Oplatí sa ísť na nákup výbavičky do Poľska?

zuzcami
3. mar 2015

Ahojte mamičky,

oplatí sa ísť na nákup výbavy (od kočíkov, matrace, vaničky ...také väčšie položky)
do Poľska (Krosno, Nowy Targ) na trh, do mesta?
Aké sú cenové relácie napr kočíkov v porovnaní s cenami tu ( 😀 Michalovce napr.)
Ďakujem 🙂

bubbles
3. mar 2015

jednoznačne áno. tu v obchodoch sú tiež len poľské veci (nehovorím o značkových, tie nepoznám, ale aj v Maderne som si objednala a prišlo poľské), ale aj s benzínom sa Ti to oplatí tam viac.. len ber veľké auto 🙂 za cenu kočíka u nás som nakúpila i kočík, i veci do postieľky, oblečenia kopu, vaničku.. už ani neviem čo všetko 🙂

cecilka123456
3. mar 2015

Ahoj. Ja som z Mi a urcite sa oplati. My sme kupovali takmer vsetko (oktem kocika, nehcela som polsky).

barnica
3. mar 2015

My sme výbavičku komplet kúpili v poľsku len kočiar sme kupovali z nemecka cez Ebay a sme maximálne spokojný. Tu stál anatomický matrac do detskej postieľky od 30eur vyššie tam za 10 sme kúpili, zavinovačky s tou kokosovou platňou aby malo bábatko oporu na chrbátik takisto 5eur vyšla jedna a tu tiež dvakrát toľko alebo aj viac nehovoriac o vecičkách takže sme boli spokojný aj postieľku sme tam kúpili a keďže môj muž sa rát jedná veciach tak z 60eurovej postele bola nakoniec 45eurová :D takže je dobré mať takého kšeftára pri sebe :D alebo ním byť sám oni sa radi dohadujú na cene a na trhu už dupľom.

zuzcami
autor
3. mar 2015

a lepšie je zmeniť si peniažky alebo je to jedno, a kľudne platiť eurami? 🙂

zuzcami
autor
3. mar 2015

@cecilka123456 a prečo si nechcela poľský? Kvôli príp reklamácií?

mamjka
3. mar 2015

@zuzcami jednoznačne poľsko... 😉 nás trojkombinácia stála 190 eur a max spokojnosť....nekupovi sme z trhu ale z toho obchodu co je pri trhu v nowom targu 😉

cecilka123456
3. mar 2015

@zuzcami lebo su to velke tazke nespratne kociky. Ja som malaod kocika vela poziadavok a tak som nesetrila

barnica
3. mar 2015

My sme brali znemecka teojkombinaciu a tiez je tazky ale ja som chcela kvalitne kolesa vysoke kedze byvame na dedine a niekde tu nemame este dorobene chodniky a je tu cesta jak podme do lesa a to doslovne. A v zime cez sneh sme mali s lahsimi problem,teraz uz mame sportiacik alebo chodime sami ale v juli bude druhe takze sup opat vytahujeme. V polsku maju krasny vyber aj kvalitne kociare ale netreba kupovať na trhu ale v obchode. Dokonca aj tam sa da dohodnut na zlave.

ivet1371
3. mar 2015

Oplati sa na trhu v Targu postielka,madrac,stolicka na krmenie,hniezdo do postielky ,fusak,deka proste vela vybava

denamir
12. mar 2015

@barnica a postielka so vsetkym co stala baldachyn matrac obliecky mantinel atd co to stalo cela sada

barnica
12. mar 2015

Postieľka za 45€. Baldachýn sme mali zadara k postieľke. Matrac 10€ a obliecky dvoje za 7€ mantinel okolo celej postielky vysoky tusim tiez okolo 10€.... Cize vsehovsudy 72€ak dobre rátam

denamir
12. mar 2015

A to kde ste boli na nákup?

adusha1167
1. apr 2015

Ahojte a do ktorého mesta sa oplati isť nakupovať?

ivet1371
1. apr 2015

@adusha1167 Nowy targ tam kupis všetko a dá sa dohodnúť

petka_24
13. apr 2015

@ivet1371 nowy targ trh ci obchod baby boo

barnica
13. apr 2015

Baby boo je super viac poschodí dá sa platiť aj eurami aj zlotymi takze pohoda ma to tusim 2 ci 3 podlazia a clovek si moze pozriet obchod na ich stranke aj virtualne. Navyse aj tam sa da dohodnut zlava aspon u nas v oboch pripadoch bola a super kupila sa cela vybava pod jednym v obchode. Dokonca sme platili eurom aj nam vydali eura. Pohodicka. Len parkovanie je tam obcas problemove kedze sa tam nastavaju vacsinou domaci. Treba sa pripravut ale nato ze ked chcete v klude nakupit treba vam tak 3hodinky na podrobne prezretie vsetkeho 😁 ale stalo to zato

ivet1371
13. apr 2015

@petka_24 my na trhu kupujeme

petka_24
13. apr 2015

@barnica a ceny napr. fusak,zavinovacka,vanicka ?

barnica
13. apr 2015

fusak sme kúpili taký nazvem to rastúci dá sa dozipsovať ďalšia časť keď bábo vyrastie to stále 18eur aj nejaké drobné,zavinovačky sme kúpili tri s tou kokosovou vrstvou vystuzenou co sa da vyberať a stáli rôzne tak od 6-do 10eur vanička stála 2eurá aj niečo a dali nám k nej ako darček ten taký ležiačik penový v tvare macka aby sa ti bábo nešmýkalo.

denamir
13. apr 2015

@barnica A postieľka so všetkým matrac postieľka baldachyn obliečky paplonik vankúšik za koľko vyšlo?

petka_24
13. apr 2015

@barnica to nemyslis vazne?🙂 ved to je super...ja som myslela presne taky fusak...unas stoji 40 eur, zavinovacka 17 a vanicka 14...to fakt tam stoji vanicka 2 eura?a kedy ste tam naposledy boli

barnica
13. apr 2015

myslím že postielku a vybavu do nej som písala vyššie v komentári... ved ja som tiez pozerala že aké sumy ale super aspoň sme nakúpili výbavu naposledy sme boli pred mesiacom práve v targu v baby obchode

zuzcami
autor
13. apr 2015

Obchody su otvorene tak, ako u nas? cez pracovne dni plus sobota doobeda? ... a co trhy? ktorý den treba ist, aby boli aj trhy aj obchody otvorene? dakujem

palomka
13. apr 2015

@zuzcami my sme boli teraz v PL v Krosne, nepozerala som detske veci, ale bolo ich dost a krasne. Vsimla som si akurát kociky 🙂 mam aj foto, su krasne a lahke, cena 300€ so sport.castou a autosedackou. My sme pred 6r odtial kupovali postielku, plachtu, baldachyn, hniezdo, zavinovacku, matrac, plienky za vtedy 5000sk 🙂

kikina84
13. apr 2015

@zuzcami nie

palomka
13. apr 2015
barnica
13. apr 2015

http://www.nowytarg.sk/sk/companies-128,Detske_...
to je stránka na ten obchodík je tam aj adresa dá sa to hodiť do navigácie a podobne...
Trhy sú vo štvrtok a sobotu teda tie v Nowom Targu od 7:00 cca do 13:00 oplatí sa ísť skôr ráno že si to človek s kľudom prejde 🙂

j_ank_a
13. apr 2015

@barnica prosim ta, s tejto stranky baby boo predavaju aj na trhoch?? alebo len v obchode??? su tam o dot lacnejsi veci? vybavicka a tak?? dakujem

barnica
14. apr 2015

Z tej stranky sa da len v obchode kupit ak viem. Na trhoch maju vselico v stankoch ale tam sa da viac ukecat na cene v obchode sa tiez da ale nie az do takej miery. Obchod ma svoje pre a proti. Je to vsetko pod jednou strechou.

j_ank_a
14. apr 2015

@barnica co teda odporucas viac??? obchod, alebo trhy??? a je na trhoch komplet sortiment??