som prišla že sa nedaju robiť hranolky do chrumkava, lebo sa uvaria a nie usmažia...inu zavadu som nenašla a to vari m v Zeptri...asi 6 rokov...

dioliana1
16. feb 2009

vajcove chleby ste skušali dať do vajca trochu oleja, bo i palacinky sa robia bez pomastenia ale da sa olej do cesta...

bubba
16. feb 2009

doilana trosku mimo temy,ale recept na tie palacinky mam aj ja 😀 😀 😀 tie sa neprilepia ani ked ich robis na kameni 😀 😀 😀 vyborny recept

dievca
autor
2. mar 2009

dievcata a co hrnce solingen,mate ich niektora?

oknosmas
30. júl 2009

ahoj, myslim, ze zepter je naozaj dobra volba do kuchyne pre skusene i neskusene kucharky. mna varenie nikdy nebavilo, no odvtedy, co mam zepter, da sa to za tym sporakom vydrzat. fakt hej a je to hlavne jednoduche. vsetko nahadzem naraz a uz sa o nic nestaram, len aby som to o par minut vypla 😉 fakt dobra vecicka a odporucam vsetkym..

milandubravsky1
9. dec 2009

Ahoj mam hrnce Zepter uz 10 r. ale teraz sa my zacali lamat uchitky na pokrivkach, kto my poradi kde ich zozeniem ☹ ☹ ☹

katkastet
8. jan 2010

Akékoľvek otázky ohľadom Zepter nádob, ich používanie, ukážka varenia a možnosť nadobudnúť nové recepty.Je to niečo čo vám uľahči život v kuchyni .t.č.0905533787

sonavivi
27. máj 2010

Ak ste sa naučili na riadoch ZEPTER dobre variť...nič lepšie nemôže byť vo vašej kuchyni.... ja mám tieto riady už 14 rokov a som s nimi nadmieru spokojná...už dlho si na seba zarábajú - lebo šetria plyn, olej a hlavne čas, ktorý je veľmi dôležitý, pre každú z nás sú drahé.... ale oplatí sa do nich investovať... 🙂 🙂 🙂

sonavivi
27. máj 2010

@milandubravsky1 Na každej pobočke sídla- ZEPTER...tam sa dajú objednať... 🙂 😵

katkastet
23. máj 2011
katkastet
23. máj 2011

@katkastet ahojte,kto má záujem o rýchle,zdravé varenie v zepteroch ozvi sa poradím.pa katka0905533787

dioliana1
24. máj 2011

termokontroly odšrubovať dole a nedavať do umyvačky, rozpadnu sa po čase....