Oprava odsávačky mlieka Medela

katinka0000
26. jan 2009

Ahojte! Prosím, vie mi niekto poradiť, kde by som si mohla dať narýchlo opraviť odsávačku mlieka Medela Mini Electric v okolí TO, PE, BN? Zatiaľ som nikoho nenašla, kto by sa takému niečomu venoval. Odsávačku mám ešte v záruke, ale už som ju raz reklamovala a znovu sa mi tam asi zapchali trysky. Keď ju dám na reklamáciu, tak budem bez odsávačky vyše mesiaca. Kupovala som ju v Bratislave. Teda mám dve, ale už sa mi pokazili obidve. Ďakujem!

pietra
26. jan 2009

neporadim ti sice ziaden servis v mestach, ktore si pisala, ale v bratislave taketo precistenie robia v ramci zaruky a na pockanie. Len si uz nepamatam, kde ten servis je 😔

katinka0000
autor
26. jan 2009

pietra: tak to si mi fakt vela nepomohla. nevies aspon tel. cislo?

pietra
26. jan 2009

zial nie, ja ked som ju isla reklamovat, tak nam v predajni dali cislo na servis s adresou, ze to bude rychlejsie. Ale ak si ju v BA kupovala, skus zavolat do tej predajne, kde si ju kupovala a oni by mali mat kontakt na servis 😉

tinka08
1. feb 2009

Katinka, skús pozrieť link. Pán Vitalos je veľmi ochotný. Síce netuším či ti to opraví, ale aspoň poradí.

http://www.vitalos.sk/contact.php

rozpravocka
11. feb 2011

Ahojte, mne sa pokazila odsávačka medela swing....neviete kto by ju vedel opravit? Som za BA