Oplatí sa kupovať v dm drogerie markt?

jarabicka
9. okt 2009

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať aký názor máte na DM-drogériu, čo sa oplatí tam kupovať, čo je osvedčené a s čím máte dobré skúsenosti...ja som sa nedávno presťahovala blízko do mesta, kde tá drogéria a chcela by som vedieť vaše názory a skúsenosti, poznatky o tovaroch, ktorí tam predávajú...napr. čo pre detičky sa tam oplatí kupovať, atd... 😉

duska1122
9. okt 2009

oplati sa kupovat balea vyrobky, a daju sa tam zbierat body a potom mas zlavu, inak tam maju este bio potraviny aspom u nas, ostatne je taka bezna ponuka ako maju aj ostatne drogerie

jarabicka
autor
9. okt 2009

Duska a tie balea máš niečo konkrétne overené???

vevusiatko
9. okt 2009

jarabicka ja drogeriu kupujem tam alebo este obcas v tescu a som maximalne spokojna najma s bodmi co tam zbieras...oplatia sa aj tie ich babylove plienky...su fakt dobre....aspon my sme spokojny.... a balea vyrobky... ja pouzivam aj tie na tvar od nich odlicovacie mlieko a je super...a takisto som spokojna s ich ziletkou....a su lacne nahradne ziletky k tomu...takze som spokojna 🙂

vevusiatko
9. okt 2009

napisala som to ako mongol ale snad si ma pochopila 😀

nadhera
9. okt 2009

nechcem strasit,ale taka tema tu uz je ,len aby to nezamkli. co sa tyka dm-ka. spokojnost . peluchy babylove chvalim. a ked mas kuponiky na zlavy,tak to niet co riesit /bebu som kupovala tak,ze za dve si zaplatila a tretia zadara 😀 / teraz je sice daky iny system pri nakupe, snad opat vyhoda pre nas - co sa tyka kuponikov na lepenie.

bets
9. okt 2009

ja chodim do dm koli dvom veciam a to max factor (lebo v inych drogeriach max factor nie je a ked je/bol napr. v tescu, tak tam musel niekto obsluhovat a ja som tam chodila v case, ked uz nikto neobsluhoval) a koli bio potravinam - hlavne bujony a pudingy. ostatne kupim aj inde.

trinitka87
9. okt 2009

aka je teraz zmena v zbierani bodov? lebo stare platili tusim do konca septembra a mali vymysliet nieco nove
len odvtedy som tam nebola tak neviem 😅

denisocka
9. okt 2009

suoper tema,aspon nemusim chodiť do babatiek . ja tam milujem žlte sačky do koša,hroznový cukor , plienky babylove, aj mlieka hipp su tam za dobru cenu - samozrejme všetko som teraz brala vo velkom s 10% zlavou,teraz budu kuponiky, sice kus odveci su tam vyrobky,ale joker a 5% - 10% zlava je tam stale 😉

rora
9. okt 2009

ja teraz neviem ako to funguje s tymi novymi kuponmi, dneska som bola po dlhsej dobe v dm a uz sa nezbieraju tie fialove nalepky, ale je len nejaka karticka co sa pri nakupe do nej daco nacitava... 😕 a to teraz mozem akciovo kupit len to co je v tom kupone?? ale z neho sa mi nic nehodi :( objasnil by mi niekto ako tie zlavy teraz funguju? som z toho jelen 😀 dakujem

sasulec
9. okt 2009

ja tam kupujem babylove plienky, tie v tych farenych kartonoch,vo vnutri su 2 balenia,1balenie=42ks cize 84ks za 13,? eur neviem tie drobne..
pred tym som pouzivala pampers a dovolim si povedat,ze su kvalitovo priblizne,teda mne vyhovuju 😉

helenkasabinka
9. okt 2009

aj ja v DM kupujem plienky baby love a som mooooc spokojna a aj vlhke utierky maju fajn-som spokojna

a vcera mi dokonca dali aj tu kartu na ktoru pri kazdom nakupe zbieram body-vraj "jedno euro/jeden bod"-ak som to spravne napisala 😉

cessy
9. okt 2009

ja DM kupujem najcastejsie tamony so podprsenky, prebalovacie podlozky, obcas plienky odlicovac oci balea 😅

cessy
9. okt 2009

denisocka tie sacky do kosa, to su DM???? lebo ja mam tiez neaku uchylku na sacky do kosa a naposledy som mala take vonave z tesca a tie boli super

lamada181
9. okt 2009

ahoj ja tam kupujem plienky babylove su uplne ako hagiis alebo pampers su lacnejsie a je k tomu pekna skatula na hracky alebo tak , paltia sa tam aj vlhcene dm bud zelenen alenbo modre alebo biele ale to velke balenie 4 ks myslim za 5 eur,to je dobra cena si myslim kupujem tam vsetky hygienicke veci a cistiace strasne vela sa tam veci oplati a tiez teraz su tie karty zakznicke na zlavy no uvidime co to bude tak asi tak 😀

denisocka
9. okt 2009

cessy - žlte sačky 25ks/60l - DM professimo

cessy
9. okt 2009

denisocka dakujem, vyskusam 😉

denisocka
9. okt 2009

😉 sksus,stoja tuším 49sk a su uplne super pevne so šnurkou na stiahn utie, ja som do nich dnes potriedila aj hračky 😀

cessy
9. okt 2009

aj tie vonave z tesca boli dobre pevne, ale zatra idem do dm, tak ich kupim 😉

lamada181
9. okt 2009

baby a viete nieco ohladom tich zakaznickych kariet

nadhera
9. okt 2009

plienky babylove su v super skatulke,najprv deti ju maju zopar dni v izbicke,skacu po nej,sedia na nej, potom vyberem z nej peluchy a davam tam papier do zberu - malemu do skolky 😀

nadhera
9. okt 2009

a zakaznicke karty - co euto,to bod a dokonca ak mate stare body,doneste do dm-ka. teraz je karta neprenosna,takze vyzera to tak,ze sa dobije pri nakupe.

lamada181
9. okt 2009

no ved kartu mam len neviem tie zlavy a nechce mi nacitat ich stranku aby som to kukla nadhera nevies nieco o tom

nadhera
9. okt 2009

moj drahy robil nakup posledny den v 9om mesiaci s 10% zlavou a dali mu daku nahradnu kartu s tym,ze original mi pride domov. na moju adresu. cize karta bude neprenosna. doteraz som to riesila bodikmi,kto mal,dal a potom hromadne sme kupili so zlavou. takze teraz to musime riesit inac. co som preletela ich stranky,tak za body tam boli dake zlavy typu aqapark,wellnes a pod. len treba zbierat body u nich .

sasulec
9. okt 2009

hodim foto mojej malej ta mala z tej krabice hotovy dom..zajtra,jo? 😀 musim pohladat kde vlastne je 😅

nadhera
9. okt 2009

som zvedava na ten haus 😀

sasulec
9. okt 2009

nadhera 😉 😅 😀

sasulec
9. okt 2009

je v albume ja a moji kamarati 😀

pietra
9. okt 2009

lamada, tak karta funguje tak, ze za kazde euro nakupu sa ti prirata bod a potom sa rozhodnes, kedy si tie body vymenis. Mozes si kupit kuponovu knizku za 50 bodov alebo za 100bodov, alebo nejaky produkt od ich partnerov ako zlava do kupelov, aquaparku, kadernictva, ... V tej kuponovej knizke mas rozne kupony na rozne produkty, zolika a bud 5% alebo 10% zlavu na cely nakup. Takto nejako si to pamatam.
Mne sa teda zatial podla opisu pacil viac ten stary system ☹

denisocka
10. okt 2009

baby,ale v podstate logicky je tento system lepší . vtedy si mal body za 100sk / 1 bod/nalepka - za 15 nalepiek = 10% ZLAVA , teraz za tu istu hodnotu maš 50 bodov a sice len 5% zlavu, ale na jeden vyrobok až 25% + kopu somarín v zlave,ktore možno vyziješ,alebo vymeníš. či nie je to vyhodne? 😅